Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hey!

Dziś bezpieczniej zrobić starter w Arkadii.

Wg. mojej apki z prognozą między 15 a 19 ma padać.

Potem można się przenieść w okolice stadionu,

Do zobaczenia :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ok - Arkadia więc. Wrzucam na fb.

Opublikowano

Dzisiaj oczywiście Stadion Narodowy :) Będzie grill. Zapraszamy od 19 w stałe miejsce. pzdr

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

W tym tygodniu spocik w czwartek na Narodowym. Zapraszamy!

Opublikowano

Jan by tu ktoś zaglądał (bo po postach tego nie widać) to dzisiejszy spot jest przeniesiony do Arkadii (niestety pogoda nie dopisała)

Opublikowano

Koledzy, trochę ostatnio byłem nieaktywny zarówno na forum jak i na spotach, w aucie tez długo nic nie robiłem ale wracam do rezania. Gdzie teraz najlepiej maluje się felgi na terenie Warszawy i okolic (wchodzi w grę tez Wyszków i okolice)?

Opublikowano

A gdzie kierowcy ?

Opublikowano

Witam, 

Takie szybkie pytanie, gdzie i kiedy te spoty bo chciałbym z czasem zawitać jesli to nie problem :) ?

Opublikowano
18 godzin temu, Sali napisał:

Witam, 

Takie szybkie pytanie, gdzie i kiedy te spoty bo chciałbym z czasem zawitać jesli to nie problem :) ?

Zapraszamy. Jutro od 19:00 w Arkadii na -2 H. Info bieżące na FB (link w podpisie)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

:siema:

Co tam mordeczki?

 

Opublikowano

Siemanko. Wszystko powolutku do przodu. W sobotę w Łodzi byliśmy na łódzkich zlotach w 12 aut. A dziś pewnie spocik jak zwykle, tyle, że ja chyba na Legię skoczę. Wpadasz dziś na stadion?

Opublikowano

No Grzesia to już daaawno nie było ...

Pozdrawiam

Opublikowano

Hej ekipa,
Czy znalazł by się jakiś magik (dziś, jutro ) z VAG i pomógłby mi zaprogramować tempomat oraz FIS w Audi A4 
b6? Dla sprawnego kodera będzie to chwila moment.
Odwdzięczę się dobrym piwkiem lub innymi %.

Pozdrowienia dla Wszystkich!

Edytowane przez skalmier

Opublikowano
9 minut temu, skalmier napisał:

Hej ekipa,
Czy znalazł by się jakiś magik (dziś, jutro ) z VAG i pomógłby mi zaprogramować tempomat oraz FIS? Dla sprawnego kodera będzie to chwila moment.
Odwdzięczę się dobrym piwkiem lub innymi %.

Pozdrowienia dla Wszystkich!

Kolego, jest dobry gość co ogarnia cały temat elektroniki, tyle,że w Celestynowie pod Warszawą.

Dominik Prudziński 

+48 605 610 006

 

Zadzwoń do niego i się z nim ugadaj. On to ogarnie bez problemu

Opublikowano

Dzięki. Będę się odzywał!
A czy ktoś jeszcze ma kogoś lub sam mógłby mi pomóc w Warszawie?

 

Opublikowano

Ponawiam pytanie

ktoś coś mógłby pomóc?

Pozdrawiam

Opublikowano

Kolego wpadnij na spota, wtedy z kimś się ugadasz. Tak na forum to ciężej raczej.. 

Opublikowano
W dniu 27.07.2018 o 14:51, skalmier napisał:

Ponawiam pytanie

ktoś coś mógłby pomóc?

Pozdrawiam

Kolego, jak masz wszystkie graty zamontowane poprawnie łącznie z modułem, który obsługuje tempomat to możesz podjechać do mnie zobaczymy, co uda się zepsuć ? adres podeślę na priva albo jak wolisz to na spocie szukaj Kogoś jak pisał Kosmita - swoją drogą pozdrowienia ?

Edytowane przez Simmon

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Siemanko.

Tak się wybierałem wczoraj, że się nie ogarnąłem...

 

Wczoraj dowiedziałem się o Krzyśku Zawiszy, przykra sprawa... :(

Dawajcie znać czasem tutaj, nie tylko na FB. Ja na przykład w ogóle z FB nie korzystam.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 8.08.2018 o 10:46, Kolkov napisał:

Siemanko.

Tak się wybierałem wczoraj, że się nie ogarnąłem...

 

Wczoraj dowiedziałem się o Krzyśku Zawiszy, przykra sprawa... :(

Dawajcie znać czasem tutaj, nie tylko na FB. Ja na przykład w ogóle z FB nie korzystam.

Ja mogę zawsze tutaj dawać znać jak chcesz. Po prostu Ty się opiekowałeś spotami na forum, a ja na fb. Jak chcesz zawsze świeże info będę wrzucał również na forum.

Np. dziś zapraszamy od 19 na Stadion Narodowy na przeciwko PKP Stadion. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.