Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zalezy co ty będziesz chciał

ale chciałbym dzis pogadać z ludzmi a nie siedziec w aucie

Tylko zczytać błędy i włączyć Galę w radiu. :notworthy:

Nie wierze :slina:

OMG

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

moi drodzy hdzie zabrac ukochana na romantyczny spacer w warszawie?

Opublikowano

Zna ktos Max Glass na Grzybowskiej? 550 szyba przednia z wymiana :gwizdanie:

Opublikowano

moi drodzy hdzie zabrac ukochana na romantyczny spacer w warszawie?

do łazienek ... ee khm do łazienki, do domu ... najlepiej u niej :kox:

Przy obecnej aurze to raczej bym preferował obiekty zamknięte.

Opublikowano

Dostałem iPoda shuffle od firmy :kox::decayed:

Opublikowano

moi drodzy hdzie zabrac ukochana na romantyczny spacer w warszawie?

do łazienek ... ee khm do łazienki, do domu ... najlepiej u niej :kox:

Przy obecnej aurze to raczej bym preferował obiekty zamknięte.

No niestety Łazienek nie lubi, a u niej nie ma za bardzo jak bo cała rodzinka w domu :wallbash:

Więc może jakieś inne propozycje?

Opublikowano
  • Autor

moi drodzy hdzie zabrac ukochana na romantyczny spacer w warszawie?

do łazienek ... ee khm do łazienki, do domu ... najlepiej u niej :kox:

Przy obecnej aurze to raczej bym preferował obiekty zamknięte.

No niestety Łazienek nie lubi, a u niej nie ma za bardzo jak bo cała rodzinka w domu :wallbash:

Więc może jakieś inne propozycje?

do KDT ją weź :polew:

Opublikowano

moi drodzy hdzie zabrac ukochana na romantyczny spacer w warszawie?

do łazienek ... ee khm do łazienki, do domu ... najlepiej u niej :kox:

Przy obecnej aurze to raczej bym preferował obiekty zamknięte.

No niestety Łazienek nie lubi, a u niej nie ma za bardzo jak bo cała rodzinka w domu :wallbash:

Więc może jakieś inne propozycje?

do KDT ją weź :polew:

I parę bluzek kup :polew:

Na moją to zawsze działa (nowo kupiona bluzka) :decayed:

Opublikowano

Raguś, myślę, że McD zjemy za tydzień.. :decayed:

DEAL ! Jak Cię nie będzie to uwale Ci lufe :decayed:

Ragulec mógłby przyjechać dzisiaj, bo właśnie mi się zrobił wyciek płynu chłodniczego, a wiem, że ostatnio to przerabiał... :wallbash::angry:

Kurna cieknie jak z kranu !!!!! :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Będe :decayed:

Tesz bendem, Raggamanowicz bendziesz, a jak nie to komu mam przekazać te sex gadżety dla Ciebie? :decayed:

Będe :decayed::naughty:

Kasia .. wszystkiego najlepszego :good::kox:

Opublikowano

moi drodzy hdzie zabrac ukochana na romantyczny spacer w warszawie?

mam de ja vu....[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 16:14_________________________________________________

Moja zona na rocznice wystapila w tym

http://www.allegro.pl/item519774501_sexi_uczennica_kandy_girl_full_wypas_zobacz.html#gallery

:slina: fajnie bylo :naughty:

Opublikowano

Nosfer

Dokladne informacje bede mial jutro jak zadzwonie

Zrodlo pewne - nie bity. nie jezdzony w zimie przebieg 150 tys - tyle wiem dzisiaj - jutro reszta :)

Autko z niemiec

Tak moj ci jest granatowy avant :) bylem ostatnio nim na spociku :)

Bry :hi:

Quattro czy ośka?

Moj to oska

z tego co sie dowiedzialem to A6 sedan kolor turkusowy 1998 150k przebiegu REALNEGO 2.4 Oska z wyposazenia ma wszystko co potrzeba - bez skor, z xenonami

Opublikowano

do KDT ją weź :polew:

W take renomie pchać .. nie ma to jak C.H Zieleniecka ...dwany " Stasją" :polew: :polew:

Opublikowano

moi drodzy hdzie zabrac ukochana na romantyczny spacer w warszawie?

mam de ja vu....[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 16:14_________________________________________________

Moja zona na rocznice wystapila w tym

http://www.allegro.pl/item519774501_sexi_uczennica_kandy_girl_full_wypas_zobacz.html#gallery

:slina: fajnie bylo :naughty:

Opowiesz nam coś więcej :naughty:

:polew:

Opublikowano

Tesz bendem... :decayed:

Znaczy się.. osobiście ?? :mysli::blink::shocked:

jasne szefie!!!! :decayed:
Opublikowano

A czy kolega to przyjedzie na felgach z załączonego obrazka, czy inne na zimę?

Jeśli tak, bo może bym mógł sobie przymierzyć do swojego (chodzi mi głowie zakup właśnie takiego modelu)?

Witam

Przykro mi ten zestaw ze zdjęcia to na lato - teraz mam 16 ( 7 ramienne ) ...

Przepraszam że tak długo nic nie napisałem ... byłem na myjni żeby niunia czysta była na Spota dzisiejszego :good:[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 17:05_________________________________________________ :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Kurcze nie umiem :embarrassed: cytować tekstu - ale się nauczę

Przepraszam za wpadkę

Opublikowano

Tesz bendem... :decayed:

Znaczy się.. osobiście ?? :mysli::blink::shocked:

jasne szefie!!!! :decayed:

:shocked:

Pierd*le - Idę prasowac koszulę, golić gębę, chlastnę się w polik wodą kolońską i tak wyprasowany uścisnę Ci dłoń :decayed:

Opublikowano

:polew:

Znaczy się mnie ????? :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.