Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gadalem z nim. pier**li audi bo ma rower. A lato jest od pedałowania :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ten to sobie porządnie jaja poobciera o to siodlo :no: :no:

Opublikowano

wazelinka i po klopocie. A jak nie zuzyje calej na rowerze to i znajdzie sie inne zastosowanie :decayed:

Opublikowano

[br]Dopisany: 10 Sierpień 2009, 09:57_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1613860,0,1,weekend-smierci-zmarlo-ranne-w-wypadku-niemowle,wiadomosc.html[br]

http://www.tygodnik.siedlecki.pl/t6389-tragedia.pod.przesmykami.htm

:shocked: :shocked:

Opublikowano

Al może takie ??? smaruj dupcie wazeliną - bedziem orać ( chyba jakoś tak ) :polew: :polew:

:hi: wszystkich

Opublikowano

http://www.kimoto.pl/xenon.html

Czy jest sens brać u nich zestawik HID?

Sorry jesli :offtopic:

P.S.: Zamiast wazelinki, może Durex PLAY...? :polew:

Opublikowano

kup sobie HID-a na allegro, duzy wybór. Przetwornice "slim" wejdą Ci pod lampę i nic nie będzie widać.

Te Hidy to Hidy jak każde Hidy. A żarniki w dodatku są w plastikowe.

Poszukaj takich tylko z metalowym "cokołem" montażowym.. czy jak to tam nazwać..

P.S.: Zamiast wazelinki, może Durex PLAY...? :polew:

Moze być.

Opublikowano

cześc ,

jestem tu nowy , niedawno kupiłem sobie audi , bedzie ktoś jutro w Promenadzie z Vagiem ?? chciałem sprawdzić auto czy nie bite :kox:

Opublikowano

cześc ,

jestem tu nowy , niedawno kupiłem sobie audi , bedzie ktoś jutro w Promenadzie z Vagiem ?? chciałem sprawdzić auto czy nie bite :kox:

nie potrzebnie się witasz, przyjedz na spota, każ bobrowi zrobić logi a później możesz się zawijać do domu i tak więcej nie będzie Cie w promce

Opublikowano

nie potrzebnie się witasz, przyjedz na spota, każ bobrowi zrobić logi a później możesz się zawijać do domu i tak więcej nie będzie Cie w promce

i bądź tu kur.wa uprzejmy :thumbdown:

Opublikowano

a gdyby sie boberek ociagal to go opierdol, ze jest nie kolezenkski :good:

Opublikowano

cześc ,

jestem tu nowy , niedawno kupiłem sobie audi , bedzie ktoś jutro w Promenadzie z Vagiem ?? chciałem sprawdzić auto czy nie bite :kox:

Cześć,

Ale masz głupiego nicka.. :shocked:

Opublikowano

Cześć,

Ale masz głupiego nicka.. :shocked:

jestem 30-tysiecznym użytkownikiem i dostałem od zarządu klubowicza :tongue4:

a gdyby sie boberek ociagal to go opierdol, ze jest nie kolezenkski :good:

bede go najwyżej wołał : Bobeeeer , Bobeeer[br]Dopisany: 10 Sierpień 2009, 17:21_________________________________________________

Tylko mnie z moskalem nie pomylcie. Bo ja bede sedanem :P

z tego co wiem to moskal jest ładniejszy [br]Dopisany: 10 Sierpień 2009, 17:29_________________________________________________

Wybieram się w tym miesiącu an chip do Rogala. Chętni na gruppenchip?

Moskal? :D

najpierw musze ogarnąć auto żeby chociaż wygądało na 1.8T , ale do Rogala sie wybiore , mam nadzieje ze jeszcze w tym roku. [br]Dopisany: 10 Sierpień 2009, 17:32_________________________________________________

Jutro wpadniesz sowim :audi:, czy przyjedziesz z kolegą w srebrnym sedanie WGM...?

bede osobiście , wypatruj sraczkowatej parówy na piętnastkach

Opublikowano

A rogal podobno nie tyka benzyn

Opublikowano

A rogal podobno nie tyka benzyn

tyka tyka , wiem z pewnego źródła ze kupił octavie 1.8T 150KM i robił testy. na sofcie wyszło 210 kucy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Mozesz zmienic juz podpis i fote

KS Toruń może zostać, dzieciak też ;)

Opublikowano

moskal masz wp***dol :naughty: :naughty:

Opublikowano

Mozesz zmienic juz podpis i fote

KS Toruń może zostać, dzieciak też ;)

sentyment.

moskal masz wp***dol :naughty: :naughty:

Chłopcze , jeden tak mówił i teraz ma 1 listopada święto :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

kup sobie HID-a na allegro, duzy wybór. Przetwornice "slim" wejdą Ci pod lampę i nic nie będzie widać.

Te Hidy to Hidy jak każde Hidy. A żarniki w dodatku są w plastikowe.

Poszukaj takich tylko z metalowym "cokołem" montażowym.. czy jak to tam nazwać..

P.S.: Zamiast wazelinki, może Durex PLAY...? :polew:

Moze być.

Lookałem po Allegro i nie widziałem HID'ów z tym metalowym elementem montażowym... :mysli:

Dajcie link (może byc na PW) z takimi HID'ami - jak ktoś znajdzie...

Moskal - nie nazywaj swojego nowego zakupu "parówą".

Może ona jeździ na 15", ale to :a4fan:

P.S.: Zapakuj moją smyczkę. Bo przecież być klubowiczem i nie posiadać klubowej smyczy to wstyd... :strzal:

Aha! I jeszcze jedna specjalna emotka dla Moskal'a

:vaglogi:

Opublikowano

sieeemankooo :)

moskal jako swieżak z nowym autem musisz koniecznie flaszki przywieźć w ilości odpowiadającej poniższemu wzorowi:

(0.5 żołądkowej + 1 L coca-coli)x liczba uczestników spota :naughty: :naughty: :naughty:

aaa wogóle tak sobie dzisiaj poobczajałem i stwiedziłem, ze INNA to mega za***ista laska. Idealnie mój typ :D

inna-fhm.jpg

innaphoto.jpg

inna_akpa.jpeg

Inna+wwow.jpg

inna-sopot3.jpg

inna-sopot2.jpg

inna-sopot.jpg

fotoinna.jpg

innafoto.jpg

Kochałbym ją :naughty: :naughty: :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.