Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Czy mozna sie podlaczyc na spociku pod jakiegos VAG'a? Wybieram sie juz od jakis 2 tyg. ale jakos nie mam motywacji. Ale ostatnio FIS juz nie daje mi spokoju, wiec czas abym i ja sie tam pojawil, zebyscie rzucili okiem na moja A4.

pzdr

T.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Czy mozna sie podlaczyc na spociku pod jakiegos VAG'a

jak przyjedziesz z załacznikiem to ci tak zvagujemy ze bedziesz mial 100kuni gratis :grin:

a na powaznie to zapraszamy

Opublikowano

no ale data to bardzo ladna dluugo takiej podobnej nie bedzie

1.1.11 troche piździ i kac straszliwy :)

6.6.26 no juz nie taki ladny ;)

Opublikowano

No to bed :grin:

Opublikowano

Tak czy siak jakas mocna grupa moglaby sie pojawic :)

P.S. Hornet Wiesz te twoje gadki o smyczach... :D

Spoko. każdy kiedyś będzie uwięziony :polew: tylko że jedni bardziej a drudzy mniej, ta czy siak gratulacje

P.S Miałem okazję poznać Twoją Kobietę i Ty raczej smyczy (mocnej) nie będziesz miał :)

Opublikowano

http://www.gpticketshop.com/index.php?l=en&c=f1&e=108&sub_cat=tic no i wszystko jasne za 100jura możem mieć trawke i ryk w gratisie :grin:

wypas .... :grin:

jutro na spocie obgadujemy :afro:

jutro mnie nie bedzie .... :cry:

ale jakby co to ja sie pisze .... :afro:

Opublikowano

A TERAZ CHŁOPAKI COŚ Z INNEJ PAKI

Moja korporacja nie akceptuje :grin: Nie otwiera mi się :smiley:.

Tak czy siak jakas mocna grupa moglaby sie pojawic :)

P.S. Hornet Wiesz te twoje gadki o smyczach... :D

Spoko. każdy kiedyś będzie uwięziony :polew: tylko że jedni bardziej a drudzy mniej, ta czy siak gratulacje

P.S Miałem okazję poznać Twoją Kobietę i Ty raczej smyczy (mocnej) nie będziesz miał :)

:polew: :polew: :polew:

hornet, Ty się nie oszukuj. Takich rzeczy to przed (a czasem nawet w trakcie) żaden z nas nie wie. A zazwyczaj jest odwrotnie niż nam się wydaje :polew: :polew: :polew:. A później pozostaje już tylko :foch: bo obroża w sadło na karku wrasta :polew:

no i wszystko jasne za 100jura możem mieć trawke i ryk w gratisie

Eeee... dat nie znalazłem.... :rolleyes:

Opublikowano

To prawda Wiciu ale już nie poruszjamy tego tematu... wymieniać się uwagami i debagować bez końca .... życie samo napisze scenariusz ..

Opublikowano

świeńta prawda :D życie zweryfikuje, ale wiecie jak to jest... kredyt wiąże bardziej niż miłść :P

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Oj Żuczki ale ruszyliście dywagacje. Basta, bo się jeszcze troche prawdy życiowej dowiecie i będzie zdziwienie :polew: :polew: :polew:

Zmiana tematu.

Zapomniałem się pochwalić, ze Playstation II sobie kupiłem i od soboty Need for Speed upalam. :grin: I nie mogę się oderwać :tongue:

Opublikowano
Zapomniałem się pochwalić, ze Playstation II sobie kupiłem

czyli rozumiem Witek ze zapraszasz nas na wizyte i wspolne upalanie przy Krowkach :grin:

Opublikowano

Who knows...

To be discussed tomorrow :grin:

Opublikowano

Cześć

Zdarza się i najlepszym - sorry za jakość, ale niestety moja komórka ma słaby aparat :grin: :grin:

35030d61643a1bb7m.jpg d7f44c8867e57a91m.jpg

Nadmienię, iż nie miał stłuczki - po prostu zaniemógł biedaczek :cool: :cool:

Opublikowano

Wiciu jakiego speeda upalasz ??

Opublikowano

Aleś pytane zadał. Nie pofatygowałem się, żeby sprawdzic, ale raczej starego (patrząc na poziom zwłaszcza niektórych autek). Nic lepszego ponad Evo VIII nie ma. A Focus to jeszcze I-wszej generacji. I tak przypał jest na max'a. Czasem nawet fajne drifty mi wychodzą :tongue:

Opublikowano

http://www.gpticketshop.com/index.php?l=en&c=f1&e=108&sub_cat=tic no i wszystko jasne za 100jura możem mieć trawke i ryk w gratisie :grin:

o widzę że się troszkę pozmieniało na tym hungaroringu, troszkę dobudowali trybunek, a i ceny poszły nieźle UP :sad:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.