Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie,

piszę bo potrzebuję pomocy przy Regeneracji przełącznika świateł drogowych, postojowych i mijania..

czy ktoś z W-wy mógłby mi pomóc? Mam ślepe Audi A4 :(

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miły spocik był wczoraj. Nie spodziewałem się, że tyle tam Was się zjeżdża. Trochę drętwo dla mnie było bo się wszyscy tak dobrze znacie. Dzięki Oskar za diagnostykę.

Opublikowano

Jak będziesz więcej na spotach to też się będziesz dobrze znał ze wszystkimi :good:

Opublikowano

Miły spocik był wczoraj. Nie spodziewałem się, że tyle tam Was się zjeżdża. Trochę drętwo dla mnie było bo się wszyscy tak dobrze znacie. Dzięki Oskar za diagnostykę.

Zawsze pierwsze spoty sa dla niektorych "najgorsze" :wink4:

Opublikowano

Zawsze pierwsze spoty sa dla niektorych "najgorsze" :wink4:

ja swoje pierwsze cztery razy to siedziałem w aucie , bałem się wyjść , następne dwa wychodziłem na chwile żeby sie odlać i w końcu zrezygnowałem. pierd.ole nie jeżdże :kox: :kox: :kox: :kox:

bo czarne jest piękne :naughty:

i tu się z tobą zgodze :good:

Opublikowano

Mówisz - bedziesz miał :decayed:

Blondynka ma być naturalna, czy cyc? :mysli::D

Jedno i drugie Wiciu :naughty:

Ja podróbek nie lubię :wink4:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 18:41_________________________________________________

Naturalne blondynki teraz robią się na czarno :gwizdanie:

Niepowetowana strata ;( ;( ;(

Opublikowano

Już nie ma :no:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 21:34:46_________________________________________________

Miły spocik był wczoraj. Nie spodziewałem się, że tyle tam Was się zjeżdża. Trochę drętwo dla mnie było bo się wszyscy tak dobrze znacie. Dzięki Oskar za diagnostykę.

Nie przejmuj się.

Ja do dziś poznaję tylko Lukasa i to pod warunkiem, że oniaka nie ma - jak są obydwaj to ni cholery. Tacy podobni.

Opublikowano
:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:
Opublikowano

normalnie paadłem pod stół jak przeczytałem o podobieństwie Lukas - Oniak :polew: :polew:

Suli jestem z Tobą :good::nabijasie: :nabijasie:

P.S.

Pzdr Lukas , Oniak ,Wit.s , Suli :cool1:

Malik nie bangla już stronka :no:

Opublikowano
:bry: PIXI :>
Opublikowano

Witam :notworthy: szanownego Kolegę :kox:

Widziałem zdjęcia ( Twoje ) z Piły .... pozazdrościć DŻEKSONA :gwizdanie: :good:

A tak naprawdę to żałuję że nie mogłem być tam z Wami :no::embarrassed:

U.S. Army też zaskakujące ..... nie poznałem ale :oklaski: :oklaski: za pomysł i wyluzowanie

Opublikowano

Na prawdę masz czego Pixi :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:wallbash: :wallbash: :wallbash: następnym razem postaram się najpierw zaplanować ZLOT a potem urlop :confused4: niestety w tym roku było inaczej :embarrassed:

P.S.

Przygarniecie starego (z racji wieku ) do śmietanki towarzyskiej ??? :zemdlal:

Opublikowano

Przygarniecie starego (z racji wieku ) do śmietanki towarzyskiej ??? :zemdlal:

Bez jaj, wiek sie nie liczy :naughty:

lexpar dawal rade :kox:

Opublikowano

Przygarniecie starego (z racji wieku ) do śmietanki towarzyskiej ??? :zemdlal:

Bez jaj, wiek sie nie liczy :naughty:

lexpar dawal rade :kox:

oj kurfa,dawal :gwizdanie:

Opublikowano

Przygarniecie starego (z racji wieku ) do śmietanki towarzyskiej ??? :zemdlal:

tylko nie siadaj do stołu z oniakiem i adamoo bo od razu człowiekowi ciśnienie skacze :naughty: :naughty: :tongue4:

Opublikowano

Flyer, Kokos , Poziek :notworthy:

Lexpar ??? 104 w moim wieku ???? :wallbash:

Oniak i Adamoo - chyba młodsi ...pomiar ciśnienia nie wchodzi w grę bo moje z racji :kawa::buhaha: i tak większe :good: ale może dam radę :drunk::drinks::cool1: [br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 22:33_________________________________________________idę :pali: a póżniej do babci :decayed: do wyra :sexinbed: chyba ją swędzi( kuciapka na wierzchu ) :polew: bo w rozkroku ogląda AXN Dr. Haus-a ...Pzdr Wszystkich :wink4:

A byłbym zapomniał ... Kokos pozdro dla żony :hi:

Opublikowano

Przygarniecie starego (z racji wieku ) do śmietanki towarzyskiej ??? :zemdlal:

tylko nie siadaj do stołu z oniakiem i adamoo bo od razu człowiekowi ciśnienie skacze :naughty: :naughty: :tongue4:

nie taki diabel straszny... :wink4:

Opublikowano
tylko nie siadaj do stołu z oniakiem i adamoo

e tam ważne żebym ja nie zauważył że masz pusty kieliszek :gwizdanie:

[br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 23:41_________________________________________________każdy uczestnik zlotu musi zabrac prowiant do bagaznika a wyglada on min tak

212c06c46a7d1a9amed.jpg

zgadnijcie czyj to bagażnik :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.