Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A na Torwarze właśnie zapodajemy wieprzowinki z grilla:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jaki subtelny sex appeal ... :decayed::naughty:

========

Który grzebie przy liczników moich postów* :?: :!:

Dziwnym trafem 666 utrzymuje się tylko przez chwilę ;( :evil:

* zuważyłem jakiś czas temu. Mylnie, jak się okazało, przyjąłem, że to jednorazowy wyskok

Opublikowano

masz szanse jeszcze cos madrego napisac :decayed:

Opublikowano

mi się nie spieszy , ale tak z czystej złośliwości :decayed::kox:[/b]

gra nie warta świeczki :gwizdanie:

jak maja ci wypłacić 10 tysi na ten przykład to wyglada to tak:

10 000 X 7 dni X 13% podzielic przez 365 czyli niby zyskasz: 24,93zł :naughty::decayed:

Skad ten wzor?

wzór na odsetki ustawowe...dziewczynki :naughty:

heh księgowy to nie zawód, księgowy to charakter :polew: :polew:

żałuj, że Cie nie było na Torwarze, ja byłem już od 17, bo musiałem sobie zajać najlepszą miejscówe..

wieprzowinki jak ta lala, uhmmmm :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Dziewczyny :decayed:

Jadę w piątek a wracam w sobotę. Ktoś chce mi swoją aydicę wynająć za bak paliwa ? :kox::decayed:

Trasa Wawa-Kraków-Wawa

PS. od razu napiszę, że nie... nie chce Adamooo twoje fury bo bym się bał, iż do Radumia nie dojedzie :cool1::kox: :kox:

Opublikowano

Dziewczyny :decayed:

Jadę w piątek a wracam w sobotę. Ktoś chce mi swoją aydicę wynająć za bak paliwa ? :kox::decayed:

Trasa Wawa-Kraków-Wawa

PS. od razu napiszę, że nie... nie chce Adamooo twoje fury bo bym się bał, iż do Radumia nie dojedzie :cool1::kox: :kox:

Rozumiem że poszukujesz diesla ???

Opublikowano

Dzieńdybry :hi:

Opublikowano

Siema bydlaki :hi:

Jadę w piątek a wracam w sobotę. Ktoś chce mi swoją aydicę wynająć za bak paliwa ? :kox::decayed:

kur.wa , żeby Pałka nie musiała jechać do pracy to z miłą chęcią.... :confused4:

Opublikowano

Rozumiem że poszukujesz diesla ???

nie, po tym jak nasz admin upalał Evkę z bukowiny to no na mnie spalanie nie robi żadnego wrażenia :wink4:

Opublikowano

:hi:

Heh.. nawet przyjemnie mi sie czytało ostatnie nieprzeczytane strony.. :kox:

Jestem pod wrażeniem waszej lotności i wyrafinowanego żartu od czasu ostatnich pedofilskich wyskoków.. :cool1::naughty:

Opublikowano

Ja ci mogę pożyczyć, bak mnie nie interesuję, musisz jedynie przywieść mi furę wyczyszczoną meguajersem :naughty:

Opublikowano

Dla mnie w tym wzorze wszystko jest jasne z wyjatkiem tych 13% :gwizdanie:

Skad ten wzor?

wzór na odsetki ustawowe...dziewczynki :naughty:

To nie jest wzór na odsetki ustawowe :cool1:

Wysokość odsetek ustawowych ustala Rada Ministrów :wink4:

To jest wzór na wysokość należnych odsetek, od sumy 10.000zł właśnie na podstawie wysokości odsetek ustawowych.. :wink4:

Opublikowano

Ja ci mogę pożyczyć, bak mnie nie interesuję, musisz jedynie przywieść mi furę wyczyszczoną meguajersem :naughty:

ale on się chciał ON kajtnąć - poczuć ten moment obrotowy, zobaczyć chmurkę dymu za sobą ...być jak mistrzowie z logo TDI na klapie :naughty:

Opublikowano

bry :hi:

Opublikowano

ale on się chciał ON kajtnąć - poczuć ten moment obrotowy, zobaczyć chmurkę dymu za sobą ...być jak mistrzowie z logo TDI na klapie :naughty:

że niby dasz mi swoją cizię do skarcenia ? :naughty: :naughty:

Opublikowano

mistrzowie z logo TDI na klapie :naughty:

oj ajdahoł ty już napierd.olisz od rana głupot. :decayed:

Opublikowano

mistrzowie z logo TDI na klapie :naughty:

oj ajdahoł ty już napierd.olisz od rana głupot. :decayed:

kolejny bezołowiowy, chodź ten to i gazownik .... :gwizdanie: :cool1:
Opublikowano

mistrzowie z logo TDI na klapie :naughty:

oj ajdahoł ty już napierd.olisz od rana głupot. :decayed:

kolejny bezołowiowy, chodź ten to i gazownik .... :gwizdanie: :cool1:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

mistrzowie z logo TDI na klapie :naughty:

oj ajdahoł ty już napierd.olisz od rana głupot. :decayed:

kolejny bezołowiowy, chodź ten to i gazownik .... :gwizdanie: :cool1:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

No i hula za 1.89pln za litr :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.