Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja pitole nie pije więcej .....

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Norbi widze ze goscie nie dopisali jak ty o 21 na forum siedziales bylo dzwonic to ekipa by wpadla bo checi byly i to jakie :grin:

Przecież pisałem żeby napierać :bicz: dzięcioły :bicz:

ale Norbi to bylo o 2 w nocy :polew:

Ja pitole nie pije więcej .....

Pamietasz co mowilem jak wyjezdzalismy od Ciebie :polew:

Opublikowano

Aaaaargh. Gumba, glegle, umps, prrrrrrrrrrrrr.

[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2007, 11:06:44_________________________________________________Już był telefon od rodziny J, z pytaniem czy dojeżdżamy :polew: :polew: :polew:

Kazałem jej kłamać, ale nie posłuchała :polew:

Czas w drogę :a4fan::rolleyes:

Ja też zostaję abstynentem. Przerzucam się na Pawełki :tongue:

Opublikowano

Witek ja to bylem pewny ze ty z laptopa piszesz z prawego fotela :grin:

Opublikowano

oczywiście też się dołączam do życzeń całej ekipy :a4fan:

[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2007, 11:32 _________________________________________________Norbi, działaj bracie działaj :a4fan:

Opublikowano

oczywiście też się dołączam do życzeń całej ekipy :a4fan:

[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2007, 11:32 _________________________________________________Norbi, działaj bracie działaj :a4fan:

A bede :grin:
Opublikowano

Oniak ja wychodziłem byłeś jeszcze w pionie :tongue:

Opublikowano

Bo byl pelen umiar i ja nie polewalem :grin: takze wszystko piknie

Opublikowano

To co on tak narzeka, że już nie pije więcej ?? :polew::tongue:

Opublikowano

Bo on zawsze z rana placze ze go bania napiernicza tak profilaktycznie :polew:

Opublikowano

E już mi przeszło , czekam do jutra .... booo jutro walimy białą na Mazurach hyhyhy

Opublikowano

oj pijaki, pijaki...mnie tam nic nie boli i ja spadam na rowerek :tongue:

Opublikowano

Zolwik no przepraszam ty tez do nich nalezysz a uzywasz takiego twardego slownictwa zwykli amatorzy spozywania napojow wyskokowych :grin:

Opublikowano

Wyjazd był planowany bladym świtem, a ruszyliśmy po 12. J była w takim stanie, że strach było puszczac za kierę. 1,75-to nie pojemność silnika :polew: I aj tu się dziwić, ze dynia napierdziela. Ja to drżączkę jeszcze teraz mam :grin:

Opublikowano

A co tu taka cisza :grin:

....ze az normalnie glupio :polew:

Opublikowano

Wszystko sie lansuje po Polsce i do normy wroci w niedziele ja tez z oniakiem zaraz lece na mazury az sie boje co sie bedzie dzialo :shocked:

Opublikowano

Wszystko sie lansuje po Polsce i do normy wroci w niedziele ja tez z oniakiem zaraz lece na mazury az sie boje co sie bedzie dzialo :shocked:

a niektórzy gnija w robocie ..... :cry:

Opublikowano

Spanky ja tez bym siedzial w pracy ale zostalem zmuszony do wypisania urlopu :shocked:

Opublikowano

Spanky ja tez bym siedzial w pracy ale zostalem zmuszony do wypisania urlopu :shocked:

podwyżki tez w Was wmuszaja .... ? :polew:

Opublikowano

ty sie nie smiej ostatnio zdzwoni ksiegowa zebym sie pojawil podpisac zmiane umowy patrze a tam podwyzka :shocked::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.