Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Juz nie przesadzajcie dziewczynki kazdy ma zajecie oni siedza sobie spokojnie i nikomu nie przeszkadzaja a my sobie jak zaczniecie ukracac to pozniej bedziecie musieli glaskac tak jak Poziek przez tydzien :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hmm ale co ugłaskał to jego :) ....

Opublikowano

przypominam o moim polarze :cheesy:

mam go w bagazniku :afro:
Opublikowano

tylko zastanawiam mnie jedno co on tak plusowal na lodach ostatnio od tej strony to go nie znalem :polew:

Opublikowano

tylko zastanawiam mnie jedno co on tak plusowal na lodach ostatnio od tej strony to go nie znalem :polew:

to jest bardzo zastanawijące, może sam Poziek teraz nam się wypucuje odnośnie zaistniałej sytuacji w niedzielę....

By the way .. dzisiaj oddałem pół programu na rzecz Państwa niech ich skręci ....

Właśnie jakieś dwie laski upalają B7 u mnie pod blokiem hahaha (czarna w sedanie - szkoda że nie mam kalendażyka ale one pewnie już prowadzą) :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale co było nie tak w niedziele?? że niby byłem zbyt miły dla Q ?? :wink:

Opublikowano

Juz nie przesadzajcie dziewczynki kazdy ma zajecie oni siedza sobie spokojnie i nikomu nie przeszkadzaja a my sobie jak zaczniecie ukracac to pozniej bedziecie musieli glaskac tak jak Poziek przez tydzien :polew:

Ty czasami tez do nich dolanczasz ... pamietam ze raz to dosyc długo siedzialaes z oniak-owa ... chyba szalik zescie dziergali .... :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

najwyzej w aucie ja zamkne

To już chyba nie te czasy :polew:[br]Dopisany: 29 Maj 2007, 08:10:52_________________________________________________

wymieniać się wzorkami do robienia serwetek

Dziewczyny już się wymieniają. I to wcale nie wzorkami do szydełkowania :evil:

Niczym są wasze lusterka, progi, wydechy i 18' fele.

Lans Lato 2007 to ...

zdjcie1sh2.jpg

Chromowane chlapacze!!!!

MOC. CZYSTA MOC.

Opublikowano

quote author=poziek link=topic=45.msg146551#msg146551 date=1180390744]

tu już się robi mało męskie wszystko...

tu już się robi mało męskie wszystko...

raczej nie pasuje do tego meskiego grona :)

Opublikowano

raczej nie pasuje do tego meskiego grona :)

HAHAHA. No, to angela Cię złapała poź. Tłumacz się teraz :polew:.

Myślę, ze miał na myśli, ze robi się mniej motoryzacyjnie, a bardziej ... jak na pikniku 1 Programu Polskiego Radia.

Opublikowano

Co mial na mysli to my jyz dobrze wiemy :polew:[br]Dopisany: 29 Maj 2007, 08:46 _________________________________________________juz :smiley:

Opublikowano

Co mial na mysli to my jyz dobrze wiemy :polew:[br]Dopisany: 29 Maj 2007, 08:46 _________________________________________________juz :smiley:

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: nie wiem :tongue: :tongue:

Niczym są wasze lusterka, progi, wydechy i 18' fele.

Lans Lato 2007 to ...

zdjcie1sh2.jpg

Chromowane chlapacze!!!!

MOC. CZYSTA MOC.

chciałbym to zobaczyć live.... ciekawe czy polakierowane czy spray psozedł w ruch :polew:

Opublikowano

chyba szalik zescie dziergali ....

bo to byl specjalny szalik z logo CCCO takze udzielalem korepetycji jak to powinno wygladac

Chlapacze KOX chyba kupie spray i walne swoje w sumie mialem je sciagac ale po co :grin:

Opublikowano

Ja myślę Lukas że będzie najlepiej jak pojedziedz do Tedego ... on już ma doświadczenie z malowaniu chociażby zacisków :polew: :polew: :polew:

Myślałem że padne

http://rapidshare.com/files/34012944/trabant_v233.wmv.html

Opublikowano

Koledzy dziś jak będzie padać to gdzie się spotykamy, normalnie o 19 torwar czy gdzie indiej, jak by coś to daj cie cynk na mój numer 603467936, bo nie mam na bierząco internetu rzeby sprawdzić. Mikolaj

Ps. muszę wziąść parę numerów, bo znów zostanę sam jak w weekend gdzie kurcze nie miałem z nikim kontaktu

Opublikowano

Witam wszystkich

Jako w nowy forumowicz chcialem sie grzecznie zapowiedzieć na dzisiejszy Spot :cheesy:

Mam nadzieje ze pogoda wytrzyma i nie trzeba będzie uciekać

pozdrawiam

buster

Opublikowano

Zapraszamy NOWYCH :a4fan: telefon do mnie macie na pw :wink:

A z pogoda to tak jak co wtorek niby jest ok a jak blizej 19 to bedzie padac :rolleyes: zbieramy sie o 19 na torwarze jak zacznie lac to promenada ostatnie pietro

Opublikowano

uswiadom mnie zatem prosze jak sie n ato pieterko wjezdza? Tam jest jakis parking?

Opublikowano

Windą :tongue::wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.