Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

własnie zacząłem czytać. Musze zobaczyć ;)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

własnie zacząłem czytać. Musze zobaczyć ;)

moge sie ruszyc jak chcesz to obejrzysz sobie ;)

chociaz jesli by ktos zechcial pomoc z mapka to rowniez sie nie obraze;)

Opublikowano

Ragga, 'kopiesz leżącego'. Daj spokój, ciarki przechodzą gdy to czytam :confused4::)

No coś Ty .. jeszcze nie obdarłem go z reszty złudzeń :decayed:

Oczywiście fulll żarciki Panowie ..bez spinania przełęczy :wink4:

Opublikowano

Żółwiku Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

własnie zacząłem czytać. Musze zobaczyć ;)

moge sie ruszyc jak chcesz to obejrzysz sobie ;)

chociaz jesli by ktos zechcial pomoc z mapka to rowniez sie nie obraze;)

Będę Cię jutro szukał :)

Opublikowano

Żółwiu - 100 lat

Opublikowano
  • Autor

najlepszego Żółwiu :drunk:

Opublikowano

Happy Birthdays Żółwik :drunk:

Opublikowano

Heh ja też mam szczęście... chciałem we wtorek w końcu wpaść na spota, ale niestety rozbili mi szybę z tyłu... Straciłem CB radio z bagażnika, antenę i plecak z dokumentami.

Artyści zrobili mi kolaż z szyby tylnej, urwali prawe lusterko porysowali cały bok i klapę a do tego jeszcze nie udało im się szyby wybić od pasażera więc jest tylko porysowana....

O k**ew! Możesz napisać, w którym miejscu to się stało? Będę wiedział gdzie nie parkować :confused4:

Rozmawiałem z policją podczas zgłaszania tego na komendzie [cała sobota.. i jeszcze się rozchorowałem od biegania parking-komenda-komenda-parking :disgust:] - ostatnio mają dużo drobnych przestępstw. Tak 3-4 miesiące.

W okolicach puławskiej i madalińskiego kilka razy zdarzyło się że powybijali szyby w autach [zawsze kilka aut], z moim padły jeszcze dwa.

Z szczęśliwych wiadomości.. ukradli mi indeks więc obrony nie będzie za 2 tygodnie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

KaliN, to jakaś masakra jest. Myślisz, że to przypadek, czy może miałeś jakiegoś wroga?

Z Pruszkowa jestem więc nic nigdy nie wiadomo ;) Coś Ty.. jakieś zazdrosne dziewcze może to było, ale aż tak :shocked:

PS

Opowieści o kryzysie i cięciach w Policji są przykre ale prawdziwe. Nie mieli papieru żeby drukować zgłoszenia. więc wszystko ręcznie.. Mają też ograniczoną liczbę wyjazdów etc.[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 13:24_________________________________________________Najlepszego żółw !

Opublikowano

ŻÓŁWIU Najlepszego :good:

Opublikowano
  • Autor

kajzerki na czarną godzinę :polew:

kajzerkacarrefourch4.jpg

Opublikowano

facet jest konkretny - zrobiłbym to samo :good:

Opublikowano

facet jest konkretny - zrobiłbym to samo :good:

Dokładnie.

Przyznajcie się, klniecie w pracy? :przebiegly:

Opublikowano

Proste

Opublikowano
i jego chcieli na prezydenta :naughty: no to by się fajans* działo :kox:

*-to nie to słowo tam powinno być :polew:

Opublikowano

Kto słuchał dzisiaj Porannego WF?

Tam dopiero ku... szły[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 14:12_________________________________________________Oczywiscie Durczok i Lis poszli na pierwszy ogień

Opublikowano

Żółwiu 100 lat :drunk::pociesz::sexinbed::boobs::pali::banan1::drinks::beach::naughty::good: :good:

Wszystkiego naj bracie wodniku :kox:

Opublikowano

W świetle ostatnich wydarzeń - Żółwiu niech Twa Audica nie zainteresowała żadnego dresopodobnego radiointeresanta... A tak w ogóle to zdrówko najważniejsze i tego Ci życzę. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.