SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Kolkov

• Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• poziek

• Reggi

• moskal

• Flyer

Top użytkownicy w tym temacie

Szczylu, kultury trochę i taktu jak do starszego rozmawiasz :evil2:

Oooo Przepraszam, Prosze Pana, błagam wręcz o litość i nie karanie mnie w żaden okrutny sposób :notworthy:

:siema:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 15:20_________________________________________________tenskniliśćie :decayed:

Oooo Przepraszam, Prosze Pana

Proszę.[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 16:16_________________________________________________

Powiem Ci, że nawet przez sekundę mi do głowy nie przyszłaś :decayed:

:polew: :polew: :polew: jebłem kuurrwa jebłem :polew:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 16:24_________________________________________________a może nie przystoi przeklinać :mysli:

teraz już wiem dlaczego ,żana kobieta nie pisze z wami na forum.Nie zastanawialiście się nad zmiana nazwy z A4-klub.pl na A4gay-klub.pl :evil:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 17:50_________________________________________________życzę miłych pogaduszek w tylko męskim gronie.

dziękujemy.Pa :banan3:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

kurde jak to się nazywało kiedyś to z była dziewczyną ćwiczyłem :mysli::mysli::mysli::mysli::mysli:

a wiem foch :polew: :polew:

Nie rozumiem o co chodzi koleżance :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Przecież my kochamy kobiety :rose::buziak::sex::sexinbed::palacz:

:naughty: :naughty: :naughty:

skoro teraz wymiekła to co by sie stało dalej ??? dobrze zrobiła :good: