Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tak pytanie w gawiedź rzuciłem, bez targetu :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Gadalem z Kubo z piastowa. Bedą 18" z dystansami to łyknięcia. Interested? Jutro bede wiedzial jakie i za ile.

jeb... magiel :wallbash:

Opublikowano

BryTomek, BryAll :D

Bry Kaśka, bry reszta krawaciarzy. :D

Opublikowano

BryTomek, BryAll :D

Bry Kaśka, bry reszta krawaciarzy. :D

To już chyba od razu na jutro przywitanie, że tak późno się dzisiaj pojawiłeś. :decayed::naughty:

Opublikowano

To już chyba od razu na jutro przywitanie, że tak późno się dzisiaj pojawiłeś. :decayed::naughty:

To było na 2 dni za jednym zamachem. :decayed:

BTW jadę jutro do Wiązownej do Łukasza S. - taka tylko ciekawostka. :wink4:

Opublikowano

BTW jadę jutro do Wiązownej do Łukasza S. - taka tylko ciekawostka. :wink4:

Nie pozdrawiaj go ode mnie :P

Opublikowano

Ale dziś był spot. Ile starych twarzy dziś widziałem. I parę nowych, pozdrawiam wszystkich :good:

Opublikowano

43362325.jpg

:naughty:

Opublikowano

Bylem dziś pierwszy raz na spocie. :> Wszyscy ogolnie byli na tak,chetnie odpowiadali na zadawane pytania, pomocni itp. Ogolnie spoko atmosfera. Można sie wiele dowiedzieć

Tak wspaniałych samochodów jak na spocie to nawet w salonie sie nie znajdzie.

Pozdro i do zobaczenia kolejnym razem.

Opublikowano

Tak wspaniałych samochodów jak na spocie to nawet w salonie sie nie znajdzie.

to oczywiste bo żaden nie był kupiony w salonie :decayed: :decayed:

Opublikowano

Cześć Wszystkim;)

BRY TOMASZKU

Opublikowano

:hi: Bry Brumowicze :)[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 07:50_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/kalendarzyki/all_nowa_odslona_kalendarzykow_klubowych_zaproszen_i_edycja-t74304.0.html;msg826499#msg826499

Może byśmy zrobili jakieś zamówienie hurtem?

Opublikowano

:hi: Bry Brumowicze :)[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 07:50_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/kalendarzyki/all_nowa_odslona_kalendarzykow_klubowych_zaproszen_i_edycja-t74304.0.html;msg826499#msg826499

Może byśmy zrobili jakieś zamówienie hurtem?

mogę być oficjalnym sponsorem jednego pakietu ..ale na kalendarzyku musi być moja facjata :decayed: :decayed:

Opublikowano

musi byc Poziek i Szaman :)

Opublikowano

musi byc Poziek i Szaman :)

to już może zróbmy męską edycję Pirelli :polew: :polew: Poziek na okładce - jako klubowe CIACHO :decayed:

Opublikowano

musi byc Poziek i Szaman :)

to już może zróbmy męską edycję Pirelli :polew: :polew: Poziek na okładce - jako klubowe CIACHO :decayed:

:shocked::blink::no: :no: :no:

:lol1:

Opublikowano

musi byc Poziek i Szaman :)

to już może zróbmy męską edycję Pirelli :polew: :polew: Poziek na okładce - jako klubowe CIACHO :decayed:

łomatkooooooooooooooooooo, sprzedaż osiągnie Zenit, ja się pisze na dyrektora handlowego tego projektu- sukces murowany

Ja będe kordynatorem do sprzedaży zagranicznej.

Będziemy jezdzic po Europie (naciskajac na a4.eu) i szukac nowych członków :polew: :polew:

Opublikowano

BTW jadę jutro do Wiązownej do Łukasza S. - taka tylko ciekawostka. :wink4:

Nie pozdrawiaj go ode mnie :P

Po tym co opowiadałaś to spodziewałem się takiej odpowiedzi... :decayed:

Opublikowano

43362325.jpg

:naughty:

:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.