Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ma ktoś dojście do ori sprężyn s-line 1BE (-20) do mojego rumaka?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema.

Zjawi się ktoś z podobna furką do mojej na spocie? bo nie miałbym kilka pytań i wątpliwości ;)

Nie sąde żebys znalazł. Tu każda fura jest wyjątkowa. Tak jakbyś się zapytał:

"Wpadnę na spota z żona. Blondyna lat 21. jak ktos ma podobną to mam kilka pytań i wątpliwości"

:polew: :polew: :kox: nosz kur. I jeszcze "będzie ktoś z VAGiem bo chciałem jej sprawdzić logi" :polew:

:polew: :polew:

Opublikowano

Bita? :polew: :polew: Trza sprawdzić grubość powłoki tu i tam :polew: :polew:

Opublikowano

Bita? :polew: :polew: Trza sprawdzić grubość powłoki tu i tam :polew: :polew:

:polew: :polew:

Opublikowano

Normalnie przyjadę i obejrzę wasze laleczki, bo widzę że każdy z błędami jeździ do serwisu bo prosić o vag-a to wstyd, furki nie tłuczone tylko nówki z serwisu. pogratulować zakupów!

pozdro

Opublikowano
slaba_plec.jpg
Opublikowano

Normalnie przyjadę i obejrzę wasze laleczki, bo widzę że każdy z błędami jeździ do serwisu bo prosić o vag-a to wstyd, furki nie tłuczone tylko nówki z serwisu. pogratulować zakupów!

pozdro

No ba. u szewczyka mamy znizke 99,9% na Vagowanko :kox:

Opublikowano

Chłopczęta będzie miał ktoś dziś Vaga na spocie potrzebowałbym podłączyć pod swoją :mysli: ?

Opublikowano

To komu Ja dałem kabel ? :kox: Myślałem, że Tobie :decayed:

Opublikowano

ma ktoś dojście do ori sprężyn s-line 1BE (-20) do mojego rumaka?

A co? Za nisko na TEIN'ie? :kox:

Opublikowano

ma ktoś dojście do ori sprężyn s-line 1BE (-20) do mojego rumaka?

A co? Za nisko na TEIN'ie? :kox:

założyłem zimówki - źle dobrany profil opon przez wcześniejszego właściciela i obawiam się, że nie wjadę na parking pod pracą :kox: :kox: :kox:

doszedłem do wniosku, że jednak potrzebuję tym samochodem parkować na mieście i tein chyba pójdzie do sprzedaży :decayed:

Opublikowano

ma ktoś dojście do ori sprężyn s-line 1BE (-20) do mojego rumaka?

A co? Za nisko na TEIN'ie? :kox:

założyłem zimówki - źle dobrany profil opon przez wcześniejszego właściciela i obawiam się, że nie wjadę na parking pod pracą :kox: :kox: :kox:

doszedłem do wniosku, że jednak potrzebuję tym samochodem parkować na mieście i tein chyba pójdzie do sprzedaży :decayed:

po prostu musisz sie przyzwyczaic i nie wydziwiaj :kox:

Opublikowano

Normalnie przyjadę i obejrzę wasze laleczki, bo widzę że każdy z błędami jeździ do serwisu bo prosić o vag-a to wstyd, furki nie tłuczone tylko nówki z serwisu. pogratulować zakupów!

pozdro

No ba. u szewczyka mamy znizke 99,9% na Vagowanko :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ma ktoś dojście do ori sprężyn s-line 1BE (-20) do mojego rumaka?

A co? Za nisko na TEIN'ie? :kox:

założyłem zimówki - źle dobrany profil opon przez wcześniejszego właściciela i obawiam się, że nie wjadę na parking pod pracą :kox: :kox: :kox:

doszedłem do wniosku, że jednak potrzebuję tym samochodem parkować na mieście i tein chyba pójdzie do sprzedaży :decayed:

po prostu musisz sie przyzwyczaic i nie wydziwiaj :kox:

jeżdżę od maja na takiej glebie, zderzak hofele znacznie przód obniżył :kox: teraz te zimówki i już może być problem ;(

Opublikowano

szukanie odpowiedniego miejsca parkingowegp - 30 minut, fura przy ziemi - bezcenne :decayed:[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 14:56_________________________________________________prawda o używanych samochodach

27aug08_used-car.jpg

ale taką "używką" bym pojeździł :decayed:

Opublikowano

siema.

Zjawi się ktoś z podobna furką do mojej na spocie? bo nie miałbym kilka pytań i wątpliwości ;)

Nie znam was jeszcze ale mam nadziej że poznam ;-) haha

Wpadaj zobaczymy co tam masz :cool1:

Zmień info w profilu bo twój silnik to AVF a nie AWX :wink4:

Ale może się nie znam... :>

Opublikowano

no ładnie kur.wa co tu taka cisza?

Opublikowano

Wszyscy myją fury na spota :polew: bo Nowy ma przyjechać :gwizdanie: Siema popaprańce :hi:

Opublikowano

Wszyscy myją fury na spota :polew: bo Nowy ma przyjechać :gwizdanie: Siema popaprańce :hi:

nowy niech dupe ogoli lepiej i wkupne niech zakupi :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.