Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzis ostatni dzień L4 , jade później do lekarza wiec zazdrośniki juz nie mają powodu :decayed:

A jak dobrze pogadasz to jeszcze ze 4 tyg posiedzisz na L4[br]Dopisany: 10 Sierpień 2009, 09:43_________________________________________________

Parę lat temu od końca sierpnia łaziłem w gipsie po tym jak złamałem obojczyk :sick3: Makabra. :wallbash: Nie chciałbyś się zamienić :(

To jest zupełna różnica, kołnież na szyji, a cała zbroja.. Napewno nie chciałbym się zamienić.. Wiem jaka to udręka :wallbash:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co za problem?? Przecież to nie metalowa obroża, zawsze mozna zdjąć.. ;)

taki problem , ze ja chce sie wyleczyć , a jak zdejme to nie bedzie spełniał swojej roli

Opublikowano

Bry :hi::kox:

Opublikowano

hej hoooo :) do pracy by się szło ;(

Opublikowano

A jak dobrze pogadasz to jeszcze ze 4 tyg posiedzisz na L4

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

hej hoooo :) do pracy by się szło ;(

Albo juz by się w niej siedziało.. :wallbash:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2009, 09:53_________________________________________________

A jak dobrze pogadasz to jeszcze ze 4 tyg posiedzisz na L4

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ja mam dobrego lekarza.. ide do niego a on sam pyta ile chce zwolnienia.. :decayed:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2009, 09:53_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1613988,0,1,przeciwnicy-madonny-chca-ja-zagluszyc,wiadomosc.html

"Katolicy, którzy sprzeciwiają się koncertowi Madonny, chcą zagłuszyć jej koncert śpiewając hymn narodowy i pieśni religijne o Matce Bożej."

Ja pierdo**, ludzie już nie mają większych problemów. :wallbash:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2009, 09:57_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1613860,0,1,weekend-smierci-zmarlo-ranne-w-wypadku-niemowle,wiadomosc.html[br]Dopisany: 10 Sierpień 2009, 10:01_________________________________________________Coś dla jeżdżących szybko bez CB czy antyradaru ;)

http://www.tvn24.pl/-1,1613957,0,1,zero-konsekwencji-za-niezaplacony-mandat,wiadomosc.html[br]Dopisany: 10 Sierpień 2009, 10:05_________________________________________________http://www.tvn24.pl/12690,1594537,0,1,14_latek-gnal-170-kmh,wiadomosc.html

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry:

Moskal gratuluje zakupu.

Jutro wpadniesz sowim :audi:, czy przyjedziesz z kolegą w srebrnym sedanie WGM...?

Opublikowano

przyjedz nowym. Koledzy juz znajda gdzie byl bity i zwaza ci ilosc szpachli. :decayed: Taka klubowa zyczliwość :hi:

Opublikowano

Tylko mnie z moskalem nie pomylcie. Bo ja bede sedanem :P

Opublikowano

Tylko mnie z moskalem nie pomylcie. Bo ja bede sedanem :P

Tylko tobie T brakuje na klapie :tongue4:

Opublikowano

Tylko mnie z moskalem nie pomylcie. Bo ja bede sedanem :P

Tylko tobie T brakuje na klapie :tongue4:

Napisu Audi, czy 1.8 też brakuje ;) Dla mnie to i lepiej.

Opublikowano

Dzińdybry

Opublikowano
:hi: witamy w naszych skromnych progach.
Opublikowano
:hi: mam nadzieję jutro dotrzeć do Promenady i......hm......jakieś wpisowe czy chrzcicie na miejscu? :bicz3: :sarcastic:
Opublikowano

:hi: mam nadzieję jutro dotrzeć do Promenady i......hm......jakieś wpisowe czy chrzcicie na miejscu? :bicz3: :sarcastic:

Krowe przyniesiesz bedzie looz :D

Opublikowano

YO guys :hi:

Opublikowano

Yo Boobee :wink4:

Opublikowano

Wybieram się w tym miesiącu an chip do Rogala. Chętni na gruppenchip?

Moskal? :D

Opublikowano

A gdzie jest Bóbr ? :kox:

Trochę się zaczynam o niego martwić :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.