Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ono to piszczel i mimo ponurego spojrzenia nie ma się co bać

Wiciu uważaj gówniarzu , bo masz jakieś 300 karniaków ze mną do wypicia,zobaczymy kto piszczel ,hyhy

Suli która fela ? Ta z przodu z banią ?

Pewnie z tyłu, ta co była zmieniana.

Ta z tyłu. Zobaczymy co się da z tym zrobić :cwaniak1:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moskal, zdjęcie tych wieprzowinek mialeś na forum kilka stron wcześniej.. Poziu wlasnie dla nich grillije. ;p :polew:

widziałem je , ale chciałbym dostać coś od samego zainteresowanego

Opublikowano

Suli teraz magicy ladnie to poskladaja, dziwi mnie fakt że nie było żadnej dziury a felga pekła no chyba ze tak powoli schodziło

Opublikowano

I pewnie tak właśnie było :wink4:

Opublikowano

a gdzie jest kolega Al Capone, dawno go tu nie widziałem? :cool1:

Opublikowano

Przywiazany do lancucha :decayed:

Opublikowano

Felga zrobiona - oponka na zwałkę :gwizdanie:

Bombelek taki, że zapas dla niej to nawet za dużo. :kwasny:

Muszę się chyba rozejrzeć za nowym kompletem opon :mysli:

Opublikowano

Muszę się chyba rozejrzeć za nowym kompletem opon :mysli:

dla twojej niuni proponuje 195/65 R15 :good:

Opublikowano

Dowcipniś się znalazł :ssij:

Opublikowano

Dowcipniś się znalazł :ssij:

moze chcesz moje , 235/45/17 fela 8.5J bo moja strucla się nie może radzić :kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:bry:

A co tu tak cicho :mysli: kompy się zagrzały ??? :buhaha:

Opublikowano

moze chcesz moje , 235/45/17 fela 8.5J bo moja strucla się nie może radzić :kox::polew: :polew: :polew:

Ale ja mam 18' :przebiegly:

Opublikowano

Suli, jak szukasz opon, to Szablex Jozefow.

Opublikowano

halo POZIOMKI, jedziecie do nas na zlot pomorski???

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

Pany, potrzebuję waszej rady :thankyou2:

Złożyło się w życiu tak, że muszę kupić komplet nowych letnich laczków :gwizdanie:. 1 opona jest w zasadzie na zwałkę, 1 ma małego bąbla, jedna jest zjechana. :blink:

Na allegro znalazłem dwie oferty z używkami takimi jak do tej pory czyli Pirelli P Zero Rosso - w jednej gościu chce sprzedać 3 sztuki, w drugiej 1 - czyli komplet by się zebrał :kox: Podobnież są w przyzwoitym stanie :chytry:

Z drugiej strony planowałem, że na przyszły sezon kupię extra hiper nówki - dunlopy sport maxx. :bokser: eSa byłaby już po chipe i miałoby to uzasadnienie :wink4:

Jednak taki wydatek powyżej 2 i pół tysia planowałem dopiero na marzec :gwizdanie:

Co byście mi radzili :?: kompletować z allegro zestaw używek za połowę tej ceny i za góra dwa sezony je znowu zmieniać, czy brać nówki na które nie mam bardzo kasy, kosztem odunięcia innych planowanych zakupów na później :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

Nie kupuj opon na allegro... jedz do Jozefowa - firma Szablex. Pisalem Ci wyzej.

Opublikowano

bierz nowe od Wojtka,ja kupowalem w kwietniu dunlopy 9090 225/45/17 1560 za kpl.brutto-jakbys sobie jeszcze jakos odzyskal vat byloby git- wysylka za free

Opublikowano

Suli ja kupił bym nowe i spox na kilka sezonów ... ale jak (Marysia) sobie uważa :good: Kokos ma rację ...jakoś nie widzę ESY na używkach :gwizdanie:

Opublikowano

Suli szkłem d*py nie podetrzesz :cool1:

Opublikowano

Suli szkłem d*py nie podetrzesz :cool1:

jak sie uprze to podetrze tylko czy na bandarze styknie? :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.