Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na powaznie to zobacz sonde :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

może JUŻ nie... Albo przyzwyczaileś się już do tego... Nastapiło rozciągnięcie materiału... :P:polew:

ale dlaczego drążysz temat o którym nie masz pojęcia ???

Opublikowano

może JUŻ nie... Albo przyzwyczaileś się już do tego... Nastapiło rozciągnięcie materiału... :P:polew:

ale dlaczego drążysz temat o którym nie masz pojęcia ???

chłopaki..... BOOOOORIIINGG!! Zmieńta płyte :) Napiszcie może cos w temacie techniczny... dajmy na to siwy dym ;)

Opublikowano

może JUŻ nie... Albo przyzwyczaileś się już do tego... Nastapiło rozciągnięcie materiału... :P:polew:

ale dlaczego drążysz temat o którym nie masz pojęcia ???

chłopaki..... BOOOOORIIINGG!! Zmieńta płyte :) Napiszcie może cos w temacie techniczny... dajmy na to siwy dym ;)

Siwy dym :mysli: Zbyt bogata mieszanka MIXOL+BENZYNA.

Opublikowano

Siwy dym :mysli: Zbyt bogata mieszanka MIXOL+BENZYNA.

ku***a :wallbash: znowu wlałem benzyne! Wsio jasne :decayed:

Siwy dym może być również zbyt bogata mieszanka tytoniu z imporotwanym zielskiem :)

Opublikowano

zielskiem :)

:kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Pany wybaczcie OT ale jaką mam pojemność zbiornika na płyn do sprysków?

Głupie pytanie rekompensuje zdjęciem:

199309.jpg

Opublikowano

Pany wybaczcie OT ale jaką mam pojemność zbiornika na płyn do sprysków?

3.5 L

Opublikowano

a nie więcej? mam spryski na światła też. wiem ze w A3/S3 jak sa spryski to zbiornik ma 5.5 L

Opublikowano

199309.jpg

Taka to by zastrugała fjuta jak ołówek :kox::decayed:

Zrobił by je prywatne rodeo :naughty: :naughty:

Opublikowano

a nie więcej? mam spryski na światła też. wiem ze w A3/S3 jak sa spryski to zbiornik ma 5.5 L

to po chooj sie pytasz jak wiesz lepiej ??? weź bańke 5L jak ci wejdzie cała to znaczy że masz zbiornik 5,5L , jeśli bedziesz lał i w bańce zostanie ci 1.5L to znaczy że masz zbiornik 3,5L.

EOT

Opublikowano

Jak ma spryski to ma większy :tongue4: Ale nie wiem ile. BTW na zbiorniczku jest napisane..

Przynajmniej w moim złotym ADR :gwizdanie:

Tylko, że jak masz napisane to wyjdzie, że zadałes jedno z debilniejszych pytan ostatnich czasów :kox:

Opublikowano

Ragga mysle ze to ona by Ci rodeo zrobiła. To przecież Raven Riley - jedna z najbardizej znnaych gwiazd porno. Miala więcej fiutów niż Ty kanapek w szkole zjadłes :P

Moskal widze ze jakis nerwowy jesteś dzisiaj, a ja sie tylko dopytuje bo właśnie przyjechał do mnie koncentrat płynu sonaxa i chce wiedzieć ile go rozrobić...

Nosfer moze i jest napisane. Ide sprawdzić :P

Opublikowano

Hyhy

Ale mi robią reklamę :kwasny:

1256550012_by_scu_500.jpg

Opublikowano

4.5 L - z boku jest wytłoczone. Nie wpadłem na to :decayed:

Opublikowano

Hyhy

Ale mi robią reklamę :kwasny:

1256550012_by_scu_500.jpg

:slina::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ta, ciekawe czy o tej też tak powiedzą :cool1:

http://makoinstal.pl/search/msca/

Opublikowano

Moskal widze ze jakis nerwowy jesteś dzisiaj

nieprawda , jestem nadzwyczaj spokojny :wink4:

Opublikowano

Ta, ciekawe czy o tej też tak powiedzą :cool1:

http://makoinstal.pl/search/msca/

o tej to będą tylko punkty 3. i 4. :gwizdanie:

Opublikowano

Ta , tyle że wieje 324 km/h :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.