Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

masz jakieś spy photos ? :naughty::decayed:

wielkiej białej du.py Aydaha ??? :decayed:

bardziej liczyłem na jakies opalone ciałka świń :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie wiedziałem że lubisz męskie tyłki. :polew:

Opublikowano

Nie wiedziałem że lubisz męskie tyłki. :polew:

Ty kozi bobku...mówię o ciałkach swiń potocznie zwanych półkurwiami czytaj dupeczek/laseczek...

Coś Adrian ostatnio tracisz testosteron :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

i ja bede wcześniej. jade po robocie tylko na myjke na BP i wjeżdzam na góre :)

Opublikowano

bardziej liczyłem na jakies opalone ciałka świń :decayed:

Bylem w tym roku pare dni w Łebie, oj... rzadko bylo na czym oko zawiesic :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Coś Adrian ostatnio tracisz testosteron :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Zbieram zapasy na wyjazd :polew:

Opublikowano

See ya at SPOT girls :decayed:

Make your make-up pussy.

Czy jest McDonald's w promenadzie? [br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 17:06_________________________________________________

bardziej liczyłem na jakies opalone ciałka świń :decayed:

Bylem w tym roku pare dni w Łebie, oj... rzadko bylo na czym oko zawiesic :gwizdanie: :gwizdanie:

Bo Łebe ze stocznią Gdańską pomyliłeś :kox:

Opublikowano

See ya at SPOT girls :decayed:

Make your make-up pussy.

Czy jest McDonald's w promenadzie?

jest kFC

mac jest obok promenady za następnym skrzyżowaniem :naughty:

Opublikowano

Czy jest McDonald's w promenadzie?

kejefsi

Opublikowano

bardziej liczyłem na jakies opalone ciałka świń :decayed:

Bylem w tym roku pare dni w Łebie, oj... rzadko bylo na czym oko zawiesic :gwizdanie: :gwizdanie:

Yo cyce !!

a ja właśnie w Dębkach jestem i jest ...oooj gorąco :naughty: ale w pełnym łańcuchu + kaganiec więc co najwyżej....paluszkiem :decayed:

Opublikowano

Przed nakładaniem Natural Shine dobrze jest przetrzeć deskę żeby było jak najmniej kurzu - jeżeli używasz środka pierwszy raz to najlepiej proces przeprowadzić dwukrotnie z odstępem 24h.

Przed zastosowanie Natural Shine umyłem deskę na mokro, więc kurzu raczej nie było. Na pewno operację powtórzę, ale nawet po jednym razie efekt jest widoczny.

Wiadomo, idealnie nie jest, ale widać różnicę.

JaroD

Opublikowano

Jak tam spot? :naughty:

Opublikowano

Jak tam spot? :naughty:

Oj grubo było.. Kupa ludzi w sumie ok 25 audików i 2 mustangi.

A jutro wóda u Kaliego :tongue4:

Opublikowano

Jak tam spot? :naughty:

Na Torwarze jak zawsze za***iście...Były auta po kompleksowym detailingu i stawały centralnie pod drzewami...lasek naliczyłem z 15, świetne suczki :naughty:

Opublikowano

Jak tam spot? :naughty:

Spot jak to spot. 5 aut na krzyż, koleś w skoksowanym audi (podobno jakieś hamerykańskie specyfiki) i 2 skody fabie.

Tabuny lasek zachwyconych autami z pierścieniami - bo się z małżeństwem kojarzy ;-)

No i do tego stado kolesi patrzących jak inny koleś poleruje maskę B5 w świetle górniczej lampki.

Typowo...

JaroD

Na potwierdzenie:

rzadaudi.jpg

skodaaudi.jpg

Opublikowano

rzadaudi.jpg

J.a.r.o.D Kiedy żeś mnie tam złapał?? nawet nie widzialem kiedy robiłeś tą fote.. Pewnie jeszcze przed 19 jak poszlismy do kejefsi.. :mysli:

Opublikowano

...a czyja ta srebrna b6? pewnie jakis krawaciarz... i zeby taniej bylo, to z usa sE sprowadzil... :sick3:

Opublikowano

J.a.r.o.D Kiedy żeś mnie tam złapał?? nawet nie widzialem kiedy robiłeś tą fote.. Pewnie jeszcze przed 19 jak poszlismy do kejefsi.. :mysli:

Zgadza się. Auto miałem umyte, wiec dobra okazja by uwiecznić ten moment. A że ręka niepewna i niecelna to się inne furaki załapały :)

JaroD

Opublikowano

J.a.r.o.D Kiedy żeś mnie tam złapał?? nawet nie widzialem kiedy robiłeś tą fote.. Pewnie jeszcze przed 19 jak poszlismy do kejefsi.. :mysli:

Zgadza się. Auto miałem umyte, wiec dobra okazja by uwiecznić ten moment. A że ręka niepewna i niecelna to się inne furaki załapały :)

JaroD

Dobrze że chociaż szybki umyłem.. Trzeba było mówić.. W bagażniku mam d60 i statyw. :)

Opublikowano

Witam!

Panowie, może któryś z Was wie, gdzie w Wawie mogę kupić żarówy do kierunków OSRAM DIADEM albo ich odpowiedniki PHILIPSa?

Allegro odpada, bo ostatnio rozpętałem wojnę na poczcie a mój pies pogryzł osiedlowego listonosza :evil2:

...i dobrze mu tak, bo pajac zamiast użyć domofonu i sprawdzić czy odbiorca jest w domu - to od razu nieczytelnie wypisywał awizo i wrzucał do skrzynki...

...a te dziewczyny powinny pracować w polskiej "drogówce", zamiast tych panów którzy ostatnio zadawali mi pytanie: "A dokąd się pan tak spieszy panie kierowco?"

Pozdr.[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 01:46_________________________________________________moskal, a smyczy to ja nadal nie odebrałem... ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.