Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :hi: chciałbym kupić koledze na urodziny przejazd jakimś fajnym autem na torze wyścigowym, jednak płacenie 250 zł za KTM X-BOW https://www.devil-cars.pl/jazda/ktm-x-bow-tor-bemowo/cena-249troche wykracza poza budżet. Macie może jakieś inne pomysły, co można by było zrobić w Warszawie lub okolicy w podobnym temacie, może ktoś organizuje jakieś spoty na torze, asby można było wtedy jakieś jazdy załatwić itp?

Zależy na kiedy i jakie zasady ?? Na tor nie dam ale moge wziąć GTRa i w okolicach Wwa lub w samej Wwa niech sobie pośmiga. Warunek jeden: jeśli ogarnia moc i kiedyś jeździł czymś podobnym to sie dogadamy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich :hi: chciałbym kupić koledze na urodziny przejazd jakimś fajnym autem na torze wyścigowym, jednak płacenie 250 zł za KTM X-BOW https://www.devil-cars.pl/jazda/ktm-x-bow-tor-bemowo/cena-249troche wykracza poza budżet. Macie może jakieś inne pomysły, co można by było zrobić w Warszawie lub okolicy w podobnym temacie, może ktoś organizuje jakieś spoty na torze, asby można było wtedy jakieś jazdy załatwić itp?

Zależy na kiedy i jakie zasady ?? Na tor nie dam ale moge wziąć GTRa i w okolicach Wwa lub w samej Wwa niech sobie pośmiga. Warunek jeden: jeśli ogarnia moc i kiedyś jeździł czymś podobnym to sie dogadamy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

jestes hardcorem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z GTRem ? Bo nie czaje o co chodzi. Zainteresowanemu jak zalezy to sprawa do dogadania. Stoi i czeka a ostatnio nikt nim nie jezdzi

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak trochę z innej beczki, ale lepszego miejsca na to pytanie nie znajdę. Gdzie w Warszawie ktoś mi porządnie przyspawa koncówki tłumika? Macie kogoś godnego polecenia? Chce żeby to było zrobione schludnie, równo, a nie na odwal tak jak to często można zobaczyć ze jedna rurka niżej od drugiej...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak trochę z innej beczki, ale lepszego miejsca na to pytanie nie znajdę. Gdzie w Warszawie ktoś mi porządnie przyspawa koncówki tłumika? Macie kogoś godnego polecenia? Chce żeby to było zrobione schludnie, równo, a nie na odwal tak jak to często można zobaczyć ze jedna rurka niżej od drugiej...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja ostatnio trafiłem na warsztat Dextra,okolice bemowa.

Kasa spoko,jesli chodzi o spawanie wydechu to polecam,mi zamówili oryginał środkowego,wymienili,sprawdzili wszystkie gumy i wyszło mi tyle jak za zamiennik.

A i dodam że po umówieniu się robotę zrobili w przecągu mojej kawy i ciastek :)

auto.dextra.waw.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie ktos dzis? Bo kolega od S4 chcial wpasc sie przywitac:)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówki ogarnął Karol z Raszyna :banan:

Jeszcze z innej beczki, miałem zapytać wczoraj na spocie ale się pochorowałem i siedzę w domu, nie ma ktoś może na sprzedaż kompletu felg stalowych z oponami zimowymi na jeden sezon? Tak żeby tylko przejeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z GTRem ? Bo nie czaje o co chodzi. Zainteresowanemu jak zalezy to sprawa do dogadania. Stoi i czeka a ostatnio nikt nim nie jezdzi

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ze zazdroszcze i ze fajna opcja polatac gtr kiedy to np moj dream car =) Edytowane przez Karolwnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mógłby ktoś polecić kogoś kto ogarnąłby wiązkę do suba i wzmaka zwykłego i podłączył to do mojej a4? Bo kiedy nie zadzwonię do dońka to zawsze zawalony robotą ostatnio, a ze mnie elektryk jak nie powiem z czego co oczywiście odpłatnie wtyczkę wzmacniacza z kawałkiem kabelka mam, potrzebna jedynie wtyczka suba 2pin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z GTRem ? Bo nie czaje o co chodzi. Zainteresowanemu jak zalezy to sprawa do dogadania. Stoi i czeka a ostatnio nikt nim nie jezdzi

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ze zazdroszcze i ze fajna opcja polatac gtr kiedy to np moj dream car =)

To nie moje auto ale biore kiedy chce.

Dziś troche upalanka z dokoksowanym 370z, dziewuszka pierwszy raz za sterami nissana i daje rade

https://vimeo.com/144817006

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktory Kolega ma niebieskiego (ciemniejszego) bexa? Rozmawialismy o tasmie do przyklejenia na dekorki i mial sie nia podzielic tylko pytanie za ile =d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze mnią rozmawiałeś. Chodziłoby Ci o folie do naklejenia na ramki grila? Czy folie do ściemnienia lamp? Bo mam obie. Dekorów nie robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...