Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SPAM!

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co Ty nie powiesz :decayed:

Opublikowano

Co Ty nie powiesz :decayed:

Przyznaj Mihaó, że nie wiedziałeś :naughty:

Opublikowano

napisz do niej, niech Ci wyśle zdjęcia i najwyżej ja grupowo oprowadzimy po czeluściach naszego pięknego kraju :decayed:

Opublikowano
96281188511247423166758.th.jpg
Opublikowano

yoł leszcze,ale sie dzis wyspalem :decayed:

Opublikowano

siema.

Zjawi się ktoś z podobna furką do mojej na spocie? bo nie miałbym kilka pytań i wątpliwości ;)

Nie znam was jeszcze ale mam nadziej że poznam ;-) haha

Opublikowano

Nie znam was jeszcze ale mam nadziej że poznam ;-) haha

Zapraszamy. W tym tygodniu spot jest o 19 na Torwarze przy zajezdni autobusowej :good:

Opublikowano

siema.

Zjawi się ktoś z podobna furką do mojej na spocie? bo nie miałbym kilka pytań i wątpliwości ;)

Nie znam was jeszcze ale mam nadziej że poznam ;-) haha

na spota nikt obciachowymi klekotami nie przyjezdza. :kox: maja zakaz wjazdu do arkadii bo alarmy uruchamiaja w autach i strasznie smierdzi i ludzie skargi napisali :gwizdanie: :kox: :kox:

Opublikowano

Chłopak nowy, chce przyjechać, a Wy wiochę robicie.

Przyjedź, może ktoś będzie.. :good:

Opublikowano

Chłopak nowy, chce przyjechać, a Wy wiochę robicie.

Przyjedź, może ktoś będzie.. :good:

Przecież ładnie zaprosiłem. W czem problem ?

Opublikowano

Przecież ładnie zaprosiłem. W czem problem ?

W tem problem, ze kiedys ktos na powaznie wezmie Torwar i tam pojedzie... a pozniej poczuje sie jak debil :gwizdanie:

Opublikowano

Pany wybaczcie OT. Kumpel chce zmienić sobie zawieszenie w B6 1.8T Quattro ok 190 koni w serii 2004 rok.

Czy ktoś może w ETCE sprawdzić numer części amorków i sprężyn zawieszenia od S-line?

Z góry dzięki za pomoc :notworthy:

Opublikowano

W tem problem, ze kiedys ktos na powaznie wezmie Torwar i tam pojedzie... a pozniej poczuje sie jak debil :gwizdanie:

Dlaczego ? Przecież regularnie spoty w ładną pogodę są na Torwarze ? :tongue4:

Opublikowano

Pany wybaczcie OT. Kumpel chce zmienić sobie zawieszenie w B6 1.8T Quattro ok 190 koni w serii 2004 rok.

Czy ktoś może w ETCE sprawdzić numer części amorków i sprężyn zawieszenia od S-line?

Z góry dzięki za pomoc :notworthy:

Kali weź Ty się ogarnij. :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj:

Podpadasz coraz bardziej :bicz3: :naughty:

Opublikowano

W tem problem, ze kiedys ktos na powaznie wezmie Torwar i tam pojedzie... a pozniej poczuje sie jak debil :gwizdanie:

Dlaczego ? Przecież regularnie spoty w ładną pogodę są na Torwarze ? :tongue4:

slyszalem ze w niedziele tez stuknales na Torwar,a miales szanse-mnie nie bylo :polew:

Opublikowano

W tem problem, ze kiedys ktos na powaznie wezmie Torwar i tam pojedzie... a pozniej poczuje sie jak debil :gwizdanie:

Dlaczego ? Przecież regularnie spoty w ładną pogodę są na Torwarze ? :tongue4:

Taa.. Spoty jednoosobowe.. :polew:

Opublikowano

Chłopak nowy, chce przyjechać, a Wy wiochę robicie.

Przyjedź, może ktoś będzie.. :good:

Przecież ładnie zaprosiłem. W czem problem ?

:bicz: :bicz: :gwizdanie:

Opublikowano

siema.

Zjawi się ktoś z podobna furką do mojej na spocie? bo nie miałbym kilka pytań i wątpliwości ;)

Nie sąde żebys znalazł. Tu każda fura jest wyjątkowa. Tak jakbyś się zapytał:

"Wpadnę na spota z żona. Blondyna lat 21. jak ktos ma podobną to mam kilka pytań i wątpliwości"

:polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.