Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moj koleżka z pracy prowadzi www.czymdoslubu.pl

interes sezonowy ale kręci mu się

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ono po prostu nie przemyślał swojej szydery :naughty:

Opublikowano

Przemyślałem ,nie spodziewałem się po tobie że znajdziesz taką nisze w rynku :polew:

Opublikowano

Przemyślałem ,nie spodziewałem się po tobie że znajdziesz taką nisze w rynku :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Przemyślałem ,nie spodziewałem się po tobie że znajdziesz taką nisze w rynku :polew:

Evo to niszowy samochód więc i miejsce na rynku się znajdzie. To oczywista oczywistość.

śmiejcie się dalej dziewczynki :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Evo to niszowy samochód więc i miejsce na rynku się znajdzie. To oczywista oczywistość.

a mnie zawieziesz ???? pytam poważnie :decayed:

Opublikowano

Evo do slubu to spoko pomysl, bo zaloze sie, ze beda chetni... no i pieniadze z tego sa tez fajne.

tylko szofer nie teges :kox: :kox: :kox: :kox:

No wlasnie... w dresie :kox: :kox:

Zainwestuje w jedwabny od D&G i będzie git ... :decayed:

śmiejcie się dalej dziewczynki :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Miałeś nadzieję, że taka okazja zostanie niewykorzystana?

By pojeździć na Pierwszym-Szydercy-Tego-Forum? Kaman :naughty:

Opublikowano

Evo to niszowy samochód więc i miejsce na rynku się znajdzie. To oczywista oczywistość.

a mnie zawieziesz ???? pytam poważnie :decayed:

to ty nie masz GPSa na palcu ? :blink:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 10:19_________________________________________________

Miałeś nadzieję, że taka okazja zostanie niewykorzystana?

By pojeździć na Pierwszym-Szydercy-Tego-Forum? Kaman :naughty:

:sesese::ssij::travolta:

Opublikowano

to ty nie masz GPSa na palcu ? :blink:

:polew: :polew: oszalałeś chyba. nie i jeszcze długo nie :kox: :kox:

Opublikowano

to ty nie masz GPSa na palcu ? :blink:

:polew: :polew: oszalałeś chyba. nie i jeszcze długo nie :kox: :kox:

widać to przypruszenie siwizną to nie tylko efekt wizualny :naughty: ale i oleju w głowie więcej zostaje :naughty::decayed:

jak już ci padnie na mózg i będziesz chciał popełnić ten błąd to oczywiście masz transport :wink4:

Opublikowano

widać to przypruszenie siwizną to nie tylko efekt wizualny :naughty: ale i oleju w głowie więcej zostaje :naughty::decayed:

:hi:

jak już ci padnie na mózg i będziesz chciał popełnić ten błąd to oczywiście masz transport :wink4:

tylko obawiam sie ,ze ta "Evka" moze nie doczekać tej chwili :decayed:

Opublikowano

jak już ci padnie na mózg i będziesz chciał popełnić ten błąd to oczywiście masz transport :wink4:

tylko obawiam sie ,ze ta "Evka" moze nie doczekać tej chwili :decayed:

Moskal pożyjemy zobaczymy.. :naughty:

Opublikowano

Moskal pożyjemy zobaczymy.. :naughty:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

dokładnie, nie mów hop... :naughty:

Opublikowano

Małżeństwo to nic złego.. zapytajcie raggamana..

Tak mu jest dobrze, że już nawet nie potrzebuje forum, żeby się wygadac, odstresować, nie musi oglądac gołych d*p i gadać z kolegami.. Siedzi sobie szczęśliwy na wsi i opiekuje się kochającą go rodziną..

Opublikowano

Witam serdecznie z rana :kox:

Chyba troche w plecy jestem bo zaczeliscie juz po 7 witanie :rolleyes:

Wczoraj byla moja pierwsza wizyta na spocie :) - baaardzo udana sprawa :> nie spodzielwalem sie ze będzie tyle ludzi :shocked:

Opublikowano

Małżeństwo to nic złego.. zapytajcie raggamana..

Tak mu jest dobrze, że już nawet nie potrzebuje forum, żeby się wygadac, odstresować, nie musi oglądac gołych d*p i gadać z kolegami.. Siedzi sobie szczęśliwy na wsi i opiekuje się kochającą go rodziną..

to się nazywa szok pourazowy :decayed:

Opublikowano

Małżeństwo to nic złego..

Potwierdzam :decayed:

Opublikowano

Ja na ten przykład sobie małżeństwo chwale..

Ale może dla tego, że nie wjechałem na nową drogę życia jakąś ewką tylko SL500 '04 :D

Opublikowano

dokładnie, nie mów hop... :naughty:

nie znalazłem jeszcze tej jedynej :kox: :kox: :polew: :polew:

Siedzi sobie szczęśliwy na wsi i opiekuje się kochającą go rodziną..

podobno buraki jakies uprawia i ma kurzą ferme

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.