Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Czizessss widziałem ten film... Masakra, aż strach mieć dzieci :P:blink:

Data premiery: 2009-09-25

Jak na PL produkcję to dość szybko widziałeś ten film :wink4:

Jest krótsza etiuda 30 minutowa i to ją pewnie widział, jest dosyć wstrząsająca.

http://www.youtube.com/watch?v=l92ok_SHxsQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Wyluzujcie. trzeba wprowadzic zarzadzenie ze o laskach ponizej 18stki nikt nie pisze bo to jest niesmaczne :bicz:

No, i górny limit wiekowy też należałoby wprowadzić. Bo to też niesmaczne :)

No, próbujcie. Próbujcie.

To wtedy już tylko o grabkach, łopatkach, wiaderkach i innych zabawkach będziecie gadać

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, miłośnicy brzoskwinek bez meszku .... :wallbash:

Możecie zmienić temat?

Obyście z waszymi córkami nie mieli problemów tego typu :disgust:

http://www.youtube.com/watch?v=hJkitQ77J-w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A

A tak wracając juz do tematu, mam kumpla który swojego czasu był z 13 latką.. On wówczas miał 18-19. Twierdził ze dobra jest w :sexinbed: mimo iż nie ma zbyt dużych :boobs:, ale posłuszna była.. :ssij:. Ogólne full service. I co z niej bedzie za kilka lat?

To jest normalna pedofilia, to seks z dzieckiem. Nie jedna osoba na forum ma dzieci w tym wieku. Nie sądzę, że znajomość prawa mu w czymkolwiek pomoże skoro popełnia przestępstwo to powinien ponieść karę. Mam nadzieję, że ktoś kto wie o tej sprawie zgłosił to do odpowiednich organów ścigania,bo wydaje mi się, że nie zgłaszanie takich procederów to już współudział.

hyhyhyhyhy sie poszczałem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2009, 20:41_________________________________________________

Rozumiemy Twoje wzburzenie Kasiu. Jako bardzo mądra osoba straciłaś zapewne dziewictwo dopiero po uzyskaniu pełnoletności.

teraz to się posrałem :kox: :kox: :kox: :kox: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa też się wy***ałem na łopatki, aż mnie kość ogonowa boli :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A

A tak wracając juz do tematu, mam kumpla który swojego czasu był z 13 latką.. On wówczas miał 18-19. Twierdził ze dobra jest w :sexinbed: mimo iż nie ma zbyt dużych :boobs:, ale posłuszna była.. :ssij:. Ogólne full service. I co z niej bedzie za kilka lat?

To jest normalna pedofilia, to seks z dzieckiem. Nie jedna osoba na forum ma dzieci w tym wieku. Nie sądzę, że znajomość prawa mu w czymkolwiek pomoże skoro popełnia przestępstwo to powinien ponieść karę. Mam nadzieję, że ktoś kto wie o tej sprawie zgłosił to do odpowiednich organów ścigania,bo wydaje mi się, że nie zgłaszanie takich procederów to już współudział.

hyhyhyhyhy sie poszczałem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2009, 20:41_________________________________________________

Rozumiemy Twoje wzburzenie Kasiu. Jako bardzo mądra osoba straciłaś zapewne dziewictwo dopiero po uzyskaniu pełnoletności.

teraz to się posrałem :kox: :kox: :kox: :kox: :polew: :polew: :polew:

Jak zwykle wyjątkowo błyskotliwa i wiele wnosząca do tematu wypowiedź. Gratuluje poczucia humoru. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu gorąco fiu fiu ... Póki co z córka na spoty jeździł nie będę

Brada - spakowany do Szwecji ? :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu gorąco fiu fiu ... Póki co z córka na spoty jeździł nie będę

Brada - spakowany do Szwecji ? :-)))

Właśnie kończe się pakować :> Prom rezerwuje na jutro :kox:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 00:25_________________________________________________

w takim razie na koniec dnia troszkę photoshopa

a936507b6b7c1503med.jpg

7f36692ed96d2553med.jpg

30d25e1b8e4f42a3med.jpg

782f23be864ed50dmed.jpg

JA LUBIĆ PHOTOSHOP :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle wyjątkowo błyskotliwa i wiele wnosząca do tematu wypowiedź. Gratuluje poczucia humoru. :hi:

Twoja wypowiedź wniosła ale kupę śmiechu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejrzałem pobieżnie ostatnie strony i nic sie nie zmieniło , prym w tematach wiodą 14-latki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do stycznia jeszcze conajmniej o 30gr. i wtedy Andy bedziesz musiał założyć elpidżi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mo pali 7l w mieście. Panie jeżdżę-tylko-na-benzynie :decayed:

a mój 12-13 w mieście :kox: a jeźdze tylko na elpidżi [br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 07:33_________________________________________________100km za 22pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...