Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kolega Kolkov ma dziś chyba urodziny :mysli:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO: :) :) :)

- dużo, co chwilę innych d*p

90%20Hot%20Chicks%20In%20Tight%20Shirts.jpg

- dużo kasy

cash-wad.jpg

- nowego Audi R8

01AudiR8Spider.jpg

- sprawnej wątroby

Watroba_nerki__fot._Adam_Jagielka.jpg

- za***istych kumpli

44808193.jpg

Nie zapomnij przywieźć flachy we wtorek na spota - specjalnie przybede bez samochodu :tongue4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:siema:

kolega Kolkov ma dziś chyba urodziny :mysli:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO: :) :) :)

ano mam urodziny :decayed: Dzięki wielkie

Opublikowano

100 Lat Panie KOLKOV i różowego Nick'a życzę :good:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 08:49_________________________________________________Zobaczcie kogo dzisiaj ustrzeliłem w koreczku...ja rozumiem że można gościa lubić ale ..... :polew: :polew:

arminn.jpg

Opublikowano

"Szybki Grzesio" wszystkiego naj Ci życze :)

Opublikowano

ano mam urodziny :decayed: Dzięki wielkie

To i ja sie przyłącze.. Wszystkiego naj..

<hr>

:siema:

A ja wczoraj bylem w trójmieście i spotkałem:

z6656402X.jpg

[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 09:27_________________________________________________

Tuning :polew:

C8798454_1.jpg

Co to kur** jest?

Opublikowano

Najlepszego Kolkov

:banan3:

Opublikowano

Najlepszego :!: :)

---

Spot jutro jest normalnie? Czy może zbliżające się święto coś zmienia? :mysli:

Opublikowano

nic nie zmienia - ma być ciepło więc wskakuj w shorty :decayed:

Opublikowano

Wszystkiego naj.. Kolkov :hi:

Opublikowano

Wszystkiego naj Gregor :good:

Happy_Birthday.jpg

Opublikowano
  • Autor
:kox:dzięki dzięki :kox:
Opublikowano

:kox:dzięki dzięki :kox:

To kiedy idziemy do Sheeshy ? :naughty::decayed::tongue4:

Opublikowano

Byliście może na Terminator 4 Ocalenie?

Opublikowano

Ja bylem - efekty bardzo fajne, ale sam film - spodziewalem sie ciut wiecej.

Opublikowano

100 Lat Panie KOLKOV i różowego Nick'a życzę :good:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 08:49_________________________________________________Zobaczcie kogo dzisiaj ustrzeliłem w koreczku...ja rozumiem że można gościa lubić ale ..... :polew: :polew:

arminn.jpg

TAK - ARMIN ONLY !!!!! :> :> :>[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 11:29_________________________________________________

Ja bylem - efekty bardzo fajne, ale sam film - spodziewalem sie ciut wiecej.

Jestem tego samego zdania - film jak najbardziej do obejrzenia w kinie [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 11:30_________________________________________________Ale już niedługo wchodzą TRANSFORMERS 2 - tym razem znowu z Megan Fox :notworthy: :notworthy: :notworthy:

megan_fox_007.jpg

Opublikowano

ooo masz - co za doskonała lafirynda :kox:

Opublikowano

ooo masz - co za doskonała lafirynda :kox:

Słowo doskonała pasuje tu idealnie :>

Opublikowano

CZE!

Ale już niedługo wchodzą TRANSFORMERS 2 - tym razem znowu z Megan Fox :notworthy: :notworthy: :notworthy:

megan_fox_007.jpg

:kox: :kox: :kox:

1 oglądałem 3 razy pod rząd

Opublikowano

ooo masz - co za doskonała lafirynda :kox:

Słowo doskonała pasuje tu idealnie :>

przywiozę ją jutro na spota :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.