Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tego nie traktuje jako fascynujace hobby ale jako forme odpoczynku. Siadasz sobie na pomoscie, za toba kilka zimnych browarow, cisza, spokoj. Ja nawet nie jadam tych ryb co zlapie tylko wypuszczam. No chyba ze jestem z ekipa ktora lubi je jesc.

Taka forma odstresowania. Przy okazji mozna fajne widoczki zobaczyc na mazurach

Też lubię Mazury ale niestety chyba należę do tego drugiego "obozu".

Zdecydowanie wolę takie spędzanie czasu :decayed:

IMG_5521.JPG

Zapewniam, że jest równie odstresowujące :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Zapewniam, że jest równie odstresowujące :kox:

ale opcja z zimnymi browarami w trakcie raczej odpada :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam, że jest równie odstresowujące :kox:

ale opcja z zimnymi browarami w trakcie raczej odpada :cool1:

Tylko bezalkoholowe oczywiście :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam, że jest równie odstresowujące :kox:

ale opcja z zimnymi browarami w trakcie raczej odpada :cool1:

Tylko bezalkoholowe oczywiście :wink4:

:good:

http://www.worldcarfans.com/109082121183/mini1/audi-inspired-bmw-r8-appears-on-the-street

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nigdy nie pociągało mnie to "pasjonujące" hobby jakim jest łowienie ryb :rolleyes:

Popieram Malik co Oni widzą w moczeniu kija :no: , wole tą drugą opcje ( Twoją ) :) acz kolwiek widoki na mazurach są super nie koniecznie o np. 5.00 rano ale jak ktoś lubi to nie mam nic przeciwko temu :good:

A tak po za tym to Dzień Dobry Wszystkim :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nigdy nie pociągało mnie to "pasjonujące" hobby jakim jest łowienie ryb :rolleyes:

lepiej nacierać co weekend furę megłajersem :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kugar to już dawno temu widzialem. Ale trzeba przyznać, że kawał niezłej roboty. NIe ma wiochy w stylu t_wiejski_tuning_007_776.jpg[br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 16:56_________________________________________________

Zdecydowanie wolę takie spędzanie czasu

w 100% się zgadzam! Moczenie kija mnie nudzi po 10 min. Ale skuterek moze i fajny na jeioze, ale czy probowales kiedys na morzu przy 2m falach? jest hiper :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na morzu nie. Lowienie ryb to jedna z mozliwosci. kwestia na co mam ochote w danym czasie. Jesli chodzi o tego typu zabawki to wole Kitesurfing albo Windsurfing. Kiedys mialem przyjemnosc pojezdzic taka zabawka ale jakos to do mnie nie przemawia. lepsze wrazenia sa na Kite kiedy polecisz w gore i zastanawiasz sie jak wyladowac. Wrazenia bezcenne przy dobrym wietrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nigdy nie pociągało mnie to "pasjonujące" hobby jakim jest łowienie ryb :rolleyes:

lepiej nacierać co weekend furę megłajersem :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

:good: :good: :good: :good: :good: zgadzam sięz tym :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepsze wrazenia sa na Kite kiedy polecisz w gore i zastanawiasz sie jak wyladowac.

I walisz łbem z wysokości kilkunastu m w taflę wody - rewelacja - wolałbym jednak się tak nie zastanawiać na ostatnią chwilę :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w760.png

Czy Ty Buba nie siedzisz u mnie na pomoście :shocked::kox:

Z kitem startuje w przyszłym roku, w tym nie dałem rady. Szukam alternatywy dla Snowboardu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy wiecie o zabijaniu, skuterem owszem jest fajna frajda, ale po 20 minutach się nudzisz. Rybki dla relaksu można łowić, ale po paru dniach też nuda. Najlepsze to jest wyprawa quadem po śniegu w alpach takim potworkiem honda-trx-500-fa-585-01-main-2008.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy wiecie o zabijaniu, skuterem owszem jest fajna frajda, ale po 20 minutach się nudzisz. Rybki dla relaksu można łowić, ale po paru dniach też nuda. Najlepsze to jest wyprawa quadem po śniegu w alpach takim potworkiem honda-trx-500-fa-585-01-main-2008.jpg

no ,kumpla brat jezdzi na ratraku u nas w Tatrach,jak mnie kiedys przewiozl to sie prawie zesralem-to jest jazda,zreszta obydwaj sa szczegolnie uzdolnieni-jeden (jako jedyny)postawil na zboczu ratrak na dachu :polew: a drugi na hali u siebie w firmie zrobil to samo z wozkiem widlowym :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze chciałem się przejechać ratrakiem !!!!! Paweł - załatw mi taką przejeżdzkę - PLEASE

Ja rozumiem przejechac się na fajnej blondynie z dużym biustem i aparatem liżąc-ssącym..ale ratrakiem ??? :decayed:

Panowie..gdzie znajdę w Wawie sklep z artykułami żeglarskimi ? Chodzi mi o płótna ect.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...