Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kebab Maserati akurat *rwa do Promki przyjechał. Bo to *rwa najlepsze miejsce na spoty. Malik im powiedział, że jest super, bo do kibla blisko, jest szama, z drzew syf nie leci, a widoki, to ho ho.

No, ostatnio udzielam się na forum Maserati :) Też mieli spoty na Torwarze ale ja to karwa zmienie!!! :decayed:

a ilu jest fur w klubie - pewnie tylko ta wczorajsza :decayed: coś na dobry początek

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

"Przedmiotem sprzedaży jest DIESEL SYSTEM CLEAN przeznaczony do silników benzynowych."

Opublikowano

"Przedmiotem sprzedaży jest DIESEL SYSTEM CLEAN przeznaczony do silników benzynowych."

mamy to. dzieki :good:

;)

Opublikowano

bry.

sory że zmyłem się wczoraj tak szybko.. Ale imprezka trwała.. O kur** jeszcze dziś mam chyba wiecej % jak krwi.. Dobrze że udało mi się dojechać do roboty..

moskal.. jeszcze jedna smycz potrzebuje.. :wallbash:

Opublikowano

Malik nie znasz adresów na fajne foto-poradniki. ?

Przeglądam, googluje, ale może masz coś wartego uwagi, z czego można się sporo nauczyć..

Opublikowano

[/color] nie znasz adresów na fajne foto-poradniki

:mysli:

400.jpg

Opublikowano

moskal.. jeszcze jedna smycz potrzebuje.. :wallbash:

ja potrzebuje 400.000 pln żeby mieszkanie spłacić

cos sie wymyśłi :good:

Opublikowano

ja potrzebuje 400.000 pln żeby mieszkanie spłacić

cos sie wymyśłi :good:

moskal.. jeszcze jedna smycz potrzebuje.. :wallbash:

ja potrzebuje 400.000 pln żeby mieszkanie spłacić

cos sie wymyśłi :good:

Dobrze sie składa.. Bo pracuje w pośrednictwie kredytowym ;p WIec jak coś to wal do mnie.

A co do smyczy to nacieszyłem się nią przez max 5 min. Wszedłem do samochodu i moja Monika mi zabrała ją, bo ojciec ma tez A4 avanta ;)

Opublikowano

"Przedmiotem sprzedaży jest DIESEL SYSTEM CLEAN przeznaczony do silników benzynowych."

mamy to. dzieki :good:

;)

Morph jeszcze nawalony :decayed: chciał być uprzejmy - dzięx Morphy :good:

Opublikowano

MoorpH jak odpowiadasz post pod postem to nie musisz Cytować całości.. :gwizdanie:

Ja swoich smyczy jeszcze nie widziałem.. Moskal dał Korzeniowi, Korzeń Boberkowi,a Boberek jeździ na rowerze z 4 smyczami na szyi.. :P

Opublikowano

A co do smyczy to nacieszyłem się nią przez max 5 min. Wszedłem do samochodu i moja Monika mi zabrała ją, bo ojciec ma tez A4 avanta ;)

pantoflarz :decayed:

Opublikowano

Moorph jeszcze nawalony :decayed:

A żebyś wiedział.. Tragednia wczoraj była.. Następnym razem biore Was ze sobą.. O 4 nad ranem jeszcze ostro piliśmy.. :gwizdanie: Dziś bałem się jechać do pracy.. Ale górala przepiłem.. :D

Opublikowano

Ja swoich smyczy jeszcze nie widziałem.. Moskal dał Korzeniowi, Korzeń Boberkowi,a Boberek jeździ na rowerze z 4 smyczami na szyi.. :P

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A boberek kiedyś sie mnie pytał czy to on czasem dla mnie nie ma dwóch smyczy :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew:

mogłeś wczoraj coś mówić , miałbyś od ręki :good:

Opublikowano

A powinien miec 3szt. :gwizdanie:

Trzeba Korzenia za karczycho złapać.. Wymyślił.. "Ej! Dam boberkowi smycze, to na 100% Nosfer je dostanie w trymiga :good: "

Korzeń: Masz Boberek smycze !

Boberek: Dzięki ! :> .. założył na szyję i odjechał na rowerze..

Opublikowano

Macie cos na dzieńdobry:

miętolące się kociaki

a czegoście się ku***a spodziewali??!! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

widzę że się działo na promce. nawet ciabate maseratti zajechało

Opublikowano

Boberek: Dzięki ! :> .. założył na szyję i odjechał na rowerze..

w siną dal :decayed:

Opublikowano

a mi silnik padł :wallbash:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2009, 09:49_________________________________________________ na spocie nie będzie mnie chyba jeszcze ze 2 razy zanim nie naprawię..............

Opublikowano

Chłopaki, będzie ktoś z VAGiem za tydzień? :przebiegly:

Taki żółty silnik mi się świeci między zegarami. Co to może być? :mysli:

Turbo przestało działać? Wtryski się wyłączyły? A może przez to narywanie coś się zepsuło?

Pomoże ktoś?

Opublikowano

Macie cos na dzieńdobry:

miętolące się kociaki

:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.