Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tyle ode mnie :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co do sportu to nie przesadzałbym...to dziecko jeszcze :wink4:

tyle co ona miala ptaków w du..ie to niepojęte, dziecko nie dziecko , jak chce zaistnieć to musi sie sprzedać

Kiedyś Raguś wbiłeś tu link do jej siostry : Tatiany , też niezłe ziółko :)

Opublikowano

Suli, Twój polarek klubowy to jakiej wielkości jest? Pamiętam, że chcę mniejszy, ale nie pamiętam jaki przymierzałem. :decayed:

L :decayed:

Opublikowano

co do sportu to nie przesadzałbym...to dziecko jeszcze :wink4:

tyle co ona miala ptaków w du..ie to niepojęte, dziecko nie dziecko , jak chce zaistnieć to musi sie sprzedać

Tyle w temacie :decayed:

Na pewnych szczeblach awansuje się w inny sposób :naughty:

Opublikowano

Ustalmy może gdzie idziemy, jesli ragga nie załatwi wejścia..

W sensie, żeby nas wpuścili ;P Jakaś rezerwacja może ?

Ragga, na co można liczyć ?

Opublikowano

Taką grupa to nas mogą wpuścić...do parku :decayed:

Opublikowano
:thumbdown: :thumbdown:
Opublikowano

Jaki masz wieloklin ?

o to chodzi ze nie wiem :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Jaki masz wieloklin ?

o to chodzi ze nie wiem :thumbdown:

masz mały wieloklin, więc kiera nie pasi :confused4:

duży był po pierwszym lifcie o ile się nie myle...

Opublikowano

Co do Soboty !!

Mam nadzieję, że nie będziecie mieli nic przeciwko.. Ale pozwoliłem swojej Kasi, zaprosić kilka dziewczyn od niej z firmy.. :gwizdanie:

hmm,to moj transport robi sie malo realny :wink4:

Opublikowano

Załatw lepiej jakieś wejściówki..

Zapytam się :naughty:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7916447 :kox: :kox: :kox: :kox:

bier!!!
Opublikowano

kumpel miał z 9 lat temu takiego nissanka, boska maszynka tylko że przy szaleństwach zbiornik starczał na ledwo ponad 100km :thumbdown:

Opublikowano

Załatw lepiej jakieś wejściówki..

Zapytam się :naughty:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7916447 :kox: :kox: :kox: :kox:

bier!!!

Objedzie Siwka :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Załatw lepiej jakieś wejściówki..

Zapytam się :naughty:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7916447 :kox: :kox: :kox: :kox:

bier!!!

Jak sfinglujesz sobie własną stacje PB na wilgotnej to bieere :polew:

Opublikowano

Wszystko by w tym naszym kubie objechał. Furacz kulcior jak cholera[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 18:23_________________________________________________

Załatw lepiej jakieś wejściówki..

Zapytam się :naughty:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7916447 :kox: :kox: :kox: :kox:

bier!!!

Jak sfinglujesz sobie własną stacje PB na wilgotnej to bieere :polew:

Sfingluje :polew: bier!!!
Opublikowano

Wiem .. Tylko koszta lania do takiego pociska ..przerażają mnie :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.