Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Witek to potrafi zorbić dobrze kobiecie, bez dotykania :naughty

no czyli tak jak najbardziej lubisz, w teorii :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

[...]Blat w kuchni, na wannie, umywalka, na jej ręczniku, na jej butach, w kieszeni kurtki, na klamce, na klapie od sedesu.

[...]Podczas kolacji masz być jak j**any Antonio Banderas (możesz sobie nawet flamastrem wąsik pierdyknąć). Szarmancki, wyprostowany jakbyś miał kij w pupie, marynara i krawat obowiązkowo [...]

Zadbaj, żeby nie przesadzić z alkoholizowaniem, bo romantyzm chj strzeli jak zamiast być ognistym Włochem w łożu będziesz musiał polecieć wiesz gdzie i zrobić wiesz co.

[...]

:polew: :polew: :polew: :polew: rzondzisz :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 13:38_________________________________________________

Witek to potrafi zorbić dobrze kobiecie, bez dotykania

Altruista prawdziwy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek to potrafi zorbić dobrze kobiecie, bez dotykania :naughty

no czyli tak jak najbardziej lubisz, w teorii :kox:

Brynia lubi sexo telepatico ? :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brynia lubi sexo telepatico ? :naughty::decayed:

nie wiedziałeś? jest mistrzynią w gadce :decayed: :decayed: :tongue4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziałeś? jest mistrzynią w gadce :decayed: :decayed: :tongue4

Podobno wszystkie mężatki są ostre w praktyce ..a tu teoretyczka :decayed: :decayed: :naughty::kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiciu dzieki za przyznanie racji :D:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Ale Twój drugi scenariusz jest bombowy :D

Sam chyba z niego skorzystam w niedalekiej przyszłości :)

Co do klubow bollywoodzkich polecam ich muzyczke jest wyczes jesli oczywiscie dziewczyna lubi takowe rytmy. U mnie osobiscie ta muzyczka sie sprawdza i jest rewelka ;)

Oto parę przykładów takich bardziej romantycznych :D :

http://anjali003.wrzuta.pl/audio/vJwQMqc2D6/kal_ho_na_ho_-_bollywood

http://madzik142.wrzuta.pl/audio/7KW569EHq3/kabhi_khushi_kabhie_gham_-_bole_chudiyan

http://mrooziaa.wrzuta.pl/audio/7HY762dvJk/kal_ho_naa_ho_-_pretty_women --> do tego nie jestem pewny :P

http://oooakashaooo.wrzuta.pl/audio/d0tJ62KZ0Q/bollywood_-_ahijeet_-_tere_bina_-_dheere_dheere

Jak coś jeszcze znajde to napisze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziałeś? jest mistrzynią w gadce :decayed: :decayed: :tongue4

Podobno wszystkie mężatki są ostre w praktyce ..a tu teoretyczka :decayed: :decayed: :naughty::kox::polew:

no mężate kumpele musiały jej sprzedać kilka tajników i potem zaczęła rozpowiadać na lewo i prawo :kox: :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ktoś na dzisiejszym spocie z laptopem? Błędy chciałbym odczytać. Kabel i soft mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś napisać nt. kilkunastu ostatnich stron (a konkretnie problemu z RSem), ale ugryzłem się w język.. a raczej w palec... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś napisać nt. kilkunastu ostatnich stron (a konkretnie problemu z RSem), ale ugryzłem się w język.. a raczej w palec... :thumbdown:

myślę że nie masz co się powstrzymywać :kox: w końcu rozwój naszego forum jest zagrożony bo mówimy prawdę i dementujemy bzdury o bezwypadkowości autek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ktoś na dzisiejszym spocie z laptopem? Błędy chciałbym odczytać. Kabel i soft mam

bede :) ja

kabel i soft tez mam

twojego nie pozwole zainstalowac :P

Miałem coś napisać nt. kilkunastu ostatnich stron (a konkretnie problemu z RSem), ale ugryzłem się w język.. a raczej w palec... :thumbdown:

miętka buła :) [br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 14:24_________________________________________________

Miałem coś napisać nt. kilkunastu ostatnich stron (a konkretnie problemu z RSem), ale ugryzłem się w język.. a raczej w palec... :thumbdown:

myślę że nie masz co się powstrzymywać :kox: w końcu rozwój naszego forum jest zagrożony bo mówimy prawdę i dementujemy bzdury o bezwypadkowości autek...

i jak sie z tym czujesz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A torxika dzisiaj Boberek masz?? :wink4: (ja z makro kluczy nie kupiłem bo słyszałem że łatwo je ukręcić i lepszych poszukam jak będzie czas)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak sie z tym czujesz ??

nie wygrasz ze szkołą lansu i baunsu :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że nie masz co się powstrzymywać :kox: w końcu rozwój naszego forum jest zagrożony bo mówimy prawdę i dementujemy bzdury o bezwypadkowości autek...

Ja nawet zebralem opierdol na GL :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet zebralem opierdol na GL :decayed

Czytałem :decayed:[br]Dopisany: Styczeń 13, 2009, 02:32:06 _________________________________________________Szwagier ..święta się już skończyły .. wiec zmień świąteczną cipkę z avatara na ..jakąś inną ..nie wiem wiosenną .. byle nie kwitnącą :tongue4::decayed::naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dot. sprawy o RSie...

Ja rozumiem, że każdy ma prawo się bronić, ale nie trzeba zaraz atakować.. :thumbdown: Poza tym kolego od tego RSa (zapomniałem jaki masz nick, a nie chce mi się szukać), nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Możliwe, że ktoś z czymś "zasmrodził" - nie wiem, nie wczytywałem się, ale wyrażanie opinii o całym forum to już chwyt dziecka z podstawówki.. :thumbdown:

Poza tym rozumiem, że temat zaczął się od tego, że RS był rozbity, a ogłoszenie sprzedaży mówi inaczej - więc jak to jest w rzeczywistości..?*

_________________________________________________

*) Możliwe, że odpowiedź gdzieś już padła, ale nie chce mi się wertować tych wszystkich stron... :wink4:

_________________________________________________

Idę na obiad... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga tą torbę i ten aparat to mam Ci mailem wysłać czy jak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...