Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jestem nowy, miesiąc temu nabyta drogą leasingu A4ka 20.T quattro z 2014 rocznika z USA, czyli z b. fajnym 8miobiegowym automatem i MMI 3G +PLUS, w sprawie którego chciałbym zasięgnąć pewnych informacji i chciałbym wiedzieć, czy jutro, 16.05.17 o 19tej będzie ktoś w Arkadii, czy też pod Narodowym, a jeżeli tam to z której strony?, czy pod PKP?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stadion stadion. Koniecznie. Kołek zmieniaj:)

Opublikowano
  • Autor

Muszę do kompa usiąść.

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie ukrywam, że z racji miejsca zamieszkania mnie bardziej odpowiada Arkadia.

będzie też z pewnością lepsze światło, więc mój głos to jutro 19.ta Arkadia.

Kolkov, potwierdź to swoim autorytetem ASAP.

Opublikowano

Grzesiu to co znowu licytacja ?

Opublikowano

Jak to nie skorzystać z takiej pogody ? do światła trochę wyjdźmy z tej piwnicy ?

Opublikowano

Ja niestety pod Stadion na 19tą nie zdążę, więc jednak optuję za Arkadią.

Za tydzień lub dwa pod Narodowy b. chętnie...

Opublikowano
1 godzinę temu, Krz.1 napisał:

ASAP.

Albo samochodem, albo pociągiem.

Wybór należy do Ciebie. PKP Stadion. 

 

:decayed:

Opublikowano
32 minuty temu, soolek napisał:

Albo samochodem, albo pociągiem

Hehe dobre:))

1 godzinę temu, Krz.1 napisał:

Ja niestety pod Stadion na 19tą nie zdążę, więc jednak optuję za Arkadią.

Za tydzień lub dwa pod Narodowy b. chętnie...

Przyjedz o 20 jak o 19 nie zdarzysz. Chociaz mysle, ze z Arcadii pod stadion to roznica 15 minut maks. Wiec nie przesadzajmy i nie narzekajmy tak. Ja tez dojezdzam z drugiego konca Warszawy. To naprawde nie sa jakies olbrzymie odleglosci, ktore mialyby zadecydowac czy ktos przyjedzie czy nie.. pzdr.

Jutro stadion. W sensie już dziś:)

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano
  • Autor

 

UWAGA UWAGA!!!

W najbliższy wtorek SPOT WARSZAWSKI odbędzie się pod Stadionem Narodowym na Placu nr 1, vis a vis stacji Stadion.

01d693365a3a2d6bgen.jpg

 

8887a2c53ffc0c58a84e8ae8a1c26fa9.jpg

 

 

 

 

Edytowane przez Kolkov

Opublikowano

Znowu te kamienie ;) ... brud, narzekanie na kurz ..  :P
Może lepiej  spotkać się parę metrów bliżej stacji na twardym gruncie??

Plac 1 jest spoko, były tam ostatnio mustangi ale miejsce znajdzie się dla wszystkich.

01d693365a3a2d6bgen.jpg

Edytowane przez Ralph53

Opublikowano

9a65d1a3a0be.jpg

Opublikowano
9 minut temu, Ralph53 napisał:

Znowu te kamienie ;) ... brud, narzekanie na kurz ..  :P
Może lepiej  spotkać się parę metrów bliżej stacji na twardym gruncie??

Plac 1 jest spoko, były tam ostatnio mustangi ale miejsce znajdzie się dla wszystkich.

01d693365a3a2d6bgen.jpg

W weekendowe spoty stajemy na placu 1, tylko pod drzewkami, bo są tam ławki :)

Opublikowano

Jestem za placykami, ogólnie dobrze że Narodowy :thumbup:

Opublikowano

A w weekend (sobota od 18:00) Audi Polska ma swój spocik otwierający sezon. Ma być grill itd Dużo aut. Kto ma chęć podbić jako delegacja A4-Klub?

 

PS. Z tego co ja kojarzę to na placu nr 1 nie ma żwiru. Tylko taka kostka dziurawa.. Żwir jest bliżej stadionu.

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano
53 minuty temu, Kosmita napisał:

A w weekend (sobota od 18:00) Audi Polska ma swój spocik otwierający sezon. Ma być grill itd Dużo aut. Kto ma chęć podbić jako delegacja A4-Klub?

 

PS. Z tego co ja kojarzę to na placu nr 1 nie ma żwiru. Tylko taka kostka dziurawa.. Żwir jest bliżej stadionu.

Tak, coś się dzieje w sobotę.

A w czwartek tez będzie "Rozpoczęcie sezonu Audi Klub Warszawa". I w czwartek pod stadionem zazwyczaj jest dużo samochodów :)

Opublikowano
  • Autor

Dobra, post zaktualizowany, spot na Placu namber łan :kox: 

Bawcie się dobrze, bądźcie grzeczni.

U mnie siła wyższa, Mery ma w sobotę komunię i robią do tego jakieś próby :wallbash: 

Opublikowano

A co to za Audi Polska ? Jest gdzieś na FB wydarzenie ?
W sobotę mamy spota Audi Spot Wwa od 17:00, więc może się dołączymy :)

Opublikowano

Panowie, sprawa jest. Potrzebuje do pracy zaliczeniowej jak najwiecej facetow, ktorzy wypelnia ankiete bo na razie mam ponad 130 kobiet i tylko 11 chlopa.
Pomozecie?
https://docs.google.com/forms/d/1sR_8zVMycS1B5BgmDBdEkQ1YdJJYwP5i5UH7KuMlifk/viewform?usp=forms_home&edit_requested=true


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Godzinę temu, d4ri0 napisał:

Panowie, sprawa jest. Potrzebuje do pracy zaliczeniowej jak najwiecej facetow, ktorzy wypelnia ankiete bo na razie mam ponad 130 kobiet i tylko 11 chlopa.
Pomozecie?
https://docs.google.com/forms/d/1sR_8zVMycS1B5BgmDBdEkQ1YdJJYwP5i5UH7KuMlifk/viewform?usp=forms_home&edit_requested=true


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak masz tyle to podziel się  :grin:

Edytowane przez Robero321

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.