Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli masz zestaw z wooferem to wielkiej różnicy ja bynajmniej nie słyszałem.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja się pojawię i wkladalem całe bose. Bo miałem zwykłego kaseciaka. Tylko ja to mam wpiete pod nieorginalne radio, więc może grać jeszcze inaczej :)

I mam nadzieję że ktoś mi pomoże z 3 światłem stopu :)

Opublikowano

Nie wiem czy w B7 audio się różni jakoś od B6, ale ojciec ma standardowe audio z subwooferem, a ja mam u siebie BOSE i różnica jest duża na korzyść BOSE. Nie jestem audiofilem, ale już sam bass jest zasadniczo głębszy dla mnie w BOSE. W standardowym audio bassu jest całkiem sporo, ale jest taki płytki. Dobre to do takiej łupanki, ale każdej innej muzyki zdecydowanie lepiej mi się słucha u mnie.

Opublikowano

Ja bym wolał doinwestować w coś lepszego ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Czy ma ktoś z Was coś w rodzaju patentu na wymianę żarówki kierunkowskazu bo spaliła mi się żarówka i za cholerę nie wyobrażam sobie wciśnięcia ręki po tą wtyczkę:/

Opublikowano

Hej,

Jestem dosyć nowy na forum. Mam problem z elektrycznymi szybami w moim A4 B6. Problem pojawił się nagle i od soboty nie działają. Podpowiecie które bezpieczniki sprawdzić, mam zamiar pojawić się jutro na spocie w Arkadii, jeśli odbywają się one tam dalej. Bedzie ktoś kto może w tej kwestii pomóc?

Opublikowano

Ja bym wolał doinwestować w coś lepszego

No to zupełnie inna kwestia. Faktycznie, gdybym miał dokładać BOSE, to bym wolał chyba już coś lepszego założyć Pewnie w podobnych pieniądzach złoży się coś, co będzie lepiej grało :)

Opublikowano

Czy ma ktoś z Was coś w rodzaju patentu na wymianę żarówki kierunkowskazu bo spaliła mi się żarówka i za cholerę nie wyobrażam sobie wciśnięcia ręki po tą wtyczkę:/

Wyjmij lampe nie bd szybciej?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wymiana żarówki czyli zdjęcie zderzaka? Taka sytuacja [emoji14]

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wymiana żarówki czyli zdjęcie zderzaka? Taka sytuacja [emoji14]

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

dla wprawionego w boju to 20 minut chyba ze masz osłonę

silnika to trochę dłużej trzeba mieć odpowiednie klucze do zderzaka ale to w B7 trza wytargać zderzak w B5 o które pytał chyba nie

Ja bym wolał doinwestować w coś lepszego ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

masz coś na myśli ? zastanawiam się czy nie wzmocnić swojego Bose

Panowie który z was ma coś wspólnego z serwisem AGD RTV i tp pamiętam że na którymś spocie pare miechów temu rozmawialiśmy ale za cholerę nie pamiętam nicka

Opublikowano

A w b5 to niewiem :)

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jest dzisiaj spoty??? Będzie ktoś??

Opublikowano

No raczej

Opublikowano

tez przyjadę, może ktoś mi pomoże z trzecim stopem :)

a i jak by ktos miał i mógł zabrac kabel z kompem do sprawdzenia jaki mam Moduł Komfortu i MCE :D

Edytowane przez Kendi~

Opublikowano

Bym Ci pomogl ale sam potrzebuje pomocy kogoś z kablami bo moj zastepczy sie zesrał kolo banacha jest szansa ze ktoś podjedzie poratować ?

Opublikowano

Podjechał bym ale dopiero za 30 minut wyjdę z roboty.

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A masz kable ?

Opublikowano

Yyy.... nie mam :D

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Nie doczytałem. Myślałem że masz kable, a nie masz z kim.

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dobra z tą zarówką dzięki za rady:) Wymieniliśmy ją (no powiedzmy) bez większych szkód:) w b5 tylko 3 śruby i wyjeżdża cały reflektor także tego:) Dzięki za narzędzia jeszcze raz bo bez torx-ów ....

Opublikowano

Dobra, dobra, za tydzień rozkładamy lakiernie na spocie :)

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.