Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

lukas23 napisał/a:

Ja Dziewczynki nie dam rady jutro

No, to mamy przerąbane.

mnie i hhacka tez niestety nie bedzie..sily wyzsze :cry:

milej zabawy :exclaim: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje nie do odrzucenia. Jak sie wyprowadze w niedalekiej przyszłości to chce zrobić Spota z prawdziwego zdarzenia, no wiecie: szampan koks dziwki na maskach, tyle że bez koksu i dziwek :] bo mam takiego Ch**a sąsiada i jak sie wyprowadze to chce go zniszczyć. postaram sie załatwić obstawe policji, i by muza leciała dłużej niż do 22 :twisted: a nich ma skurw*el :lol: i chciałbym żeby każdy miał wtedy wolne i sie pokazał. Błagam , do ogródka wjedzie spokojnie 50 samochodów. wiem że tyle nie będzie ale im więcej tym lepiej, i jak najwięcej ludzi :exclaim: jest mały domek to można zostać spać chociaż zmieści sie do niego z 20 osób ale jest :lol: no to jak ? date spotu podam jak będe wiedział kiedy sie przeprowadzam. ALE MA BYć JAAAAZDA, załatwie grill, siedziska, i wku*wione*o sąsiada :rotfl:

Byłbym wdzięczny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stary jak bedzie pasowal termin to trochu ludzi pewnie sciagnie ale sie biedny zdziwi :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje nie do odrzucenia. Jak sie wyprowadze w niedalekiej przyszłości to chce zrobić Spota z prawdziwego zdarzenia, no wiecie: szampan koks dziwki na maskach, tyle że bez koksu i dziwek :] bo mam takiego Ch**a sąsiada i jak sie wyprowadze to chce go zniszczyć. postaram sie załatwić obstawe policji, i by muza leciała dłużej niż do 22 :twisted: a nich ma skurw*el :lol: i chciałbym żeby każdy miał wtedy wolne i sie pokazał. Błagam , do ogródka wjedzie spokojnie 50 samochodów. wiem że tyle nie będzie ale im więcej tym lepiej, i jak najwięcej ludzi :exclaim: jest mały domek to można zostać spać chociaż zmieści sie do niego z 20 osób ale jest :lol: no to jak ? date spotu podam jak będe wiedział kiedy sie przeprowadzam. ALE MA BYć JAAAAZDA, załatwie grill, siedziska, i wku*wione*o sąsiada :rotfl:

Byłbym wdzięczny :wink:

ja bez koksu i dziwek nie wpadam :twisted: :bicz:

Jak będa to w każdej chwili :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poz Kezor mowil ze ma byc ta laska z kolobrzegu takze mysle ze warto :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki dla jednej panny nie bede się spinał - niech Keżor załatwi 5 takich jak ona to będe na bank :wink::rotfl::bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kezor luz . zrobimy mu 'dobrze' , jego życie sie zmieni po tej imprezie hyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dziadki, ja jadę i moja żona też chce dołączyć jest na etapie sprzedawania dzieci a ja organizuje transport, coś mi sie widzi że jutro będzie massakra :twisted:

[ Dodano: 12-04-2007, 21:28 ]

Jutro będę po was bracia dzwonił czy mnie i żonę któryś z was zabierze, może macie gdzieś pochowane Subaru bo żona mi d*pę zawraca że by chciała takim polatać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie i hhacka tez niestety nie bedzie..sily wyzsze

FCUK

szampan koks dziwki na maskach
Będziemy. Howgh. Daj tylko znać tak wcześnie jak się da.
Kezor luz . zrobimy mu 'dobrze' , jego życie sie zmieni po tej imprezie hyhy
Mądrego, to aż przyjemnie posłuchać :twisted:

No soczysty plaster karku na jutro już się w wódeczce marynuje :biggrin:

Słuchajta-jadę jutro z hornetem ok 18,00 -jakby jakaś 1-na sztuka miała ochotę się zebrać z nami (hornet mam nadzieję, że nie masz nic przeciw temu że handluję miejscem w Twoim aucie) to dać głos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki panowie :) i to może być 2-3 dniowa impreza z noclegiem w dużej ciasnocie i nie dla wszystkich starczy, lub możecie wziąć namioty, i 3 dni głośnej muzy non stop :twisted: i sądze że to jest kwesta 3 tygodni lub miesiąca. bo musi sie wyremontować nowy dom :lol:

służe nawet olejem do palenia gum :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nocy a piździ dosyć
Dziś będzie ciepło :twisted: .

A tak by the way. Noż cisza dzisiaj u nas jakby wszyscy już pierwsze driny popijali. qr**, ja dziś w robocie mam taki młyn, że zaraz qrwicy dostanę - wszechobecna głupota rządzi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamoo też dzisiaj się wycisza w el-tecu... :wink::rotfl:

a co ... :question: robi przelotówke w swoim tdi-ku ... :question: ... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę powiedzieć
A Ty nie miałeś sprzątać :question: :exclaim: :exclaim: :exclaim: :biggrin:

Czy jakieś naczynia to Ty oferujesz, czy należy się zaopatrzyć w jakieś plastiki :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...