Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odkryles ze masz posladki... :mysli: :mysli: :mysli:

Zyciowe takie...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Odkryłem coś czego szukałem, co było mi niezbędne.

Okazało się, że to bardziej na "wyciągnięcie ręki " niż myślałem :decayed:

Jak coś zdziałam to się pochwale :przebiegly:

Opublikowano

Pytanie co będzie w nich rezał... :mysli:

drugą dziure do robienia kupy :good:

jedna jest niewydolna

Opublikowano

Pytanie co będzie w nich rezał... :mysli:

No przeca nie mówiłem o swoich pośladkach :decayed:

Opublikowano

Pytanie co będzie w nich rezał... :mysli:

No przeca nie mówiłem o swoich pośladkach :decayed:

aaaaa, no to sory

Opublikowano

Pytanie co będzie w nich rezał... :mysli:

No przeca nie mówiłem o swoich pośladkach :decayed:

Ragga :wtf: :wtf: :wtf:

Odpowiedź to ...

pośladki :tongue4:

Jak to nie? A to co napisałeś to co?

Opublikowano

Jak to nie? A to co napisałeś to co?

Pośladki ? :decayed:

Opublikowano

Kolkov masz moze instrukcje do swojego radyjka??

niemieckom :tongue4:

a co Ci potrzeba?

A potrzeba mi wiedzieć jak ustawić to cholerstwo.. Bo jak słucham TAPE ( u mnie emulator mp3 - przez adapter) to o pelnych godz wlacza sie radyjko na wiadomosci.. Wszystko fajnie pieknie.. Ale wlacza sie stacja której nie slucham a mianowicie JEDYNKA polskiego radia.. I ciekawy jestem jak to zmienić..

Opublikowano
  • Autor

A potrzeba mi wiedzieć jak ustawić to cholerstwo.. Bo jak słucham TAPE ( u mnie emulator mp3 - przez adapter) to o pelnych godz wlacza sie radyjko na wiadomosci.. Wszystko fajnie pieknie.. Ale wlacza sie stacja której nie slucham a mianowicie JEDYNKA polskiego radia.. I ciekawy jestem jak to zmienić..

coś kombinowałem i to wyłączyłem, bo jak się wiadomości załączą to nawet wyciszyć na maxa się nie da. Sprawdze to i dam Ci znać

a w ogóle to :siema: cycuchy :kox:

Opublikowano

Turbodymomen zawstydził Bobra, zna 1500 bitów :polew: :polew: Jebłem jak widziałem reklamę :polew: :polew: :polew: :polew:

To powinno być inaczej..

Turbodymomen zawstydził Boberka, przepedałował 150 km, a Boberek tylko 100 :polew: :polew:

Opublikowano

Kolkov masz moze instrukcje do swojego radyjka??

niemieckom :tongue4:

a co Ci potrzeba?

A potrzeba mi wiedzieć jak ustawić to cholerstwo.. Bo jak słucham TAPE ( u mnie emulator mp3 - przez adapter) to o pelnych godz wlacza sie radyjko na wiadomosci.. Wszystko fajnie pieknie.. Ale wlacza sie stacja której nie slucham a mianowicie JEDYNKA polskiego radia.. I ciekawy jestem jak to zmienić..

Wylacz TP

Opublikowano
  • Autor

Wylacz TP

o to to właśnie :doh1: (nigdy nie pamiętam czy AF czy TP :wink4: )

Opublikowano

z7095871X.jpg

sweet !!! !!! !!! :blink:

Opublikowano

No ale wlasnie mi to nieraz by sie przydalo.. Wiec chce wiedzieć (choć moze nie bede tego używać), jak i czy mozna zmienić ta jeb.ana czestotliwość..

Opublikowano

Środkowej wymiona wyglądają całkiem..mlecznie :kox::decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

z7095871X.jpg

sweet !!! !!! !!! :blink:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ta, szczególnie że ma silikony :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.