Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Spokojnie Wit

Nooo, tak coś podejrzewam, ze chyba się domyślam nawet w jakim temacie (uff ależ skomplikowana stylistyka :rotfl: ), więc w założonym temacie zbytnio staram się gnoju nie robić :twisted:

No, poza tym już wiem dla kogo te reklamy

aaa.jpg

No, to robimy szybki konkurs o kogo chodzi.

:twisted: :twisted: :twisted:

:rotfl::rotfl::rotfl:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pozia :question:

Opublikowano

hmmmm Norbi ???

Opublikowano
hmmmm Norbi
:quattro:

[ Dodano: 25-04-2007, 18:09 ]

No dziś mi zajeb... gwoźdża, turbinki nie nadają sie do naprawy :evil: Mają nowe, ale to już by przekroczyło dobry smak :eek: Tak czy inaczej szybko nie pogwiżdżą na spocie moje suszary :exclaim:

Opublikowano
Tak czy inaczej szybko nie pogwiżdżą na spocie moje suszary

czyli juz nie bedzie tego ladnego gwizzzzzdu jak start samolotu :eek:

Opublikowano
czyli juz nie bedzie tego ladnego gwizzzzzdu jak start samolotu
Będzie, tylko nie prędko :frown:
Opublikowano
czyli juz nie bedzie tego ladnego gwizzzzzdu jak start samolotu
Będzie, tylko nie prędko :frown:

a ile krzycza za nowe :question:

Opublikowano

3 tysie za sztuke,a i jak już sie zgadaliśmy to tam wyżej też mamy katalizatory tylko małe i z wkładem stalowym

Opublikowano

to słaba cena :eek: , a co do katów to niewiedziałem :biggrin:

Opublikowano

WaWawce znalazłem za 2.5 to minimum jakie udało mi sie namierzyć...

masz jakiś namiar na regenerowane albo nowe w dobrej cenie?

Opublikowano

No stary , dzwoń tu : 601-384-763 dostałem fona od Maćka tego co robi S4 Killer , podobno koleś spoko , turbinki w normalnych cenach :)

Opublikowano
turbinki w normalnych cenach :)

hehehe Norbi bierz poprawke na cene...oniak przeciez to napisal :rotfl: :biggrin:

fiu fiu .... niekiepsko :rolleyes:

Opublikowano

Dzwoniłem do kolesia ma naprawde super ceny :eek:

Opublikowano

No dziś mi zajeb... gwoźdża, turbinki nie nadają sie do naprawy :evil: Mają nowe, ale to już by przekroczyło dobry smak :eek: Tak czy inaczej szybko nie pogwiżdżą na spocie moje suszary :exclaim:

no to niezly kibel .... :rolleyes:

Opublikowano

Panowie trzeba cos ustalic jak sie spotykamy jutro i w sobote :exclaim:

Opublikowano
Panowie trzeba cos ustalic jak sie spotykamy jutro i w sobote :exclaim:

A to jakiś spocik jutro macie ?? :lol:

Opublikowano

a przylatuje na okecie jakas szycha i musimy mu dupe czyms zajac zeby sie nie nudzil :rotfl:

Opublikowano

No dziewczynki, ja siadam do bolida i rozpoczynam pracę jako bagażówka.

Dozobaczyska w okolicach poniedziałku.

Nawet nie macie pojęcia jak mnie ssie, że Wam ani jutro, ani w sobotę nie "pomogę" :evil:

Opublikowano

to jak się jutro ustawiamy i gdzie ... rozumiem iż w sobotę spotykamy się rano może 8 na stałym miejscu i śmigamy na bemowo :a4fan:

Opublikowano
Panowie trzeba cos ustalic jak sie spotykamy jutro i w sobote

a piatku nic nie wiem a o sobocie ...tez nic :rolleyes:

a zreszta ...ladna pogoda jest, zero stresu tylko relax :cool:

milego dluuugiego weekendu dziewczynki :wink:

:biggrin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.