Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakiś ćwok...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ty lepiej to zdjęcie hamulców rób.. :P a tak na serio to norma w ASO.

Opublikowano

Ty lepiej to zdjęcie hamulców rób.. :P a tak na serio to norma w ASO.

No nie norma... ja jechalem raz do ASO na Wilanowie pelen obaw, ze nie bede w stanie zamowic zestawu naprawczego rolety bagaznika i oparcia fotela... ale Pan sprawnie na haslo B6 znalazl w ETCE wszystko co potrzeba.

Opublikowano

Siemanko z rana :naughty:

Opublikowano

Jest wersja uncenssored :evil:??

Opublikowano

Ty lepiej to zdjęcie hamulców rób.. :P a tak na serio to norma w ASO.

No nie norma... ja jechalem raz do ASO na Wilanowie pelen obaw, ze nie bede w stanie zamowic zestawu naprawczego rolety bagaznika i oparcia fotela... ale Pan sprawnie na haslo B6 znalazl w ETCE wszystko co potrzeba.

i poszedłeś bez numerów OE.. masz jaja :decayed: ja jak tylko mogę staram się ich omijać szerokim łukiem po akcji z przewodami hamulcowymi.

Opublikowano

Jest wersja uncenssored :evil:??

szukam od rana... :decayed:

Opublikowano

Jest wersja uncenssored :evil:??

nie ma. :thumbdown:

Opublikowano

wszystko fajnie tylko po ch***j te paski :)[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 16:09_________________________________________________szewczyk to najbardziej c**jowe aso w jakim kiedykolwiek byłem. Po prostu ssą tak bardzo, że dziwie się, że jeszcze nie implodowali :thumbdown: :thumbdown:

Raz robiłem tam lakierke i nie dość że trwało to c**jowo długo to jeszcze okradli mi wóz z kilku rzeczy

Opublikowano

Ty lepiej to zdjęcie hamulców rób.. :P a tak na serio to norma w ASO.

już zrobiłem z 10 fotek. Tylko wrzuce je z domu po spocie bo w pracy nie mam kabla do kompa. Ale sprawdzilem po raz kolejny bo już myślałem ze moze faktycznie mi się coś pomyliło ale nie. po 4 klocki na tarcze.

A w ASO rozbawiła mnie troche ta sytuacja. :wink4:

Opublikowano

Pany potrzebuje na gwałt miernik grubości lakieru , poratuje ktoś ????

Opublikowano
  • Autor

Ty zwyrolu, miernikiem :?:

Opublikowano

Kiedys mial lukaszr...

Opublikowano

Ty zwyrolu, miernikiem :?:

mam za duże prącie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ty zwyrolu, miernikiem :?:

mam za duże prącie :decayed:

:laghing2:

uderz do Korzenia on miał coś takiego :decayed:

Opublikowano
00000IEJE36LITLJ-C303.jpg
Opublikowano

Imielin? To gdzies kolo mnie :decayed:

Opublikowano

bo to silikon, naturalny tak się nie ułoży a tutaj wkładki poszły na bok i na górze jest dzięki temu płaski

Widzę , że doświadczenie w kierunku ugniatania sylikonu zostało zdobyte :decayed:

Oj pomiędoliło się kilka silikantów w życiu :good:, w kilku klubach min. Sofii, w agenturach. No i koleżanka ma takie D/E chodź to IMHO już przesada. Nie ma to jak naturalne B lub C ładnie sterczące a nie obijające się o kolana :polew:

Pany potrzebuje na gwałt miernik grubości lakieru , poratuje ktoś ????

jakby nie na gwałt to ja będę miał na dniach z powrotem z serwisu

Opublikowano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.