Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co one maja do sniegu? :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A co one maja do sniegu? :decayed:

nic ale do uslizgu (sztywnosci ) auta powinny miec duzo z tego co mowiliscie

Opublikowano

Szpecu, a jednak żyjesz masakratorze browarów :shocked:

Żyję Norbiasty i to jak ;)

Nawet dziś udało się wyrezać nowe lustra we moim aucie :)

Dziekuję wszystkim za pomoc :notworthy:

Opublikowano

Dzieki wszystkim za spota, mam nadzieje ze szybko nadrobie moje totalne niekojarzenie Was. Wybaczcie, że sie witałem po kilka razy. W przyszłym tygodniu postaram sie bardziej z Wami integrowac :)

Opublikowano

W przyszłym tygodniu postaram sie bardziej z Wami integrowac :)

Rozumiem, że stawiasz w Bierhalle ? :decayed::kox:

Opublikowano

po dzisiejszym spocie chyba porzucę samodzielną wymianę żarówek :wallbash: masakra ale liczy się efekt :decayed:

Opublikowano

Dzieki wszystkim za spota, mam nadzieje ze szybko nadrobie moje totalne niekojarzenie Was. Wybaczcie, że sie witałem po kilka razy. W przyszłym tygodniu postaram sie bardziej z Wami integrowac :)

Nooo... byscie sie otworzyli bardziej, a nie 3-osobowy spot a3clubu :decayed:

Opublikowano

raggaman

hehe :P pomyslimy pomyslimy...

Jak zmienie auto na diesla :P

Flyer otworzymy sie bardziej next time. :) obiecuje... :D Dzisiaj tez tak wyszlo bo chciałem obejrzec eSe Pincziego, nie mialem wczesniej okazji.

Przyszły wtorek bedzie lepszy. :mrgreen:

Opublikowano



:shocked: :shocked:
Opublikowano

:shocked: :shocked:

Tak myślałem ,że Poziek długo nie wytrzyma :decayed:
Opublikowano

ELO OGRY :hi:

A co tam frekwencja.. Zmieści się jeszcze 10 paździochów.. :decayed::naughty:

Tylko prosimy , nie przyjeżdzajcie gnojowozami :decayed:

co masz na mysli moskal ?? :mysli::disgust:

gnojowóz = diesel

gnój = olej napędowy

tylko nie bierzcie tego do siebie , ja żartuje. zapraszamy serdecznie do nas :good:

Ja pierd..le , ale sniegu naebao wczoraj , nie mogłem w hotelu pod podjazd podjechać , ochrona mnie wpychała :kox: :kox: :kox: :kox:

Paulina sie dzis zabije jak bedzie do Grodziska jechać :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 06:46_________________________________________________

[/size]_________________________________________________pany jak tam gość przy kasie w KFC może to ten :naughty:

<ja> kupuje cos w kfc

<ja> i typowi się kasa coś ro***bała

<ja> naprawia naprawia i do mnie z tekstem 'proszę się nie stresować ja jestem po politechnice zaraz sobie z tym poradzę'

Krzyniu , ten w "naszym BK" napewno nie jest po polibudzie :polew: :polew: :polew::kox: :kox:

Opublikowano

:hi:

To se karwa pojechałem do Radomia.

Opublikowano

Co za pogoda... oc**jeć można :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :disgust: :disgust: :disgust: :disgust: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Opublikowano

c**jnia z kut.sówą pól na pół

Opublikowano

Quattro fajne, ale wyjeżdżając z osiedla mało co nie pier....... dzieciaka ;(

Opublikowano

no tą pogode to juz popier....

chyba z BT przywieźliśmy ze sobą snieg ;)

joł ogry ;) i od rana 1000 bitów :)

Opublikowano

joł ogry ;) i od rana 1000 bitów :)

:polew: :polew:

Opublikowano

Dzisiaj na skrzyżowaniu Łukasza Drewny i Przekornej ktoś w Audi miał mniej szczęścia...

Puknęły się minimum trzy samochody i nie wyglądało to dobrze:(

W sumie Audi oberwało najmniej, ale panowie z najbliższego ASO (jakieś 200-300 metrów) od miejsca wypadku i tak będą mieli co robić.

Opublikowano
Dzieki wszystkim za spota, mam nadzieje ze szybko nadrobie moje totalne niekojarzenie Was. Wybaczcie, że sie witałem po kilka razy. W przyszłym tygodniu postaram sie bardziej z Wami integrowac smiley

a to Twoja ta eseczka... :cool1:

Opublikowano

a jak wczoraj dojechaliście ze spota ?? bo ja miałem prawie trzy "parkowaniawdupie"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.