Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Michał ..Ty nie grasz przypadkiem w tej reklamie AVIVA Comercial Union? :decayed:

A ja myslalem, ze to Wiciu 10 years ago... :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Michał ..Ty nie grasz przypadkiem w tej reklamie AVIVA Comercial Union? :decayed:

A ja myslalem, ze to Wiciu 10 years ago... :D

O tym samym pomyślałem :>

Opublikowano

Adrian poprosimy o poprzedni awatar !

Opublikowano

Witam wszystkich.

Przepraszam za zawracanie d*py ale potrzebuje pomocy, czy jest ktos dostepny jutro i ma mozliwosc podpiecia VAG do mojego samochodu?

niestety moja niebieska strzałka dzisiaj straciła moc :/ mam tzw. dziury w gazie.

Daje do dechy nic nic nic nic i nagle lapie obroty i idzie.... na kazdym biegu tak samo.

Przepraszam ze tutaj pisze ale potrzebuje pomocy kogos z W-wy (próbowałem ze sapnky'm sie umówic ale on dopiero w niedziele moze a ja musze wiedziec co i jak żeby do mechaniora skoczyć.

Jezeli zaden klubowicz to przynajmniej dobry warsztat gdzie maja VAG.

Pozdrawiam

Opublikowano

Fort Wola czy Arkadia?

Proponuję Fort-Wola :)

Opublikowano

Witam wszystkich.

Przepraszam za zawracanie d*py ale potrzebuje pomocy, czy jest ktos dostepny jutro i ma mozliwosc podpiecia VAG do mojego samochodu?

niestety moja niebieska strzałka dzisiaj straciła moc :/ mam tzw. dziury w gazie.

Daje do dechy nic nic nic nic i nagle lapie obroty i idzie.... na kazdym biegu tak samo.

Przepraszam ze tutaj pisze ale potrzebuje pomocy kogos z W-wy (próbowałem ze sapnky'm sie umówic ale on dopiero w niedziele moze a ja musze wiedziec co i jak żeby do mechaniora skoczyć.

Jezeli zaden klubowicz to przynajmniej dobry warsztat gdzie maja VAG.

Pozdrawiam

kolego napisz wiadomość do użytkownika Adecneo

dokładnie ten: http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/adecneo-u6405.html

na bank Ci pomoże :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

dzieki, juz napisalem :)

Opublikowano

dzieki, juz napisalem :)

spoko, myślę że jak zadzwonisz to będzie lepiej

tutaj masz tel bezpośredni: 512 375 159

powiedz, że dzwonisz od Poźka :naughty:

Opublikowano

spoko, myślę że jak zadzwonisz to będzie lepiej

tutaj masz tel bezpośredni: 512 375 159

powiedz, że dzwonisz od Poźka :naughty:

To jutro w takim razie zadzwonie z rana :)

Opublikowano

Witam wszystkich.

Przepraszam za zawracanie d*py ale potrzebuje pomocy, czy jest ktos dostepny jutro i ma mozliwosc podpiecia VAG do mojego samochodu?

niestety moja niebieska strzałka dzisiaj straciła moc :/ mam tzw. dziury w gazie.

Daje do dechy nic nic nic nic i nagle lapie obroty i idzie.... na kazdym biegu tak samo.

Przepraszam ze tutaj pisze ale potrzebuje pomocy kogos z W-wy (próbowałem ze sapnky'm sie umówic ale on dopiero w niedziele moze a ja musze wiedziec co i jak żeby do mechaniora skoczyć.

Jezeli zaden klubowicz to przynajmniej dobry warsztat gdzie maja VAG.

Pozdrawiam

jezeli problem pojawil sie bo auto stalo na deszczu [dzsiaj padalo] to poczekaj az przeschnie i zobacz czy problem bedzie sie powtarzal ... ;)

niestety wczeniej pomoc nie moge ...

p.s ku***a, jak ja dawno nie pisalem w tym wieśniackim wątku ... :naughty:

Opublikowano

dzieki, juz napisalem :)

spoko, myślę że jak zadzwonisz to będzie lepiej

tutaj masz tel bezpośredni: 512 375 159

powiedz, że dzwonisz od Poźka :naughty:

Bedzie dym :decayed:

Opublikowano

Witam wszystkich.

Przepraszam za zawracanie d*py ale potrzebuje pomocy, czy jest ktos dostepny jutro i ma mozliwosc podpiecia VAG do mojego samochodu?

niestety moja niebieska strzałka dzisiaj straciła moc :/ mam tzw. dziury w gazie.

Daje do dechy nic nic nic nic i nagle lapie obroty i idzie.... na kazdym biegu tak samo.

Przepraszam ze tutaj pisze ale potrzebuje pomocy kogos z W-wy (próbowałem ze sapnky'm sie umówic ale on dopiero w niedziele moze a ja musze wiedziec co i jak żeby do mechaniora skoczyć.

Jezeli zaden klubowicz to przynajmniej dobry warsztat gdzie maja VAG.

Pozdrawiam

jezeli problem pojawil sie bo auto stalo na deszczu [dzsiaj padalo] to poczekaj az przeschnie i zobacz czy problem bedzie sie powtarzal ... ;)

niestety wczeniej pomoc nie moge ...

p.s ku***a, jak ja dawno nie pisalem w tym wieśniackim wątku ... :naughty:

śmierdzisz...sp***rzaj :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 22:44_________________________________________________

dzieki, juz napisalem :)

spoko, myślę że jak zadzwonisz to będzie lepiej

tutaj masz tel bezpośredni: 512 375 159

powiedz, że dzwonisz od Poźka :naughty:

Bedzie dym :decayed:

A jak, sama chciała matka Teresa :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

jawosz zadzwon teraz :polew: powiedz ze pilna sprawa i ze Poziek ci kazal :laghing2:

Opublikowano

Turbodymomen zawstydził Bobra, zna 1500 bitów :polew: :polew: Jebłem jak widziałem reklamę :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jezeli problem pojawil sie bo auto stalo na deszczu [dzsiaj padalo] to poczekaj az przeschnie i zobacz czy problem bedzie sie powtarzal ... ;)

niestety wczeniej pomoc nie moge ...

p.s ku***a, jak ja dawno nie pisalem w tym wieśniackim wątku ... :naughty:

hehe :) spoko :-) jutro sprawdze :)

a tam nie az taki wiesniacki :P

[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 22:48_________________________________________________qrwa jak mnie wkrecacie to bedzie jazda :P

Opublikowano

Turbodymomen zawstydził Bobra, zna 1500 bitów :polew: :polew: Jebłem jak widziałem reklamę :polew: :polew: :polew: :polew:

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

nikt cie nie wkreca, zobacz ostatni post

http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_warszawskiewtorki_g1900_promenada_poziom_3-t45.46410.html

Opublikowano

śmierdzisz...sp***rzaj :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

czyli w dalszym ciągu wieś śpiewa i tańczy :decayed:

wpadne za 500 postów ... :papa:

Opublikowano

Sory że się odzywam :notworthy: ale jazda to już jest :decayed::polew:

Opublikowano

PAX panowie PAX

Opublikowano

śmierdzisz...sp***rzaj :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

czyli w dalszym ciągu wieś śpiewa i tańczy :decayed:

wpadne za 500 postów ... :papa:

tacy jak ty czyszczą mi felgi :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.