Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

k**wa !! Zapomniałem, że spot dzisiaj :doh1: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ku***a !! Zapomniałem, że spot dzisiaj :doh1: :polew: :polew: :polew:

Na Torwarze dzisiaj przezarąbiście :kox:

Opublikowano

Poziek skad masz kropka?? :blink:

Opublikowano

Poziek skad masz kropka?? :blink:

A takie tam pierdoły :decayed:

Opublikowano

Poziek skad masz kropka?? :blink:

Zapewne z internetu :decayed::polew:
Opublikowano

najpierw Moskal teraz Poź - akcja "Przygarnij Kropka" trwa :)

Opublikowano

No i ja opyliłem autko za dobrą cenę :) . Na wiosne rozglądam się za moto Kawa Z750 a co do autka to a4 B6 :kox: tylko hmm... 1.9TDI & 1.8T . . .

Opublikowano

Poziek skad masz kropka?? :blink:

A takie tam pierdoły :decayed:

przypucuj sie komu po chamsku po rajtach pojechales? :decayed:

Opublikowano

Kokos jak Ci się sprawuje diselek ? :mysli:

Opublikowano

Kokos jak Ci się sprawuje diselek ? :mysli:

nie wiem? nic nie robie to chyba dobrze?sorry wczoraj pasek i napinacz wymienilem

o kurrr... jeszcze Tomkowi za graty nie zaplacilem :gwizdanie:

Opublikowano

nie wiem? nic nie robie to chyba dobrze?sorry wczoraj pasek i napinacz wymienilem

o kurrr... jeszcze Tomkowi za graty nie zaplacilem :gwizdanie

To dobrze bo ja swoją sprzedałem i bede szukał B6 w dislu raczej wiec pytam :hi:

Opublikowano

Dzisiaj spocik gicio , nie śmierdziało nie pizgało, tylko co to za typ w tym bMw co dar ryja ciągle ?

Opublikowano

Dzisiaj spocik gicio , nie śmierdziało nie pizgało, tylko co to za typ w tym bMw co dar ryja ciągle ?

nie bylo mnie ale sie domyslam o kogo chodzi, czasami przyjezdza na spoty popatrzec z bliska na porzadne auta a ryja to on zawsze drze, :decayed:

Opublikowano

Poziek skad masz kropka?? :blink:

A takie tam pierdoły :decayed:

przypucuj sie komu po chamsku po rajtach pojechales? :decayed:

jak to komu ? HooojRajdowi :kox:

Opublikowano

Poziek skad masz kropka?? :blink:

A takie tam pierdoły :decayed:

przypucuj sie komu po chamsku po rajtach pojechales? :decayed:

jak to komu ? HooojRajdowi :kox:

ale ty kurfa monotematyczny jestes :polew:, a ja gupi ze sie od razu nie domyslilem :polew:

Opublikowano

Ragga bo mi sie spalil silniczek w szczoteczce elektrycznej. Za ile bys mial :tongue4: :decayed

Zdemontuj lasce z wibratota :decayed::naughty:

Zmasowany atak na Poźowca trwa :bag::polew: :polew:

Opublikowano

Temat :kox::naughty:

Ale masz Michas opozycję.. Naliczyłem tak ze 4 osoby.. :evil:

Opublikowano

Temat :kox::naughty:

Ale masz Michas opozycję.. Naliczyłem tak ze 4 osoby.. :evil:

wez jeszcze mnie pod uwage, :gwizdanie:Poziek teraz tak zwaznial ze jak wczoraj ok.16,00 przecinal katowicka to nawet klaksonu nie slyszal :wink4:

Opublikowano

Temat :kox::naughty:

Ale masz Michas opozycję.. Naliczyłem tak ze 4 osoby.. :evil:

do tego jedna w ciąży więc trzeba jej wybaczyć :kox::naughty:[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 22:35_________________________________________________

Temat :kox::naughty:

Ale masz Michas opozycję.. Naliczyłem tak ze 4 osoby.. :evil:

wez jeszcze mnie pod uwage, :gwizdanie:Poziek teraz tak zwaznial ze jak wczoraj ok.16,00 przecinal katowicka to nawet klaksonu nie slyszal :wink4:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

co??????????????

nic nie słyszę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Cooo ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

wypier...dol ten komin z tylu to uslyszysz :polew:przecinales katowicka w hrabstwie Nadarzyn,w kierunku swojej twierdzy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.