Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No spoko. Gdyby Korzen nie dał rady to się zdzwonimy.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Czy ktoś mógłby mi popchnąć przebieg ... bo mam za mało. :kox:

Ktoś przekręcił a w książce mam w miarę oryginalny i wolałbym żeby było ok ??

Mam tylko VAG-COM .. nie jestem pewny czy bez zdejmowania liczników się da ??

Popchnijcie priva jak ktoś ogarnia temat.

Opublikowano

siemanko :hi:

dawno tu nie zaglądałem więc od razu rzuce coś milego dla oka :naughty:

8a50cdaa001a4ba6492f201.jpgp

1496057_600.jpg

1496061_600.jpg

1496063_600.jpg

1496065_600.jpg

1496060_600.jpg

1251978915_by_bzyku665_500.jpg

Opublikowano

Cześć. Bardzo ładne zdjęcia muszę przyznać.

Mam takie pytanie czy orientując się ktoś gdzie można oddać kierownice do obszycia w okolicach Warszawy

Opublikowano

gdzies na zoliorzu jest koleś co ładnie to robi. Jak cos moge poszukać namiarów.

Opublikowano

Paraf weż tą z tą żółtą gablotą :wink4:.. Podwieze Cię na dzisiejszego spota :decayed:

:no: Jestem na gościnnych występach OUT OF WARSAW - dzisiaj Promka odpada.

W niedziele jadę na Spocik Zamoyski - już dawno obiecałem chudineze, że do nich wpadnę.

Zamiast tej panny przy żółtej gablocie, wolałbym te dwie wcześniej - jedną oddałbym papie moskalowi, bo przecież facet jeż już po trzydziestce... - niech jeszcze sobie "zaszaleje"

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja nie jadę na spota dziś bo jestem w plecy 100pln :wallbash: i 4pkt :kwasny:

Opublikowano

ja nie jadę na spota dziś bo jestem w plecy 100pln :wallbash: i 4pkt :kwasny:

Uuuuuuuuu...

Niedobra Policja, niedobra...

Opublikowano

bo przecież facet jeż już po trzydziestce... - niech jeszcze sobie "zaszaleje"

moja Pani ma 24 chłopcze, więc nie fikaj , mam na czym szaleć :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

bo przecież facet jeż już po trzydziestce... - niech jeszcze sobie "zaszaleje"

moja Pani ma 24 chłopcze, więc nie fikaj , mam na czym szaleć :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

To ja już sam nie wiem...

Mam Ci gratulować czy pomagać...? :mysli:

Opublikowano

Mam Ci gratulować czy pomagać...? :mysli:

zdecydowanie gratulować :good:

radze se jeszcze :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Zobacz moskal jak wszyscy zadroszczą pięknego wieku :wink4:....

Opublikowano

Zobacz moskal jak wszyscy zadroszczą pięknego wieku :wink4:....

juz sie doczekać gówniarzeria nie może :kox:

Opublikowano
  • Autor

urodzinowo :naughty: PARAF 100 lat :decayed:

1252190168_by_lojcl122.jpg

Opublikowano

Zobacz moskal jak wszyscy zadroszczą pięknego wieku :wink4:....

juz sie doczekać gówniarzeria nie może :kox:

gówniarzeria jak najbardziej jeszcze może

Opublikowano

Zobacz moskal jak wszyscy zadroszczą pięknego wieku :wink4:....

juz sie doczekać gówniarzeria nie może :kox:

gówniarzeria jak najbardziej jeszcze może

ja juz dzis z pawelc'em rozmawiałem na ten temat wiec zluzuj :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ja nie jadę na spota dziś bo jestem w plecy 100pln :wallbash: i 4pkt :kwasny:

Hmm.. Przekroczenie prędkości?? :mysli:

Opublikowano

ja nie jadę na spota dziś bo jestem w plecy 100pln :wallbash: i 4pkt :kwasny:

Hmm.. Przekroczenie prędkości?? :mysli:

tak o całe 28km/h

udanego spota :naughty:

Poziek dla Ciebie też, żeby dooopy były jak zwykle i kiełbasa się nie przypaliła :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja nie jadę na spota dziś bo jestem w plecy 100pln :wallbash: i 4pkt :kwasny:

Hmm.. Przekroczenie prędkości?? :mysli:

tak o całe 28km/h

udanego spota :naughty:

Poziek dla Ciebie też, żeby dooopy były jak zwykle i kiełbasa się nie przypaliła :decayed:

krzyniek Ty piracie !!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.