Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

będzie dobrze, nawet jasiu Cię polubił :grin:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jou Nygi..kurna tabaka jak cholera była..ale teraz luz :) a na lody niestety nie mogłem przyjechać== >work :(

(...)

adamooo grypsujesz jak stary garownik :polew:

SebMis - no przecież już na lodach mówiłem, że masz zdrowego, normalnego chłopaka :grin:

Opublikowano

Ja z mazur odpadam nastepny weekend tak ten nie bo mam sesje

Nareszcie po 3 dniach mam neta :grin:

Opublikowano

spoko Luki - zawsze jest plan awaryjny w postaci blondynki Q i prawa jazdy :afro:

Opublikowano

FOCHemot Konkurso – szybkie wiadomości.

Szanowni Panowie, no i piękne Panie – koniec propozycji, czas na głosowanie,

Tutaj macie wątek : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11319.0, weźcie to na głowę – wybieramy FOCHA, ale nie osobę,

Jeden głos oddaje każdy, byle nie na siebie, jak się coś pochrzani to Hugo … ochrzani :wink::polew:

Nikt się nie ociąga-ma być dużo głosów, w końcu na tym Forum cztery tysie (? :shocked:) osób

Do piątku, południa potrwa głosowanie, no, a zaraz potem Zwycięzcy ogłaszanie,

Opublikowano

Wit ale spamu rozsiales :grin:

zawsze jest plan awaryjny w postaci blondynki Q i prawa jazdy

no tak tylko kto poleje :grin:

Opublikowano

Wit ale spamu rozsiales :grin:

:grin: - to bardzo męczące

Opublikowano

Wit czy ty nie chciałeś zostać poetą ?? Ewentualnie księdzem?? Stary wydaje mnie się, iż kazania twe docierałyby do ludu ... :afro:

Opublikowano

poetą? no przecież czasem dla Was piszę :grin:

a co do księdza, hmmmm ... jest problem z celibatem :polew:

Opublikowano

help hilfe pomocy!!!!!!! juz nawet miejscowosc nie jest wazna!!!

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11951.0

moze DZIKI cos pomoga

Niunia. No co Ty. We Wrocku, na pewno jest tego od groma. Zapytaj przede wszystkim w spotach wrocławskich :tongue:

A na PW masz listę (z adresami WWW) sprzedajacych części we Wrocławiu-myślę, ze wystarczy kilka szybkich tel i będzie wszystko wiadomo. Jak nie-mogę Ci swoje pożyczyć, bo przez jakieś 2 tyg na 100% nie będę jeździł :polew:

Opublikowano

gdzie na Pw jest ta lista bo ja sie gubie w tym nowym forum :embarrassed:

Opublikowano

Pomału. Własnie Ci wysłałem :grin:

Opublikowano

dziekuje bardzo :grin:

Opublikowano

FOCHemot Konkurso – szybkie wiadomości.

Szanowni Panowie, no i piękne Panie – koniec propozycji, czas na głosowanie,

Tutaj macie wątek : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11319.0, weźcie to na głowę – wybieramy FOCHA, ale nie osobę,

Jeden głos oddaje każdy, byle nie na siebie, jak się coś pochrzani to Hugo … ochrzani :wink::polew:

Nikt się nie ociąga-ma być dużo głosów, w końcu na tym Forum cztery tysie (? :shocked:) osób

Do piątku, południa potrwa głosowanie, no, a zaraz potem Zwycięzcy ogłaszanie,

Wiciu pprzy propozycjach nie ma emotek wiec nie wiem na co mam glosowac :bicz: :bicz:

Opublikowano

Wiciu pprzy propozycjach nie ma emotek wiec nie wiem na co mam glosowac :bicz: :bicz:

Hornecik, zjedź niżej strony i będziesz miał listę emotek :bicz: :bicz:

Opublikowano

NORBI......nie ma mowy......:)))))

NIE RÓB MI TEGO ANGELA!!!!
Opublikowano

To chlopaki i nareszcie po dluuugich oczekiwaniach dziewczynko jutro pewnie zaczniemy tak jak zawsze torwar a jak zacznie padac to promenada start godzina 19 :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.