Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A propos poziek.

Kliknąłem na jedno ze zdjątek z podpisu i co zobaczyłem? (lekko zmodyfikowałem screen'a-w tabelce dla większej czytelności usunałem to co nieistotne, podkreslając to co rzuciło się na pierwszy rzut oka)

W pierwszym odruchu myślałem, że poź sam się tak "reklamuje" :grin:, a to tylko Fotosik wyszedł na przeciw potrzebom użytkownika :polew:

beztytuuvx7.jpg

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew: ale wymysliles Wit to Poz jak z tym DVD w aucie :polew:
Opublikowano

no chyba jest .. taka promocja że za 1 zł :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Maj 2007, 10:50 _________________________________________________

Hornet, ale z tym zdjęciem 250 km/h to trochę przesadziłeś :grin: :grin:

Jak już robiłeś to dokładniej - zapomniałeś usunąć (albo ktoś zapomniał) oświetlenia, które rzuca wskazówka :afro: - w liczniku km/h poblask wskazuje, że prędkość jest 0 km/h, a w obrotach coś około 800 obr/min :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

P.S. Ale mam przechlapane teraz, pewnie czeka mnie :bicz: :bicz: :bicz: na spociku :a4fan:[br]Dopisany: 25 Maj 2007, 10:01 _________________________________________________

Tak jak Spanky psize hamowac mi tu bajere :bicz: my sie znamy na naszych zartach a nowa kolezanka jeszcze nie jest wtajemniczona :wink:

czym prędzej się ją wtajemniczy tym lepiej dla nas buahahhaah :cheesy: :cheesy:

Udowadniam że się mylisz :bicz: :bicz: :bicz:

2fbb496ddc4dec2fm.jpg

Opublikowano

na tym zdjeciu brakuje tej strzaleczki z obrotow co przekraczala 4tys obr/min :P

Opublikowano

bo nie przekracza hahaha

Opublikowano

dobra nie czepiam sie juz bo bedzie, ze zazdroszcze ;) Ale przyznasz, ze jest tu mala niekonsekwencja :)

Opublikowano

Bawil sie pewnie vagiem i sobie wskazówki tak poustawial :polew:

Opublikowano

Poziek wyjeżdża, umrę z rozpaczy, mam nadzieję że zdąży załatwić zniżki do ASO

hhahahaha :polew:

kobiety....

Opublikowano

nie mogłem się bawić vagiem bo ja łączę się przez interfejs Lukasa a on go ma :P nie wnikać przekonacie się na spocie :P

Opublikowano

He he..

Ja kończę przeglądzik w Avancie,

Wymieniony pasek rozrządu, napinacze i przy okazji "trochę" :evil: innych części :polew:

Jak dobrze pójdzie to we wtorek będę żegnał Pozia z Avanta :)

Z AWX`em jest od cholery zabawy żeby to jako tako działało.. został AFN

Opublikowano

w clio jak sie wlacylo stacyjke z nacisnietym przysiskiem do komputera to byl test zegarow i swirowaly wskazowki :)

Opublikowano

Udowadniam że się mylisz :bicz: :bicz: :bicz:

Cóż, może i racja :grin: :grin: :grin:

Tylko nie mów, że to Twoim i jeszcze w serii :afro: :afro:

Coś czuje, że będą :bicz: :bicz:

Opublikowano

He he..

Ja kończę przeglądzik w Avancie,

Wymieniony pasek rozrządu, napinacze i przy okazji "trochę" :evil: innych części :polew:

Jak dobrze pójdzie to we wtorek będę żegnał Pozia z Avanta :)

Z AWX`em jest od cholery zabawy żeby to jako tako działało.. został AFN

to dobrze że już się uporałeś :a4fan:

Chwalić mi się jak Wam idzie zassysanie filmików bo chcemy już je usunąć :cool:

Opublikowano

mam nadzieję że zdąży załatwić zniżki do ASO

Brynia, nie becz. Lookier zostaje :polew:

Chwalić mi się jak Wam idzie zassysanie filmików bo chcemy już je usunąć :cool:

Wyślij mi dostep na PW lub maila, bo GG u mnie odpada :sad:

Opublikowano

hej streetracerzy .... umowilem Was na sciganko z pewna furka ... :evil:

info tutaj : http://www.autokrata.pl/ogien/1782/najszybsza_ciezarowka_swiata/

beda baty .... :bicz:[br]Dopisany: 25 Maj 2007, 11:52 _________________________________________________

Wymieniony pasek rozrządu, napinacze i przy okazji "trochę" :evil: innych części :polew:

pochwal sie co tam nagrzebales .... :evil:

Opublikowano

pochwal sie co tam nagrzebales .... :evil:

wszystko oprócz blach :afro: :afro: :afro:

Opublikowano

Brynia spoko, zawsze możemy się czule pożeganć :wink::tongue::afro::grin:

Opublikowano

Wit chyba mnie nie podejrzewasz o dalekoidący materializm :grin:za Poziem będe rozpaczać

Gdzieżbym śmiał. Jakbym tak myślał, akurat nie Lookiego bym proponował :polew:

hej streetracerzy .... umowilem Was na sciganko z pewna furka ... :evil:

beda baty .... [br]Dopisany: 25 Maj 2007, 11:52 _________________________________________________

Zacytuję odpowiedź oniaka (jak wróci, sam potwierdzi):

"No co Ty opowiadasz???!!! Na wstecznym, dookoła tego paździocha będę jeździł. Ty patrz jaki to qr** Batory!!! :polew:

Opublikowano

i na mnie skoczyli że to ja składam niemoralne propozycje ,.... ładnie Poziu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.