Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jutro wielki dzień. Dobranoc warsiaskie buce. :decayed:

Blacha Radomszczaku :decayed:

Żegnaliście się na radomskich, warszawskich, a teraz ... lecę sprawdzic czy w karakowskim i poznańskim też dajecie sobie buzi na dobranoc :D :D :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema ogry :hi:

Bry Tomek :hi:

Opublikowano

What's up my niggas? :kox:

Opublikowano

heloooooo dog's :wink4:

Opublikowano

Bry Tomek :hi:

:kox:

Opublikowano

joł siersciuchy ;P

Opublikowano

a kto tu się kłócił :wink4:

Opublikowano

Czy ktos kurfa wie co sie dzis stalo rano na Ursynowie?

Stala cala dolinka [chyba], bo rosola i nowoursynowskiej w takim stanie nie widzialem nigdy [korki na maxa] :shocked:

Zawinalem i pojechalem inna droga.

Opublikowano

Czy ktos kurfa wie co sie dzis stalo rano na Ursynowie?

Stala cala dolinka [chyba], bo rosola i nowoursynowskiej w takim stanie nie widzialem nigdy [korki na maxa] :shocked:

Zawinalem i pojechalem inna droga.

Padły światła na skrzyżowaniu Sikorskiego i Wilanowskiej.

Opublikowano

Czyli dobrze, ze nie czekalem... :wallbash:

Opublikowano

Padły światła na skrzyżowaniu Sikorskiego i Wilanowskiej.

Na skrzyżowaniu Woronicza i Wołoskiej też padły :kwasny:

Zaraza jakaś? :blink:

Opublikowano

a wczoraj na wigury z racławicką, dzień wcześniej na Marsa koparką jebneli kabel od syganalizacji, oczywiście ani jednej niebieskiej pały! :wallbash:

Opublikowano

Padły światła na skrzyżowaniu Sikorskiego i Wilanowskiej.

Na skrzyżowaniu Woronicza i Wołoskiej też padły :kwasny:

Zaraza jakaś? :blink:

Nie wydaje mnie się.. :naughty:

Opublikowano

a wczoraj na wigury z racławicką, dzień wcześniej na Marsa koparką jebneli kabel od syganalizacji, oczywiście ani jednej niebieskiej pały! :wallbash:

To nasi , zaczynaja rozpierduche. Dział drogowy w naszej firmie :thumbdown:

Opublikowano

:hi: elooo

:decayed:

Żona się uparła, żeby ją Heniu zabrał na dancing. Długo jej tłumaczył, że to bez sensu, że go to nie bawi, ale wreszcie ustąpił. Poszli. Wchodzą do lokalu...

- Dzień dobry, panie Heniu! - wita ich w progu portier.

Żona zdziwiona.W sali podbiega natychmiast kelner.

- Dla pana ten stolik co zwykle?

Żona jeszcze bardziej zdziwiona. Mąż tłumaczy, że pewnie go z kimś mylą. Podchodzi kelner.

- Dla pana to co zwykle? A dla pani?

Żona zaczyna się wściekać. Zaczyna się występ. Striptizerka ma właśnie zdjąć ostatni element odzieży i pyta kto z sali pomoże jej w tym.

- He-niu! He-niu! - skanduje sala.

Tego już żonie było za wiele. Zerwała się i wybiegła z restauracji. On za nią. Wsiedli do taksówki i jadą do domu. Ona całą drogę robi mu wyrzuty. W końcu kierowca taksówki odwraca głowę i mówi:

- Co, panie Heniu, takiej brzydkiej i pyskatej dziwki tośmy jeszcze nie wieźli.

Opublikowano

Pewien pracownik biura miał półgodzinną przerwę w pracy, a że był bardzo głodny postanowił pojechać szybko do domu i coś zjeść. Pojechał do domu, otwiera drzwi, patrzy a tam w salonie listonosz mu żonę pier***. Złapał za miotłę i jeb listonosza nawala. Listonosz uciekł a pracownik mówi do żony:

- Ty kurwo! Jak śmiesz?! Teraz muszę się spieszyć ale jak wrócę z pracy to się policzymy! - to mówiąc zjadł i wyszedł z domu. Jednak po chwili zachciało mu się sr** więc pomyślał, że szybko wróci do domu i się załatwi. Otwiera drzwi, patrzy a tam znów listonosz żonę mu pier***.

Jaki z tego morał?? Listonosz zawsze puka dwa razy. [br]Dopisany: 27 Luty 2009, 10:05_________________________________________________W związku z tym że mam trochę gratów na sprzedaż , muszę trochę tu "pospamować" aby móc korzystać z działu sprzedam, pozdro.

* a od kiedy to w działach spotowych są zliczane posty ?

Opublikowano

no właśnie nie wiem, może się dowiem kiedy są, widzę że moje info są błędne, rozumiem że muszę utworzyć nowy temat w jakimś innym dziale , czy odpowiedzi do czyichś postów wystarczą??

Opublikowano
:wallbash: :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.