Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czizessss widziałem ten film... Masakra, aż strach mieć dzieci :P:blink:

Data premiery: 2009-09-25

Jak na PL produkcję to dość szybko widziałeś ten film :wink4:

Jest krótsza etiuda 30 minutowa i to ją pewnie widział, jest dosyć wstrząsająca.

http://www.youtube.com/watch?v=l92ok_SHxsQ

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wyluzujcie. trzeba wprowadzic zarzadzenie ze o laskach ponizej 18stki nikt nie pisze bo to jest niesmaczne :bicz:

No, i górny limit wiekowy też należałoby wprowadzić. Bo to też niesmaczne :)

No, próbujcie. Próbujcie.

To wtedy już tylko o grabkach, łopatkach, wiaderkach i innych zabawkach będziecie gadać

:D :D :D

Opublikowano

Dobra, miłośnicy brzoskwinek bez meszku .... :wallbash:

Możecie zmienić temat?

Obyście z waszymi córkami nie mieli problemów tego typu :disgust:

http://www.youtube.com/watch?v=hJkitQ77J-w

Opublikowano

A

A tak wracając juz do tematu, mam kumpla który swojego czasu był z 13 latką.. On wówczas miał 18-19. Twierdził ze dobra jest w :sexinbed: mimo iż nie ma zbyt dużych :boobs:, ale posłuszna była.. :ssij:. Ogólne full service. I co z niej bedzie za kilka lat?

To jest normalna pedofilia, to seks z dzieckiem. Nie jedna osoba na forum ma dzieci w tym wieku. Nie sądzę, że znajomość prawa mu w czymkolwiek pomoże skoro popełnia przestępstwo to powinien ponieść karę. Mam nadzieję, że ktoś kto wie o tej sprawie zgłosił to do odpowiednich organów ścigania,bo wydaje mi się, że nie zgłaszanie takich procederów to już współudział.

hyhyhyhyhy sie poszczałem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2009, 20:41_________________________________________________

Rozumiemy Twoje wzburzenie Kasiu. Jako bardzo mądra osoba straciłaś zapewne dziewictwo dopiero po uzyskaniu pełnoletności.

teraz to się posrałem :kox: :kox: :kox: :kox: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Taa też się wy***ałem na łopatki, aż mnie kość ogonowa boli :decayed:

Opublikowano

A

A tak wracając juz do tematu, mam kumpla który swojego czasu był z 13 latką.. On wówczas miał 18-19. Twierdził ze dobra jest w :sexinbed: mimo iż nie ma zbyt dużych :boobs:, ale posłuszna była.. :ssij:. Ogólne full service. I co z niej bedzie za kilka lat?

To jest normalna pedofilia, to seks z dzieckiem. Nie jedna osoba na forum ma dzieci w tym wieku. Nie sądzę, że znajomość prawa mu w czymkolwiek pomoże skoro popełnia przestępstwo to powinien ponieść karę. Mam nadzieję, że ktoś kto wie o tej sprawie zgłosił to do odpowiednich organów ścigania,bo wydaje mi się, że nie zgłaszanie takich procederów to już współudział.

hyhyhyhyhy sie poszczałem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2009, 20:41_________________________________________________

Rozumiemy Twoje wzburzenie Kasiu. Jako bardzo mądra osoba straciłaś zapewne dziewictwo dopiero po uzyskaniu pełnoletności.

teraz to się posrałem :kox: :kox: :kox: :kox: :polew: :polew: :polew:

Jak zwykle wyjątkowo błyskotliwa i wiele wnosząca do tematu wypowiedź. Gratuluje poczucia humoru. :hi:

Opublikowano

Ale tu gorąco fiu fiu ... Póki co z córka na spoty jeździł nie będę

Brada - spakowany do Szwecji ? :-)))

Opublikowano

Ale tu gorąco fiu fiu ... Póki co z córka na spoty jeździł nie będę

Brada - spakowany do Szwecji ? :-)))

Właśnie kończe się pakować :> Prom rezerwuje na jutro :kox:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 00:25_________________________________________________

w takim razie na koniec dnia troszkę photoshopa

a936507b6b7c1503med.jpg

7f36692ed96d2553med.jpg

30d25e1b8e4f42a3med.jpg

782f23be864ed50dmed.jpg

JA LUBIĆ PHOTOSHOP :slina:

Opublikowano

Jak zwykle wyjątkowo błyskotliwa i wiele wnosząca do tematu wypowiedź. Gratuluje poczucia humoru. :hi:

Twoja wypowiedź wniosła ale kupę śmiechu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

w takim razie na koniec dnia troszkę photoshopa

a936507b6b7c1503med.jpg

7f36692ed96d2553med.jpg

30d25e1b8e4f42a3med.jpg

782f23be864ed50dmed.jpg

Zdjęcie niedostępne... :/

Opublikowano

:hi: Bry

HAHA DRŻYJ MOSKAL! DRŻYJ KALI!!!! Wygrałem :P

05:09 beat this!! :decayed:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 05:09_________________________________________________Wawa z rana

2e78a956ad5f8fe5m.jpg

Opublikowano

siema dziewuchy , Al szacunek za poświecenie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

hehe, Al specjalnie sobie budzik nastawił :polew:

:siema:

Opublikowano

hehe, Al specjalnie sobie budzik nastawił :polew:

:siema:

on się wcale nie kładł spać :polew:

:hi:

Opublikowano

przejrzałem pobieżnie ostatnie strony i nic sie nie zmieniło , prym w tematach wiodą 14-latki :good:

Opublikowano

A mo pali 7l w mieście. Panie jeżdżę-tylko-na-benzynie :decayed:

Opublikowano

A mo pali 7l w mieście. Panie jeżdżę-tylko-na-benzynie :decayed:

a mój 12-13 w mieście :kox: a jeźdze tylko na elpidżi [br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 07:33_________________________________________________100km za 22pln

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.