Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Co do zrzuty na forum, jak będę miał wolna chwilke to zgłoszę sie do banku i wpłacę co łaska :th:

Tylko przez przypadek rydzykowi nie wpłać , bo znowu sobie jakąś super fure kupi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zrzuty na forum, jak będę miał wolna chwilke to zgłoszę sie do banku i wpłacę co łaska :th:

Wystarczyłoby jakby część forum wpłaciła po zwykłe 10 zł i starczyło by na utrzymanie.

Chyba, że się mylę !!!!! Hugo zgadza się ??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym A6 to przegiął.... FAKT (w sensie gazeta Fakt)

bez przesady, gość jest szefem/bossem wytwórni i podniecać się że A6 nowe kupił??? Kuwa maybach to rozumiem lekkie przegięcie ale A6 to w sam raz

I jeszcze podburzają ludzi jakie to ma ta A6 luksusy: klima, navi i 6 jaśków - no kuwa taki wyyyyypasssssss że aż umieram z zazdrości....

Niedługo przyjdą do mnie i się zapytają skąd mam taki wypas w A8 (skóry, klima - full wypas jak nikt nie?), przyślą ABW CBA czy innych i mnie zamkną....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się chłopie lepiej pilnój bo już masz przechlapane :D chodzą słuchy że już mają twoją teczkę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się chłopie lepiej pilnój bo już masz przechlapane :D chodzą słuchy że już mają twoją teczkę :polew:

A jak nie mają to zrobią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak nie wygra z A6 w koncu Ojciec ma za sobą wilką "armię

http://pl.youtube.com/watch?v=7Pmx8sHOPA0

wielką to mało powiedziane... trzeba uważac na wypowiedzi żeby z "mohera" nie dostać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW Proponuję się zapoznać z nowym postem PREZESA. Temat bardzo często i gęsto poruszany więc zapraszam http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,17200.0.html

Nie tylko się zapoznawać, tylko cwaniaki przelewy robić.

Bierzcie przykład z poźka - myślicie, ze po co wyemigrował - gołodupiec, ale honorowy i pojechał zarobić coby ze 2 funciaki na forum wrzucić.

poziek - :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemata dzieciaki.Tylko człowieka przez chwile nie ma , kawy poszedł sobie zaparzyć a tu pińdzisiąt stron. No rormalnie niemogie z Wami.Ile to czytania, a ja w tym taki znowu kozak nie jestem. Paluchem po ekranie musze miziać literka po literce i już k*&^% usmarowany cały ekran jest :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemata dzieciaki.Tylko człowieka przez chwile nie ma , kawy poszedł sobie zaparzyć a tu pińdzisiąt stron. No rormalnie niemogie z Wami.Ile to czytania, a ja w tym taki znowu kozak nie jestem. Paluchem po ekranie musze miziać literka po literce i już k*&^% usmarowany cały ekran jest :shocked:

Przestań się mazać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...