Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co za tyypp :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Skąd ty go wziąłeś ? Ze swojej prywatnego różowego pokoju ? :polew: :polew:

btw Łyczek napoju z 2:50 mnie rooozpieeedoo*lił :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No jak to ?? Przecież to twój mega ziom jest z szoł bisnesa :kox: :kox: A zaproszenie na ślub dostałeś ?? :cool1: :gwizdanie: :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kur.wa nie dostałem :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale baw się dobrze :good:

Opublikowano

Aaaaleeee co ja Was będę zanudzał moimi spotkaniami ze światowymi gwiazdami show-biznesu :naughty

To fakt...my lepiej od tych gwiazd trzymajmy się z daleka... :kox: :kox: :kox:

http://w=QRqFEF22lG8&feature=player_embedded

Pozdrów go od nas jak się zobaczycie :gwizdanie: :decayed: :decayed: :decayed:

fajne nazwisko - pewnie wśród "kochasiooF" na xyFke OBORA :naughty:

Opublikowano

Kur.wa nie dostałem :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale baw się dobrze :good:

To ty jesteś popierdółka w tym szoł bizbesie jak do Joli nie idziesz :kox: :gwizdanie: :tongue4: :tongue4: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 14:51_________________________________________________

fajne nazwisko - pewnie wśród "kochasiooF" na xyFke OBORA :naughty:

Obra kojarzy się z gnojem...gnój z kupą...kupa z pupą i tak to się rozwiązuje :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Kur.wa nie dostałem :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale baw się dobrze :good:

Obra kojarzy się z gnojem...gnój z kupą...kupa z pupą i tak to się rozwiązuje :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

a mi z .eu ;p

Opublikowano

Obra kojarzy się z gnojem...gnój z kupą...kupa z pupą i tak to się rozwiązuje :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

a jaka jest entymologia - Joli Rutowicz ? :decayed:

Opublikowano

Obra kojarzy się z gnojem...gnój z kupą...kupa z pupą i tak to się rozwiązuje :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

a jaka jest entymologia - Joli Rutowicz ? :decayed:

stary...za głupi jestem...po prostu nie ogarniam... :decayed:

może Nosfer odpowie na to pytanie :kox: w końcu on czuje te klimaty :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly::naughty:

Opublikowano

Rutowicz->rootiwicz->root->korzeń... ciągnie korzeń :)

ew. Ruta->druta

Opublikowano

Rutowicz->rootiwicz->root->korzeń... ciągnie korzeń :)

ew. Ruta->druta

no widzisz - to proste Poziu

wyjaśnie Ci teraz skąd się wziął Twój nick - Poziek -> Poziomka -> PoZiom = PO + Ziom czyli -> Gość z Poznania :decayed: :decayed: :naughty:

qrva to proste

Opublikowano

Rutowicz->rootiwicz->root->korzeń... ciągnie korzeń :)

ew. Ruta->druta

no widzisz - to proste Poziu

wyjaśnie Ci teraz skąd się wziął Twój nick - Poziek -> Poziomka -> PoZiom = PO + Ziom czyli -> Gość z Poznania :decayed: :decayed: :naughty:

qrva to proste

wasz tok myślenia prostuje mi kore mózgową :kox:

Opublikowano

Rutowicz->rootiwicz->root->korzeń... ciągnie korzeń :)

ew. Ruta->druta

no widzisz - to proste Poziu

wyjaśnie Ci teraz skąd się wziął Twój nick - Poziek -> Poziomka -> PoZiom = PO + Ziom czyli -> Gość z Poznania :decayed: :decayed: :naughty:

qrva to proste

wasz tok myślenia prostuje mi kore mózgową :kox:

nie szpanuj :wink4:

Opublikowano

To znajdzcie etymologie tego nazwiska:

Archiminipotomanazarepeteczereminikiwiczówna :polew: :polew:

Podziele na sylaby to będzie może prościej :P

Ar-chi-mi-ni-po-to-ma-na-za-re-pe-te-cze-re-mi-ni-ki-wi-czów-na

Opublikowano

Rutowicz->rootiwicz->root->korzeń... ciągnie korzeń :)

ew. Ruta->druta

no widzisz - to proste Poziu

wyjaśnie Ci teraz skąd się wziął Twój nick - Poziek -> Poziomka -> PoZiom = PO + Ziom czyli -> Gość z Poznania :decayed: :decayed: :naughty:

qrva to proste

wasz tok myślenia prostuje mi kore mózgową :kox:

nie szpanuj :wink4:

nie ma czym :kox::wink4::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

-> Poziomka -> PoZiom = PO + Ziom czyli -> Gość z Poznania :decayed: :decayed: :naughty:

> Centuś :decayed:

Opublikowano

-> Poziomka -> PoZiom = PO + Ziom czyli -> Gość z Poznania :decayed: :decayed: :naughty:

> Centuś :decayed:

:bag::evil2:

Opublikowano

No dobra... PYRA :tongue4:

Opublikowano

To znajdzcie etymologie tego nazwiska:

Archiminipotomanazarepeteczereminikiwiczówna :polew: :polew:

Podziele na sylaby to będzie może prościej :P

Ar-chi-mi-ni-po-to-ma-na-za-re-pe-te-cze-re-mi-ni-ki-wi-czów-na

to banalne -> ciąg sylab -> dlugi ciąg = lachociąg

daj coś trudniejszego następnym razem

Opublikowano

-> Poziomka -> PoZiom = PO + Ziom czyli -> Gość z Poznania :decayed: :decayed: :naughty:

> Centuś :decayed:

:bag::evil2:

Centuś - Pyra - Ziemniak - Pole - Rolnik - Farma - Obora -

-- Obora kojarzy się z gnojem...gnój z kupą...kupa z pupą i tak to się rozwiązuje..

.. i tak to się rozwiązuje.. :decayed::wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.