Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jasne jasne :polew: :polew: chla wiadro benzyny 98 na 13 km :)

Jak przyjadę to i przewiozę za stówę :polew:

Spoko jest, na rzie nie wyjeździłem nawet jednego zbiornika, nie ma tragedii......

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

znalazłem fotke "superskody" o której opowiadałem na spocie :polew:

9a9325f3afaf617dm.jpg

Opublikowano

ale kox a jakie ma szerokie nadkola tylko ladowac 20" i dystans :polew:

Opublikowano

jazda na maxa - zastanawiam się co myślą tacy ludzie, przecież zawsze to jest spora kasa, a w tym przypadku efekt marny[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2007, 13:35:54_________________________________________________a może właśnie o to chodzi??? osiągnąć shock, poprzez brzydotę? swego rodzaju turpizm samochodowy? :polew:

Opublikowano

chyba chcą zaszpanować przed innymi takimi przygłupami....

poza tym od razu widać że tjuning na maxa - full bajera wypas kox

Opublikowano

No nie , te kołpaki mnie rozbrajają :afro: ale lans :polew:

Opublikowano

KOX!!

1.4 MPI

Opublikowano

KOX!!

1.4 MPI

Ma Przedni Intercooler :wink:

Opublikowano

znalazłem fotke "superskody" o której opowiadałem na spocie :polew:

9a9325f3afaf617dm.jpg

Seb, ale widze ,że dała Ci rade :evil:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2007, 14:44 _________________________________________________

w niedzile, planuje na rowerkach na F1 na swietokrzyski podjechac - reflektuje ktos?

Bede :tongue:
Opublikowano

znalazłem fotke "superskody" o której opowiadałem na spocie :polew:

9a9325f3afaf617dm.jpg

Seb, ale widze ,że dała Ci rade :evil:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2007, 14:44 _________________________________________________

w niedzile, planuje na rowerkach na F1 na swietokrzyski podjechac - reflektuje ktos?

Bede :tongue:

bede ... ale furą ... :grin:

Opublikowano

bede ... ale furą ... :grin:

gokartem będziesz posuwał :shocked::polew:???

Dobrze się składa, ja też sie pozycjonowałem na niedzielę :grin:

Opublikowano

a o ktorej to cos kolo 14 ?

Wit my to piechota chyba :grin:

Opublikowano

To jak i gdzie się w końcu ustawiamy ?? jakieś propozycje ?? [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2007, 17:11 _________________________________________________

Nie wiem czy bylo bo nie mam ostatnio czasu nawet czytac forum, ale mam cos specjalnie dla POZIA

http://youtube.com/watch?v=Z4fmzWbbhKU&mode=related&search=

hahahahahahahahahaha :grin::polew: :polew: :polew:

Ale KOX !!!!! :bicz: :bicz: :bicz: :bicz:

Opublikowano

Szkoda,mam drugą zmianę,a z chęcią bym dał się podpiąć pod vaga,bo coś mi sie muli.Ma ktoś vaga?Ile za diagnozę?

Opublikowano

do B5 to kolega Sebmis poradzi :wink:

Opublikowano

do B5 to kolega Sebmis poradzi :wink:

spokojnie damy radę, zrobimy logi a koledzy na forum poprawnie zdiagnozują :)[br]Dopisany: 01-06-2007, 20:10:55_________________________________________________

znalazłem fotke "superskody" o której opowiadałem na spocie :polew:

9a9325f3afaf617dm.jpg

Seb, ale widze ,że dała Ci rade :evil:[br]

jak ją zobaczyłem to ledwo utrzymałem zwieracze, gazu nie dałem rady już wcisnąć :polew:

Opublikowano

fajnie, ze kilka osób bedzie w niedziele, postaram sie by tak wczesnie....jak sie wyspie :grin:

Norbi dalem na PW my fon, zapodaj mi swój :wink:

Opublikowano

do B5 to kolega Sebmis poradzi :wink:

spokojnie damy radę, zrobimy logi a koledzy na forum poprawnie zdiagnozują :)[br]

No to wygląda na to, że mamy kolejną koleżankę na wtorkowych Spotach :grin:

postaram sie by tak wczesnie....jak sie wyspie

ja też nie wybieram się na ósmą :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.