Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak dzis ruszylem spod biura (okolice Powazek), to dopiero 90 zobaczylem pod lazienkowska :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobry .

Mógłby ktoś zerknąć na moja nową "umowę o prace" i zobaczyć czy wszystko z nią ok ?

Opublikowano

Tak wygląda pod TESCO - przejechał pług przez środek placu niestety (na ukos) i warto by poczekać aż przykryje to śnieg, aczkolwiek jest miejsca do zabawy trochę i po bokach (jak robiłem zdjęcia to za mną było jeszcze kilkanaście metrów wolnego miejsca):

0387d13f2c057f69m.jpg a8741ab7f3a84787m.jpg

0af8dfd86736408dm.jpg 2694c779346146b8m.jpg

Opublikowano

Dzis bylem po drodze z pracy na parkingu przy Noworusynowskiej, ale... niestety - ok. 18:00 stoja tam jeszcze auta studentow i pracownikow SGGW, podjade kolo 19-20 (umowilem sie z rav'em na slizganie :naughty: ) i sprawdze co i jak :)

Opublikowano

Dobry .

Mógłby ktoś zerknąć na moja nową "umowę o prace" i zobaczyć czy wszystko z nią ok ?

Podeślij ją do mnie na maila. Zerknę z moją domową prawniczką :)

Opublikowano

Dobry .

Mógłby ktoś zerknąć na moja nową "umowę o prace" i zobaczyć czy wszystko z nią ok ?

Podeślij ją do mnie na maila. Zerknę z moją domową prawniczką :)

Poszło :notworthy::good:

Opublikowano

Ja też już odpowiedziałem.

Opublikowano

Widziałem trochę temu, wywiad z Hołowczycem i wypowiadał się na ten temat że tylko zawodowi kierowcy muszą mieć gaśnicę. Może pomyliło mu się że z apteczką i wcale nie o gaśnicę chodziło, mogło mnie to zmylić.

Ale po wyszukiwaniu internetu znalazłem coś takiego:

http://www.motofakty.pl/artykul/co_z_gasnica_w_samochodzie.html

http://www.poradaprawna.pl/index_pytania.php?co=pozycja&id=10446

Opublikowano

Jak dzis ruszylem spod biura (okolice Powazek), to dopiero 90 zobaczylem pod lazienkowska :)

Ja z BluePointa na tarchomin dojechalem i nie złapał 90 .. Ale jak wylacze ogrzewanie kabiny to w 5 min wchodzi na 90-tke :gwizdanie:

Opublikowano

Ale jak wylacze ogrzewanie kabiny to w 5 min wchodzi na 90-tke :gwizdanie:

Tak, ale jak potem włączysz z powrotem ogrzewanie to moment i spada w dół.

Poza tym to tylko temperatura płynu, a nie oleju.

Opublikowano

To se dzis polatalem... wspomaganie mi stanelo :confused4:

Opublikowano

To se dzis polatalem... wspomaganie mi stanelo :confused4:

No niestety w zime pompa dostaje po d*pie bardzo i wtedy najcześciej się wysrywają, a rozgrzane już autko było?
Opublikowano

ja tez własnie wróciłem ;P

jest -18 :P

ale u mnie na placu nie ma lodu ;P

Opublikowano

To se dzis polatalem... wspomaganie mi stanelo :confused4:

No niestety w zime pompa dostaje po pupie bardzo i wtedy najcześciej się wysrywają, a rozgrzane już autko było?

Jasne, ze bylo i to mocno. :naughty:

Pompa mi zajeczala w momencie jak krecilem baczka, zapialem 2jkę i chyba zalapalem kawalek betonowej trelinki.

Auto postalo na jalowym dobre 15 min i wielkiej poprawy nie bylo.

Pozniej zawracalem na ulicy po zjezdzie z parkingu i ledwo mi sie to udalo na raz...

Jeszcze zejde za godzinke i obadam płyn* + czy cos sie nie zjebawszy wiecej.

* wymieniany 2 m-ce temu. :confused4:

Opublikowano

i ja pojechalem na placyk sie poslizgac,

niestety przy -18,5 na zewnątrz nie było chętnego do filmowania...

Opublikowano

Ciekawe czy jutro rano odpale furke :kox: straszą takimi mrozami...ciekawe co na to nasze akumulatory :naughty:

Opublikowano

ale se zrobiłem urlop 53 strony :decayed:

Opublikowano

e to raptem pare dni :polew:

Opublikowano

tyle żeby wytrzeźwieć po sylwestrze :polew:

Opublikowano

eeeeeeeeeeeee :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.