Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

A autostrada od strykowa kiedy bedzie gotowa ?

Z ta obwodnica to oczywiste jak Moskal pisze , tylko czemu k**wa tylko 2 lata GW ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie zastanawia inna rzecz: sprawdzanie jakości surowca/budulca (jak zwał tak zwał) odbywa się po zakończeniu wszystkich robót? :blink:

Nie można tego zrobić w trakcie? A może można tylko ktoś "nie zwrócił uwagi" na ten drobny szczegół? :decayed:

kierowca jadac po np. asfalt dostaje w otoczarni towar oraz kwit w którym jasno są opisane parametry tego towaru , a inna sprawa jest to czy to co na kwicie zgadza sie z tym co dostał w otoczarni :gwizdanie:

To znaczy, że nikt nie kontroluje jakości w trakcie trwania inwestycji? Tak wykonawca jak i nadzór/inwestor? (GDDKiA chyba)

Asfalt wylany, krawężniki pomalowane i oni dopiero stwierdzają, że to bryndza jakaś? :decayed::kox:

Rodzajów asfaltu jest w piz*u. Jak się oszczędza na materiale to rak jest. Skańska bierze asfalt z ukrainy. To największy syf jaki jest sprzedawany w tej części europy. Transportowany jest pociągami gdzie na składach jest podgrzewany żeby można go było przelać.

Tutaj specyfikacja asfaltu ze wschodu. Rok temu organizowałem transport do Polski to co się dziwić że syf na drogach.

http://www.speedyshare.com/files/26231855/BITUM.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia inna rzecz: sprawdzanie jakości surowca/budulca (jak zwał tak zwał) odbywa się po zakończeniu wszystkich robót? :blink:

Nie można tego zrobić w trakcie? A może można tylko ktoś "nie zwrócił uwagi" na ten drobny szczegół? :decayed:

kierowca jadac po np. asfalt dostaje w otoczarni towar oraz kwit w którym jasno są opisane parametry tego towaru , a inna sprawa jest to czy to co na kwicie zgadza sie z tym co dostał w otoczarni :gwizdanie:

To znaczy, że nikt nie kontroluje jakości w trakcie trwania inwestycji? Tak wykonawca jak i nadzór/inwestor? (GDDKiA chyba)

Asfalt wylany, krawężniki pomalowane i oni dopiero stwierdzają, że to bryndza jakaś? :decayed::kox:

Rodzajów asfaltu jest w piz*u. Jak się oszczędza na materiale to rak jest. Skańska bierze asfalt z ukrainy. To największy syf jaki jest sprzedawany w tej części europy. Transportowany jest pociągami gdzie na składach jest podgrzewany żeby można go było przelać.

Tutaj specyfikacja asfaltu ze wschodu. Rok temu organizowałem transport do Polski to co się dziwić że syf na drogach.

http://www.speedyshare.com/files/26231855/BITUM.pdf

kocham cyrylice :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety maczałem palcę w projektowaniu S8, na szczęście przed ukończeniem projektu budowlanego zwolniłem sie z tamtej firmy. Na odchodnym ta trasa miała kosztowac 1,2mld a jak widać cena wzrosła prawie dwukrotnie gdzie większość różnicy poszła na łapówki dla pis-uaru :thumbdown: Jedną z ostatnich uchwał podpisanym przez byłego prezydenta Warszawy była umowa z konsorcjum za cenę z kosmosu przy jak najkrótszej gwarancji :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobilem rzecz niemożliwą, wymienilem sonde od srtony kierwocy :banan3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobilem rzecz niemożliwą, wymienilem sonde od srtony kierwocy :banan3:

Hehe niezle strasznie ukryta jest bestia :confused4: Ja robilem od pasazera ostatnio :) A tak to siema :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to była istna demolka, od pasażera jest milion razy lepsze dojscie

20110113092.jpg

myslicie ze na allegro ja opierdole :mysli:

20110113093.jpg

osłona wyjechała przodem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wymianiales lambde? Bo to nie jest EGT :gwizdanie: Ja robilem EGT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lambde, lambde :)[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 22:15_________________________________________________najpiękniejsze jest to że nie miałem auta przez dwa tygodnie (wkurwiony na maxa) a przejechałem się teraz 2km i banan z gęby mi nie schodzi

zapomniałem tylko ESP wyłączyć ale i tak było fajnie :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pada do X-a , moge ci pozyczyc ale dopiero w piatek bede w grodzisku :good:

Oo.. To chyba z jakąś flaszeczką w podziękowaniu będę musiał do Ciebie wpaść jak przyjade Ci go oddać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie chce ktos esy kupic :gwizdanie:

Twoje padło ? Może Kali :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: Albo nie czekaj, zagadaj do prezesa może on :decayed::naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 22:54_________________________________________________

ja mam pada do X-a , moge ci pozyczyc ale dopiero w piatek bede w grodzisku :good:

Oo.. To chyba z jakąś flaszeczką w podziękowaniu będę musiał do Ciebie wpaść jak przyjade Ci go oddać :kox:

BMW ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie chce ktos esy kupic :gwizdanie:

Twoje padło ?

Chyba Ty

goń się :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...