Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Kowal widzę, że to jakaś plaga z tymi akumulatorami. Ja też miałem akcję z aku w ten weekend - poszło się rypać 400 plnów i na szczęście wszystko już gra... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

drodzy koledzy mam coś dla Was na żywo bez photoshopa prosto z Gdyni.. najgorsze jest to ze aparat mi sie rozadował.. :wallbash:

ale foczki , mniam :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

widać , ze bez photoshopa :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew:

widać bo na drugiej fotce swoich butów nie wymazał :naughty::polew:

a tak poza tym to jak ja q***wa nie lubię nad ranem jeździć :wallbash: 200pln/6pkt dobrze że pani policjantka miała dobry humor i negocjacje przyniosły skutek :wink4:

Krzyniu to bya relacja online, niebylo czasu dla photoshopa..[br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 10:51_________________________________________________

należy Ci sie 3-sekundowa nagana wzrokowa. masz szczęście że Cie teraz nie widze

Przyjmuje rozgrzeszenie :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest tak źle, wieczorkiem na Beach Party, a teraz to lece sie lansować po miescie i na plaży. Pozdr dla wszystkich z Gdyni - jeszcze na trzeźwo :kox:

ok , powodzenia w łapaniu "foczek" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

drodzy koledzy mam coś dla Was na żywo bez photoshopa prosto z Gdyni.. najgorsze jest to ze aparat mi sie rozadował.. :wallbash:

dsc6665z.jpg

dsc6666v.jpg

MoorPH - nie wkurzaj mnie takimi fotami jak siedze w weekend w pracy :wallbash:

A tak serio - to baw sie dobrze i znajdz jakas porzadna sucz do :sex::sexinbed: - wtedy tez porob fotki :>

Zapomnialem dodac wczesniej ale w drodze na zlot spotkalismy B7 po za***istym tuningu

img0345o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słaby ten spojler po maksie;)

ja właśnie od Wróbla wróciłem - pytał się kiedy na Ułęży robimy jakąś imprezkę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniej więcej tak urocza pani policjantka raczyła wpisać :wink4: było troszku więcej :gwizdanie:

taryfikator to ja mam w małym paluszku :kox: :kox: :polew: :polew: :polew:

dobrze ze Ci sie trafiła miła Pani , choć gdyby była milsza to mogła Ci dać za pasy 100pln/2pkt :good:

Przyjmuje rozgrzeszenie :polew: :polew:

wyjścia nie masz :naughty: :naughty: :kox::polew:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 13:23_________________________________________________

:wtf:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema panowie. powiedzcie mi w którym miejscu jest w b6 aku przykrecony do ramy. chce wyjąć zeby naładowac przez noc ale cos go trzyma. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema panowie. powiedzcie mi w którym miejscu jest w b6 aku przykrecony do ramy. chce wyjąć zeby naładowac przez noc ale cos go trzyma. :confused4:

Mhhh - mi ta wiadomosc tez by sie przydala - pisz priva do Aydaho on wyjmowal jakis czas temu :decayed: z kiepskim skutkiem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dałem spokój z wyciąganiem :) 3 przedłużacze przez okno i ładowanie na świeżym powietrzu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dałem spokój z wyciąganiem :) 3 przedłużacze przez okno i ładowanie na świeżym powietrzu :decayed:

a jednak można zakombinować , tak ???? a nie , całe życie iść na łatwizne :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można a nawet trzeba :D no a jutro niunia niestety do doktora :(

powodzenia w badaniu i niskiego rachunku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można a nawet trzeba :D no a jutro niunia niestety do doktora :(

powodzenia w badaniu i niskiego rachunku :good:

To ostanie najważniejsze, za wszystko inne zaplacisz kartą mastercard[br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 23:06_________________________________________________

Widzę ze PARAF ma troche inny gust niż MY :naughty:

tego driver'a to skądś zman...

http://img207.imageshack.us/img207/2234/img9702n.jpg

Error [br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 23:12_________________________________________________tak wogole to yrB juz z Warszawy.. Niestety.. Wszystko co dobre szybko sie konczy :wallbash:

Ale bylo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna, zaczeło padac i musiałem skonczyc ładowanie. te kilka godzin nic nie dało. poza tym ze po podłączeniu aku nie mogłem zazmknąć drzwi z pilota :(

musze jutro znalezc jakis serwis który przyjedzie do mnie uruchomi auto a pozniej wymieni mi aku u siebie :wallbash: wszelie propozycje mile widziane :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź go zaciągnij na spota, znajdzie się jakaś dobra dusza co go naprawi ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE, ale akcja, właśnie koledze kodowałem sterowniki. I też mu padł aku...

Też musi wymienić. Jak by ktoś chciał to w Wawrze znalazłem coś takiego

http://allegro.pl/item695330013_akumulator_centra_futura_72ah_warszawa_wawer.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, dzięki. zadzwonie zapytam czy nie mają bosha albo molla i czy nie podjechaliby do mnie :naughty:

a tak wogole to bry :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY

weź go zaciągnij na spota, znajdzie się jakaś dobra dusza co go naprawi ;d

jak bedzie Tosik to bedzie temat załatwiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MoorPH - nie wkurzaj mnie takimi fotami jak siedze w weekend w pracy :wallbash:

A tak serio - to baw sie dobrze i znajdz jakas porzadna sucz do :sex::sexinbed: - wtedy tez porob fotki :>

Bawiłem się super.. Juz niestety wróciłem, ale może i dobrze, bo jak widzę co sie dzieje za oknem to masakra.

A ciesz się że padła mi ta bateria, bo tak to chyba musiałbyś za potrzebą wyjść z biura. [br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 09:14_________________________________________________

DZIEŃ DOBRY

moskal większych się nie dało? yrB :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :hi:

Jak jeszcze raz w tym wątku napotkam "yrB" to polecą kropki :bicz: :bicz: :bicz: _________________________________________________ A w ogóle to tez mi padł aku, jakis debil zajebał mi z kopa w końcówkę wydechu, efektem ukręciłem Ją do końca i wsadziłem do bagażnika. Zaczęło mi napierdzielać zawieszenie, piszczy mi prawe przednie koło, a przy hamowaniu słyszę odgłos jakby coś dłutowało mi tarcze :) Ekstra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...