Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

który to potracił niewidomego na Ursynowie - przyznać się ???

hmm :kwasny:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

po czym sadzisz ze to ktos z forum? jakies znaki szczegolne?

Opublikowano

wydaje mi się że stoi czarny avant, ale fakt naklejek nie widziałem, zresztą nie mam pewności czy to nie A6

Opublikowano

po czym sadzisz ze to ktos z forum? jakies znaki szczegolne?

ramki + naklejka klubowa

Opublikowano

UWAGA!

Czy ktoś mógłby mi odpalić na zlocie jedną flagę samochodową?? Zapłacę więcej niż normalnie. :decayed:

Opublikowano

UWAGA!

Czy ktoś mógłby mi odpalić na zlocie jedną flagę samochodową?? Zapłacę więcej niż normalnie. :decayed:

Zagadaj z autorem wątku - może ma nadmiar jakiś.

Opublikowano

Zagadaj z autorem wątku - może ma nadmiar jakiś.

Mówisz o Lukasie?? :mysli:

Gadałem z nike21 - on nie ma nadmiaru. :wink4:

Opublikowano

No ostatnim spociku w Promenadzie (07.07.2009) jeden z klubowiczów (czerwone B5 1,8T nr.rej. WM XXXXX) uświadomił mi, że przez klimatronik też można diagnozować :kox:

Odezwij się stary na PW, bo mam do ciebie kilka pytań odnośnie LPG.

Poooooooooooooooooooozdro.

franio

Opublikowano

Mówisz o Lukasie?? :mysli:

Tomek , nie osłabiaj :decayed:

Opublikowano

Zagadaj z autorem wątku - może ma nadmiar jakiś.

Gadałem z nike21 - on nie ma nadmiaru. :wink4:

No to nie wiem :wink4:

_________________________________________________

Co do tego mechanika to już ch*j mnie strzelił do końca, teść pojechał odebrać auto - to go jeszcze skasował na 80zł za założenie prawego przodu i zdjęcie spowrotem :shocked: Mało tego to powiedział mi teść, że (cytuję mechanika) "Ta śruba nie chciała się wykręcić, ale nie chciałem za mocno uderzać młotkiem... :no: " - ALE KU*WA PALNIK TO CHCIAŁ BRAĆ W ŁAPĘ !!

Powiedzcie mi czy to jest normalny człowiek ? Chciał zardzewiałą śrubę po prostu sobie wykręcić z wahaczy.. i nie chciał bić młotkiem.. No jak to usłyszałem to padłem tak jak stałem :angry:

To ja się zastanawiam jak on chciał wybić poprzeczną śróbę bez młotka.. Pytą w nią pukał czy co ?!

Wiem, że się jeździ do sprawdzonych mechaników, ale mój ma urlop i wszystkie teriny zajęte u innych.

A do mechanika Łukasza nie mogłem pojechać w końcu, bo robota mi się zwaliła i nie miałby kto tam pojechać z moją furą.

No to mam nauczkę.. - a się rozpisałem, ale normalnie mi na wątrobie leży

Opublikowano

Zagadaj z autorem wątku - może ma nadmiar jakiś.

Gadałem z nike21 - on nie ma nadmiaru. :wink4:

No to nie wiem :wink4:

_________________________________________________

Co do tego mechanika to już ch*j mnie strzelił do końca, teść pojechał odebrać auto - to go jeszcze skasował na 80zł za założenie prawego przodu i zdjęcie spowrotem :shocked: Mało tego to powiedział mi teść, że (cytuję mechanika) "Ta śruba nie chciała się wykręcić, ale nie chciałem za mocno uderzać młotkiem... :no: " - ALE KU*WA PALNIK TO CHCIAŁ BRAĆ W ŁAPĘ !!

Powiedzcie mi czy to jest normalny człowiek ? Chciał zardzewiałą śrubę po prostu sobie wykręcić z wahaczy.. i nie chciał bić młotkiem.. No jak to usłyszałem to padłem tak jak stałem :angry:

To ja się zastanawiam jak on chciał wybić poprzeczną śróbę bez młotka.. Pytą w nią pukał czy co ?!

Wiem, że się jeździ do sprawdzonych mechaników, ale mój ma urlop i wszystkie teriny zajęte u innych.

A do mechanika Łukasza nie mogłem pojechać w końcu, bo robota mi się zwaliła i nie miałby kto tam pojechać z moją furą.

No to mam nauczkę.. - a się rozpisałem, ale normalnie mi na wątrobie leży

Łączymy się z Tobą w bólu :pociesz:

Opublikowano

trzeba bylo pojechac, wytlumaczyc delikatnie ze nie mozna tak postepowac i ze wiesz gdzie mieszka :gwizdanie:

i ze masz kilku ogrow z kolorowymi kulkami, butlami CO2 zadnych wrazen :naughty:

Opublikowano

"Ta śruba nie chciała się wykręcić

Zasadniczo to ona się nie wykręca :thumbdown: , faktycznie ma pojęcie :thumbdown:

i ze masz kilku ogrow z kolorowymi kulkami, butlami CO2 zadnych wrazen :naughty:

Jak wiesz gdzie mieszka to możemy mu na początku sierpnia dokonać abordażu na warsztat i budynki przyległe :kox::polew::kox:

Opublikowano

No lipa po całości.. Nic, jak wrócę z podróży urlopowej :tongue4: to załatwię sprawę.. :kox:

Opublikowano

to załatwię sprawę.. :kox:

tylko tak kulturalnie a jak chcesz ich lać to pożyczyć musisz beeemkę od Norbiego -zrobisz mocniejsze wrażenie na wejściu :naughty::decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

to załatwię sprawę.. :kox:

tylko tak kulturalnie a jak chcesz ich lać to pożyczyć musisz beeemkę od Norbiego -zrobisz mocniejsze wrażenie na wejściu :naughty::decayed: :gwizdanie:

No, właśnie!

Do tego buma się przydawać będzie.

A Wy sie z Norbiaka nabijacie.

Cicho mi tam, bo auta nie pożyczy :D

Opublikowano

A dresy od Poźka.. :naughty: :naughty:

Opublikowano

Zagadaj z autorem wątku - może ma nadmiar jakiś.

Gadałem z nike21 - on nie ma nadmiaru. :wink4:

No to nie wiem :wink4:

_________________________________________________

Co do tego mechanika to już ch*j mnie strzelił do końca, teść pojechał odebrać auto - to go jeszcze skasował na 80zł za założenie prawego przodu i zdjęcie spowrotem :shocked: Mało tego to powiedział mi teść, że (cytuję mechanika) "Ta śruba nie chciała się wykręcić, ale nie chciałem za mocno uderzać młotkiem... :no: " - ALE KU*WA PALNIK TO CHCIAŁ BRAĆ W ŁAPĘ !!

Powiedzcie mi czy to jest normalny człowiek ? Chciał zardzewiałą śrubę po prostu sobie wykręcić z wahaczy.. i nie chciał bić młotkiem.. No jak to usłyszałem to padłem tak jak stałem :angry:

To ja się zastanawiam jak on chciał wybić poprzeczną śróbę bez młotka.. Pytą w nią pukał czy co ?!

Wiem, że się jeździ do sprawdzonych mechaników, ale mój ma urlop i wszystkie teriny zajęte u innych.

A do mechanika Łukasza nie mogłem pojechać w końcu, bo robota mi się zwaliła i nie miałby kto tam pojechać z moją furą.

No to mam nauczkę.. - a się rozpisałem, ale normalnie mi na wątrobie leży

W sumie palnik to dobra opcja ... czasem lepiej niż walenie młotem .... ja w ten sposób pozbyłem się czujników ABS z przodu :decayed:

Opublikowano

A przy wypalaniu tej śruby tym samym wypalasz wahacze :naughty: 3w1 i + 300zł.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.