Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hmmm klega był na spocie ???

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hmmm klega był na spocie ???

Hehehe. Hornet. Toż to ten co ma stronę startową na E-bay ustawioną. Po feldze w avatarze poznacie go :grin:

Mnie też zazwyczj pitolą się nicki z osobami. Nie daj Boże dojdzie do tego jeszcze prawdziwe imie - wtedy juć całkiem zamiesznie i ubaw po pachy :polew:

Opublikowano

hmmm Wiciu racja - Malis sorki :)) ale dzisiaj jestem tak zakręcony że jak ojciec zadzwonił to spytałem się skąd Pan ma do mnie numer ( nie zerknołem na fona kto dzwoni ) :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:Spytał czy jeszcze jest moim ojcem :polew: :polew:

Opublikowano

no wlasnie gdzie jest link dla mnie ? glowny operator aparatu :grin:

Ja wlasnie wrocilem z Bydgoszczy samochodem bez klimy normalnie KOX

Opublikowano

to powiesz na spocie jak zachowuję się ludzki organizm w tropikalnym klimacie :wink: wyśle ci na gadzie za chwile

Opublikowano

Kurcze mam nadzieje ze w sobote bedzie chlodniej bo znowu lece :rolleyes:

Opublikowano

Kurcze mam nadzieje ze w sobote bedzie chlodniej bo znowu lece :rolleyes:

chłopak a ty tej klimy to jeszce nie zrobiłeś?????czy leciałeś innym furakiem. Jak chcesz to mam taki EXtra wiatraczek samochodowy pod zapalniczke..... :evil:
Opublikowano

nie no u mnie wszystko dziala tylko sluzbowym latam :rolleyes:

Opublikowano

no wlasnie gdzie jest link dla mnie ? glowny operator aparatu :grin:

Linka poszła na maila (nie PW).

Opublikowano

a jak tak to przepraszam dostalem tez od horneta teraz tylko sciagnac

Opublikowano

hmmm Wiciu racja - Malis sorki :))

hehe... luzik :) BTW: wlasnie odebralem od lakiernika dokladke s-line. Lakierowanie trwalo wieki ale widac ze koles sie postaral. W weekend montaz i we wtorek kolejna odslona mojej pięknisi.

No to co z tym serwerem FTP? Stoi już? Moge prosic o szczegoly na priv? Bo z Rapidshare to do usranej smierci nie sciagne.

malik

Opublikowano

jeszcze nie stoi nie moge ustalić miejsca gdzie można go usadowić :bicz: :bicz:[br]Dopisany: 24 Maj 2007, 20:25 _________________________________________________UWAGA DZIEWCZYNKI !!!!

Filmi już się wrzucają i są dostępne przez stornę www http://www.drivehq.com/ Musisicię się zalogować żeby mieć dostęp do danych. Logujecie się Online a nie żadne FTP !!!

Login i hasło do nabycia u mnie na gg 5838166 albo u lukaszr również na gg 221988. Oczywiście nie pobieramy żadnych opłat związanych z udostępnianiem danych. Ludziki którzy mają dostęp będą mogli zamieszczać w folderze PLIKI różnego rodzaju zdjęcia ze spotów jak również filmy :>

Życzymy miłego ściągania

P.S

Nie mylić z obciąganiem !!!! :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

Filmi już się wrzucają i są dostępne przez stornę www http://www.drivehq.com/ Musisicię się zalogować żeby mieć dostęp do danych. Logujecie się Online a nie żadne FTP !!!

Login i hasło do nabycia u mnie na gg 5838166 albo u lukaszr również na gg 221988. Oczywiście nie pobieramy żadnych opłat związanych z udostępnianiem danych. Ludziki którzy mają dostęp będą mogli zamieszczać w folderze PLIKI różnego rodzaju zdjęcia ze spotów jak również filmy :>

Ja tylko dodam, że na razie jest limit 200 MB miesięcznie - czyli tyle co nic, ale będziemy coś z hornetem szukać. Myślę, ze w razie co znajdzie się coś innego, a jak nie to zrobi się kilka kont lub na kilku różnych serwerach i tyle. Coś się wymyśli.

Poza tym jak coś wrzucicie to link do tego pliku wygląda tak:

http://a4klub.drivehq.com/NAZWA_PLIKU

Ale każdy co wrzuca musi podać dokładną nazwę pliku.

Pozdr

Łukasz

P.S.

Jakby co to jeszcze tu są fajne miejsca na wrzucenie plików:

http://www.badongo.com/

http://www.wikiupload.com/

Opublikowano

Jakby co to jeszcze tu są fajne miejsca na wrzucenie plików:

http://www.badongo.com/

http://www.wikiupload.com/

Tu dostęp będzie niestety ograniczony ze względu na bezpieczeństwo ( prosimy o nie strzelanie fochów )

Opublikowano

Hornet poprawiaj to coś napisał szybko !! Bo walne ostrzeżenie!! FOCHA z wielkich liter piszemy !! :polew:

Opublikowano

hej....i ja bym sie wybrala.....chociaz niestety jestem nowicjuszka w tym temacie :smiley:

Opublikowano

Wszelkie info są zawsze w pierwszym poście także widzimy się we wtorek :wink:

Opublikowano

ooooooo...są kobiety to i Poź się budzi :)

Opublikowano

Zapraszamy :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

hornet kaman mi hasła do ftpa..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.