Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no właśnie nie wiem, może się dowiem kiedy są, widzę że moje info są błędne, rozumiem że muszę utworzyć nowy temat w jakimś innym dziale , czy odpowiedzi do czyichś postów wystarczą??

Posty w działach merytorycznych, merytorycznych.

Inaczej już dawno miałbym "władca postów/postfucker" :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no dobra poczytam FAQ.

Opublikowano

jestem najebanana wiec sorki za moje czasmi głupie teksciochy

fajne wyznanie - takie od serca :decayed:

Kasiu ...każdemu czasem po wódzie testosteron skoczy :decayed: :decayed:

Opublikowano

jestem najebanana wiec sorki za moje czasmi głupie teksciochy

fajne wyznanie - takie od serca :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Coś w radyjku krzyknęli "akcja prędkość" .. ma się od dziś zacząć w stolicy i na wyjazdówkach.. bo jak to Pan komendant powiedział: "mamy nowe radary" :cool1:

_______________________________

Pt, 2009-02-27 11:06

Trwa policyjna akcja "Prędkość" na stołecznych drogach

W Warszawie i okolicach od rana trwa policyjna akcja „Prędkość”. Funkcjonariusze wystawili na drogi cały swój arsenał – cztery laserowe mierniki prędkości, dwanaście mobilnych fotoradarów oraz kilkadziesiąt tradycyjnych radarów. Kierowcy mogą spodziewać się kontroli prędkości praktycznie wszędzie.

Duża cześć miejsc, w których stoją posterunki, jest dobrze znana warszawskim kierowcom. Jak jednak mówił Marcin Szyndler ze stołecznej policji, w wielu przypadkach może dojść do zaskoczenia. Dał natomiast ogólne wskazówki: Przejścia dla pieszych, przejścia dla pieszych w okolicach szkół, główne drogi wjazdowe i wyjazdowe z Warszawy. To nie oznacza, że fotoradary czy laserowe mierniki prędkości jutro pójdą do magazynu. Wręcz przeciwnie – jutro też będą używane, ale nie z aż taką siłą jak dzisiaj.

Funkcjonariusze poza prędkością będą również kontrolować zapięcie pasów bezpieczeństwa przez kierujących i pasażerów, a także właściwe przewożenie dzieci w fotelikach. Policja zapowiada podobne działania raz w miesiącu.

Jak informuje Komenda Stołeczna Policji, w ubiegłym roku z powodu niedostosowania prędkości do warunków ruchu na terenie Warszawy doszło do 192 wypadków, w których zginęły 23 osoby, a 270 zostało rannych.

TAGI: warszawa, prędkość, policja, kontrola

Opublikowano

mam wrażenie że nikt mnie nie lubi na tym forum bo jak ja cos napisze to nagle zapada cisza

why???????????[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 22:11_________________________________________________jestem najebanana wiec sorki za moje czasmi głupie teksciochy ;(

:naughty:

Nie, nie, nie.. :no:

Nikt nie lubi Poźka, nie zabieraj mu tego statusu :decayed:

Znalazłaś się w towarzystwie wzajemnej adoracji, jesteśmy z Tobą :kox:

nagle zapada cisza why???????????

I DON`T KNOW :dontknow::polew:

Opublikowano

:shocked: :laghing2: :nabijasie::lol1:

42614653.jpg

Opublikowano

o k**ew :):kox::shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 10:05_________________________________________________W związku z tym że mam trochę gratów na sprzedaż , muszę trochę tu "pospamować" aby móc korzystać z działu sprzedam, pozdro.

* a od kiedy to w działach spotowych są zliczane posty ?

Spoko Łukasz, młody jest, dorośnie :mysli: - wyrobi się jeszcze :kox:

Mariooo - tylko pamietaj, że za skuteczne wystawienie klamotów w dziale adminowi i modom należy się po krówce :gwizdanie:

Opublikowano

Ja chce moda :) bo lubie krówki :P

Opublikowano

Może się z nami podzielą :naughty::polew: :polew:

Opublikowano

watpie to same sknery :P

Opublikowano

Chytrusy znaczy się :kox: :gwizdanie:

Co to nałóg z człowieka robi :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Coś w radyjku krzyknęli "akcja prędkość" .. ma się od dziś zacząć w stolicy i na wyjazdówkach..

Kurewka... nie dobrze. Miałem dziś przegonić auto. Tak mi poradził mechanik (Kuba) zanim zabierzemy się za rozbieranie turbo.

Szkodzi AFNowi miejska jazda, oj szkodzi. :angry: Trzeba bylo nie zmieniać pracy z Miedzeszyna na centrum :kwasny:

Opublikowano

Ja chce moda :) bo lubie krówki :P

zgłoś kandydature , bedziemy głosować :good:

mój głos masz jak w banku :good:

Opublikowano

jakoś dziś trochę więcej niż zawsze jeździłem po Wawie i nie widziałem ani jednego patrolu;/

Opublikowano

Zbierają się na wylotówkach :evil:

I zaczynają po 17.00 :decayed:

Opublikowano

Będą krówki , będzie i mleko :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.