Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

IMG_0087.JPG

:decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

IMG_0087.JPG

:decayed:

:naughty: i jak ??? :naughty:

Opublikowano

Słuchajcie gdzie macie jakieś ciekawe miejsce romantyczne by pospacerować w warszawie wieczorową porą z damą własnego serca??!... Byle nie stare miasto bo to już obcykałem :D

Proszę o pomoc...

Z góry danke :D:hi:

:polew: :polew:

Szwedzka jest romantyczna ..zaraz po 22 :decayed:

Opublikowano

Nosfer

Dokladne informacje bede mial jutro jak zadzwonie

Zrodlo pewne - nie bity. nie jezdzony w zimie przebieg 150 tys - tyle wiem dzisiaj - jutro reszta :)

Autko z niemiec

Tak moj ci jest granatowy avant :) bylem ostatnio nim na spociku :)

Bry :hi:

Quattro czy ośka?

Opublikowano

malik, Ty to potrafisz budować napięcie.. :naughty:

Opublikowano

:hi:

Dobra twardziele.. jesteście gotowi na coś mocnego? :polew:

-- głośniki są niezbędne dla oddania klimatu strony --

www.internetshouldbeillegal.com

:polew:

Opublikowano

JEzeli chodzi o romantyczna kolacje w okolicy to Grand Kredens na pl. zawiszy. Najbardziej romantyczna i najbardziej droga z jaka mialem do czynienia to Giancarlo ale tam dostajesz ślad po jedzeniu a nie posilek :)

Spacer? Polecam warszawskie zoo. PRzyjemny spacer z urozmaiceniami. Jak zobaczy małe małpki to sie rozpłynie :)[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 09:03_________________________________________________

You touch my ding-ding-dong :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Powitać :hi: ma ktoś jakiś pomysł jak się zmotywowac do pracy z rana? :wallbash:

Opublikowano

Powitać :hi: ma ktoś jakiś pomysł jak się zmotywowac do pracy z rana? :wallbash:

Obejżyj film i zaśpiewaj.

www.internetshouldbeillegal.com

:polew:.

Opublikowano

U mnie nie loto :confused4: mój momputer jest zabezpieczony przed wszystkimi rozrywkami. Dobrze, że forum działa :decayed:

Opublikowano

:hi:

Dobra twardziele.. jesteście gotowi na coś mocnego? :polew:

-- głośniki są niezbędne dla oddania klimatu strony --

www.internetshouldbeillegal.com

:polew:

Normalnie jak by Poziowy robił chlapacza :decayed:

Kurfa zgubiłem kluczyk z pilotem do Saaba, teraz mam tylko kluczyk. Mogie se posiedzieć w środku i posłuchać muzy ewentualnie. Leczy mnie tylko laweta i warsztat, czy ma może ktoś jakiś cudowny pomysł?

Opublikowano

Poranny WF :drool: :thumbup::banan1::punk: :oklaski:

Opublikowano

Poranny WF :drool: :thumbup::banan1::punk: :oklaski:

A co dzisiaj wymyślili?

Opublikowano

Powitać :hi: ma ktoś jakiś pomysł jak się zmotywowac do pracy z rana? :wallbash:

Obejżyj film i zaśpiewaj.

www.internetshouldbeillegal.com

:polew:.

choreografia wymiata... :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

A co dzisiaj wymyślili?

Udawali Zebrowskiego... reklamowali przesylke sex gadzetow, brakowalo zelu analnego... pozniej chcieli pociagnac 220V na tylnia kanape w Lexusie... :kox:

Opublikowano

A co dzisiaj wymyślili?

Udawali Zebrowskiego... reklamowali przesylke sex gadzetow, brakowalo zelu analnego... pozniej chcieli pociagnac 220V na tylnia kanape w Lexusie... :kox:

Zajebiści są. Dzięki nim nie dostaję szału stojąc w korkach rano.

Opublikowano

Najlepsze jest to, że większość ludzi do których dzwonią wogóle się nie orientuje, że to ściema :polew: Wykorzystują to, że ludzie zamuleni z rana :evil:

Jakiś czas temu dzwonili do jednostki wojskowej bo szukali dawcy dla Jarka Kaczyńskiego. Gość wszystko posłusznie zapisał i powiedział, że za 30 minut będzie miał już info :polew: :polew:

Opublikowano

A co dzisiaj wymyślili?

Udawali Zebrowskiego... reklamowali przesylke sex gadzetow, brakowalo zelu analnego... pozniej chcieli pociagnac 220V na tylnia kanape w Lexusie... :kox:

Zajebiści są. Dzięki nim nie dostaję szału stojąc w korkach rano.

Kiedyś zadzwonili do jakiejś szkoły (podstawowej?) (gimnazjalnej?) i wypytywali dyrektora czy wie co oznaczają kolory sznureczków, które dzieci noszą na przegubach.

Twierdzili, że (pewnie coś przekręcę) np. zielony-jestem samotny, pomarańczowy-chcę się kochać, żółty-'złoty deszcz', brązowy- :decayed::naughty:

Myślałem że pęknę ze śmiechu. Co za kolesie :kox:

Choć na dłuższą metę to są dość monotonni

Opublikowano

witam, czy ktoś sie dzisiaj wybiera do arkadi?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.