Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

No i bylem na spociku od daaaaawna :D

co prawda na 10 min ale bylem :)

Pozdrowienia dla tych ktorych spotkalem

Kolkov milo bylo poznac - sorka za takiego spontana ale dzisiaj mialem urwanie jajec

Kto sie mnie pytal o zawieche ? czy mam gwint ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

No i bylem na spociku od daaaaawna :D

co prawda na 10 min ale bylem :)

W sumie to daleko masz :decayed:

Ja bym na Twoim miejscu odstawił auto i z browarkiem na spota podskoczył :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za spota a szczególnie wielkie dzięki chłopakom za wymiane zaworków DV i świec. Obyło się bez wybuchów i srutu wypadającego z wydechu. Naprawde jestem Wam wdzięczny bo sam bym tego nie ogarnął, jedynie udalo mi się zdjąc i założyć plastikowe osłony silnika.

Puki co wszystko jest ok, aczkolwiek nie miałem okazji sprawdzić czy to wogóle odczuwalnie coś dało ale już sama świadomość tego, że mam nowe świece i DV-ki napawa mnie radością.

Aleee co ja bede tu technicznie zanudzał...

za***isty spocik, dupeczki, kreciki, wiewiórki, pękające żabki, przesyłki z Afganistanu. Jedynie Poziek mówił, że bez rewelacji bo ma to na codzień na Torwarze. :decayed:

Oj tam Oj tam ! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema kozie bobki :hi:[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 06:43_________________________________________________

ooooo boże... co za cudowne uczucie :decayed: :decayed:

znałem kiedyś to uczucie :confused4: ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema pytongi :wink4:

Aż mi normalnie smutno, że wczoraj waszych przebrzydłych gęb nie widziałem :decayed:

I nie miałem szans powiedzieć Wam prosto w oczy, że jesteście niekiepskimi kolesiami :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znałem kiedyś to uczucie :confused4: ;(

na litość mnie nie wezmiesz :decayed: :decayed:

a tak sie starałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie miałem szans powiedzieć Wam prosto w oczy, że jesteście niekiepskimi kolesiami :naughty::kox:

zrobiłem to za ciebie... :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema pytongi :wink4:

Aż mi normalnie smutno, że wczoraj waszych przebrzydłych gęb nie widziałem :decayed:

I nie miałem szans powiedzieć Wam prosto w oczy, że jesteście niekiepskimi kolesiami :naughty::kox:

ja np. bardzo się na Tobie zawiodłem ...nawet z Kokosem pod pozorem wymiany włącznika świateł uroniliśmy łezke goryczy

:szloch;szloch :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa tygodnie temu w piątek wkręciłem takiemu młodemu operatorowi że bedzie musiał zostać w pracy na sobote ( chociaż nie był potrzebny i wiem ze wybierał sie do domu) , po 2 godzinach powiedziałem mu że załatwiłem mu zastępstwo ale krowe finki musi przynieść. no i melduje sie w biurze dzisiaj i wyciąga z rękawa krowe finki :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa tygodnie temu w piątek wkręciłem takiemu młodemu operatorowi że bedzie musiał zostać w pracy na sobote ( chociaż nie był potrzebny i wiem ze wybierał sie do domu) , po 2 godzinach powiedziałem mu że załatwiłem mu zastępstwo ale krowe finki musi przynieść. no i melduje sie w biurze dzisiaj i wyciąga z rękawa krowe finki :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Będziesz w piekle z diabłem tą wódę pił :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystim za spota, za BK no i oczywiście dziękuję dzielnemu Poziowcowi za możliwość uściśnięcia jego dłoni. :notworthy::kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...